Přejít na obsah

MKii Kingston


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sakra chlapi tohle mi nedělejte ;). Ještě donedávna jsem si tenhle řekněme poctuvzdávající styl hodinek nedokázal na zápěstí představit, a v současnosti už občasně sjíždím web Chr.Ward a jejich C60 Trident. Asi už stárnu B) . Jinak, moc pěkný to máte :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

prosim bez ironie... jak muze chmag MKII zrat a pritom se rozhorcovat na štajnama (a dalsima) ala sub? dekuju za vysvetleni. snad me jen napada, ze by se MKII vyrabely treba v dobe prvnich subu a tak se neda rici, ze nyni pouze tezi z rolado vzhledu. jinak nevim. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim bez ironie... jak muze chmag MKII zrat a pritom se rozhorcovat na štajnama (a dalsima) ala sub? dekuju za vysvetleni. snad me jen napada, ze by se MKII vyrabely treba v dobe prvnich subu a tak se neda rici, ze nyni pouze tezi z rolado vzhledu. jinak nevim. :crying_anim02:

Já se to taky snažim pochopit, ale pořád nemůžu najít správný odůvodnění, proč tohle jo, ale Steinhart ne. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kaliw, emef: muzete me uvest do obrazu na co narazite? V tomhle vlakne nepadlo o Steinhart ani slovo, emefovi jsem myslim Ocean 2 dokonce chvalil v nejakem vlakne, nikde jsem posledni dobou zadne negativni vlakna o Steinhartu nezaznamenal, nechapu s cim mate problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kloubik a) zdravim B-F :guitar: ,b)nebylo to mysleno proti nikomu konkretnimu (tak ani proti tobe), byla to nahlas vyrcena myslenka. ja s zadnym modelem, at se jiz podoba nebo ne, problem nemam a nerikam, ze zde v MKII vlakne nekdo ano, ale na foru ovsem ano(štajny). kdyz jsem videl, ze se tady cile resi - bez poznamek jako u  tech štajnu, napadlo se me zeptat v cem je ta odlisnost. cista zvedavost, protoze pro me to je stejny, snad jen jako laikovi se mi zdaji MKII lepe propracovanejsi. cekal jsem, ze mi to nekdo vysvetli treba. ja tu otazku myslel vazne, ne jako nejaky rypanec, proto me napadlo, ze se treba ty MKII vyrabely uz soubezne s prvnimi suby a tudiz s nima nikdo nema problem.

Upraveno uživatelem kaliw124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha... no ten rozdil mezi Steinhart a MKII ti asi nevysvetli nikdo (a objektivne tam mozna ani zadny velky neni - obe firmy vyrabi hodinky, ktere se tezce inspiruji v historii). Mozna na co narazis je ze Steinhart obcas zabrousi az dost blizko soucasnosti (otazka je, jestli je v tom ciste filosoficky nejaky rozdil historie vs. soucasnost) a to asi budi vetsi negativni ohlas. Pravdepodobne vetsina lidi co nema problem s MKII nebude mit problem ani se Steinhart (nebo aspon nekterymi modely) a naopak kdo proste homage neuznava vubec, tak nevezme na milost ani MKII.

 

Ja jen za sebe muzu rict, ze pokud by MKII vyrabelo kopii soucasnych keramickych submarineru a jedina odlisnost by bylo logo MKII na dialu, tak bych si je v zadnem pripade nekoupil. U Nassau jde o homage hodinek v podobe v ktery se uz 50 let nevyrabeji a tak jsem benevoletnejsi, tohle je na nekonecnou debatu, kde je ta ona pomyslna cara, co jeste jo a co uz ne a asi bychom se nedobrali konce.

 

Prisly mi v SZ i nejaky zpravy, proc clovek nosi na ruce sr*cky jako MKII kdyz ma doma i normalni Rolex Submariner....tezko vysvetlovat, jednou mam chut na MKII, jindy dam na ruku Rolex, cesty chronomagora jsou nevyzpytatelny a hodinky pro me nejsou jen o napisu na ciferniku.

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaliw to řekl moc hezky, já už k tomu nemusim moc dodávat. :)

 

Rozhodně jsem to nemyslel jako nějakej útok na nikoho. Já Steiny (ty kopírovací) neodsuzuju, ale sám bych je na ruku nejspíš nechtěl. Stejně tak tyhle MKII. Hodinky jsou to krásný, ale prostě ta krása není úplně jejich a já tuším, že by mi to začalo vadit. :(

 

Ale jak to řekl kloubik, cesty jsou nevyzpytatelný. Co nechci dneska, možná budu "nutně potřebovat" zejtra. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • Po letech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...