Přejít na obsah

Kolikery máte hodinky?


safi

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Za nieco vyse roka 9 kuskov tuho ale rozmyslam zredukovat na 2-3 poriadne a nosit len tie...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

presne ako vravis. mal som 8 a nechavam si len 2-3 ks, zvysok predavam. ma to nejako prestalo bavit, asi som vyhorel, ci co.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Moje "sestava" v r. 2013, kdy jsem si pořídil první swiss automaty Fortisky...

post-5787-0-75032900-1563094585_thumb.jpg

 

přes další koupě, prodeje a výměny moje současná sestava - Rakety mám po tátovy, Primky jsem koupil jako vzpomínku na svoje kdysi nejoblíbenější

post-5787-0-27555400-1563094770_thumb.jpg

 

Tyhle troje střídám podle situace, nejvíc nosím Seika.

post-5787-0-46446900-1563094935_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pěkné kolekce máte, kluci! Já si vůbec nejsem jistý, zda bych dokázal mít 5 a více hodinek. Už teď mám "citové dilema", jak střídat Seiko PADI želvy a Oris Aquis Date :lol2:. Jsem takový typ člověka, který má rád jedny hodinky (i zaměřením - diversky) a ty nosí každý den (v práci mám žluto-černé Timex Command Shock). Je pravda, že nemusím řešit oblek (většinou džíny, triko a mikina), apod.. Asi i proto vždycky nadělám kolem nákupu toho konkrétního modelu tolik humbuku, analyzuji, pročítám, okukuji a snažím se o TOP výběr v rámci mých možností...i finančních. Moc se mi líbí třeba Omegy Seamaster Planet ocean 43,5 mm - to je můj sen. Ale co pak se želvama a Oriskama?! ...určitě bych je neprodal.

 

Ale Vaše sbírky opravdu chválím !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po letech...

8 skutečných, mechanických kousků, 1 čínské "homážky", 2 smartwatche, 1- gshocky. Po redukci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Willie McBride napsal:

Ako niektorí borci tu majú pekne naložené zbierky 😄 Ja s mojimi 4 kúskami (áno viem, jedny z toho sú Festinky) som ešte nedorástol ani na to, aby som sa mohol označovať za začiatočníka 😞 

Jasne, Vacheron su take bezne zaciatocnicke hodinky 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, EpsteinBarr napsal:

Jasne, Vacheron su take bezne zaciatocnicke hodinky 🙂 

Ale spolu s tými Festinkami keď ich spriemerujeme, tak dostávame zase len nejaký priemer 😄 A majú iba dve ručičky, viac začiatočnícky dizajn snáď ani nemôže byť 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...