Přejít na obsah

Casio všeobecně


Klasik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Určitě objednej u Fastu, ale pokud si to už někdy sám neměnil, tak si to nech vyměnit u někoho kdo servisuje Casio v tvém okolí. Muze to bejt totiž? pěknej vopruz. Pokud bys chtěl výměnu od Fastu, tak tam s tim musíš osobně. Poštou to moc řešit nechtějí. Zavolej do Fastu na servis a oni ti tam poradí co dělat ;-)

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Řekl bych, že poměrně dost jich měli v Koscomu a taky je prodává Planeo elektro (nebo možná, kde maj i hodinky, tomu říkaj Planeo hodiny, nevím, prostě Planeo) a co jsem viděl, za výlohou jich měli poměrně hodně (Casií, včetně G-Shocku i Baby G). Jak to vyjde cenově, jsem nezkoumal.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj. Jak  už jsem psal mám ve zbírce  casia  AMW 710D . Číslo strojku 3796. Zajímalo by mě jak ten modul vypadá, tj. provedení tlačítek uvnitř pouzdra dále uchycení baterie.Ty tlačítka mají uvnitř pouzdra nějaké dorazy aby nedocházelo k poškození kontaktů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...

Moje najoblubenejsie casia,nosim ich kazdy den,do mesta,na bike,do roboty,uplne perfektne sa nosia,neviem ani ze ich mam na ruke,paci sa mi ze sklicko je zapustene,nikdy sa neposkriabe,nerozbije,su neznicitelne,dostali stovky narazov do zarubni,do stolov,na zem,ak by som ich mal nahradit tak asi len seiko orange monster,,ale tam by mi vadilo ak by som ich doskriabal,zistil som ze kazde hodinky bez zapusteneho sklicka do tela hodiniek by boli po case poskriabane - sklicko,preto asi tieto ana - digi gecka tak skoro nebymenim za ine..

post-46064-0-50666300-1565557552_thumb.jpeg

post-46064-0-43429500-1565557565_thumb.jpeg

post-46064-0-91902300-1565557575_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...