Přejít na obsah

MKii Kingston


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kurnik to je rychlost. Ale asi bych stejne preferoval no date verzi. Problem je, ze vcera jsem se zamiloval jeste do neceho jinyho. Kingston asi bude muset jit stranou. Pul roku jsem mel docela klid a ted posledni mesic je to na masli a nevim co bych driv a hlavne chronobundus uderil opravdu silne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mam objednano, cca 5 minut po tom co prisel v nedeli email, ze znovu prijimaji objednavky. Jsem zvedavej jestli na me vyjde nejaky z tech 7 kousku, co pise ze posle do konce cervna. Bohuzel potvrzeni objednavky prislo polovicni, je tam sice moje jmeno a nazev hodinek, ale cislo faktury, objednavky nebo neceho na zaklade ceho by clovek poslal platbu zadny. tak jsem poslal platbu jen s uvedenim jmena, Paypal potvrdil odeslani penez, ale od MKII ani tuk.... prvni zkusenost s touhle firmou/clovekem co se tyka komunikace se zakazniky tedy nic moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam objednano, cca 5 minut po tom co prisel v nedeli email, ze znovu prijimaji objednavky. Jsem zvedavej jestli na me vyjde nejaky z tech 7 kousku, co pise ze posle do konce cervna. Bohuzel potvrzeni objednavky prislo polovicni, je tam sice moje jmeno a nazev hodinek, ale cislo faktury, objednavky nebo neceho na zaklade ceho by clovek poslal platbu zadny. tak jsem poslal platbu jen s uvedenim jmena, Paypal potvrdil odeslani penez, ale od MKII ani tuk.... prvni zkusenost s touhle firmou/clovekem co se tyka komunikace se zakazniky tedy nic moc....

 

Zakaznicka komunikace neni jejich nejsilnejsi stranka :) zaloz si ucet v tom jejich ticketing systemu a posli ticket s timhle dotazem,na to reagujou..

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se zdá, že čekací doba se natahuje na cca pul roku. Clo je sice menší, než jsem čekal, ale s poštou, daní, atd. mi to stejně vychází na nějakých 26k a to už bych asi radši pár tisíc přihodil na vintážní tudor submariner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

jj, byl jsem jak na trni jestli to vyjde a nakonec mel kliku, ted uz je cekacka zase pul roku. Prvni dojmy super, konecne tenky a uzky tah, presne tak jsem si to predstavoval, zpracovani perfektni, dovedl bych si predstavit plastovy sklicko radsi nez safir, ale to jen jen drobnost. Pridam jeste trochu fotek.

 


post-17375-0-41942500-1372219480_thumb.jpg

 

post-17375-0-57226900-1372219471_thumb.jpg

 

post-17375-0-83175000-1372219477_thumb.jpg

 

post-17375-0-99357300-1372219482_thumb.jpg

 

post-17375-0-05580900-1372219475_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na novou aplikaci na upravu obrazku v mobilu, tak si s tim trochu hraju a docela me to bavi. Doporucuju zkusit, jmeno aplikace: Snapseed. Chce to par minut na zaziti ovladani, ale je to naprosto super koncept a funguje to skvele. Instagram jsem zkousel asi 3x a vzdycky ho smazal, tohle se mi libi mnohem vic. 

 

post-17375-0-91395500-1372356437_thumb.jpg

 

edit: jeste jedna

 

post-17375-0-22877900-1372357159_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...