Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 2 Hlasů

Kolikery máte hodinky?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
825 odpovědí na toto téma

#1 safi

safi

Má v hlavě vzduchoprázdno

• Member_50
  • 5 645 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Tudor

Publikováno 18.prosinec.2006 - 22:22

Otázka je jednoduchá: Kolik máte hodinek a kolik z nich pravidelně nosíte? (tj. alespoň jeden den za týden).
TUDOR BLACK BAY BLUE

#2 safi

safi

• Member_50
  • 5 645 příspěvků(y)

Publikováno 18.prosinec.2006 - 22:24

Dvoje hodinky (Seiko Samurai a Seiko Spirit), nosím je téměř obden. Uvažuji nad třetími, ale nejsem ještě rozhodnut jaké (vintage Omega, nebo další Seiko Spirit "Blue Sparkle"). Z minulé zkušenosti vím že troje hodinky jsou už na hraně, víc si nedokážu představit - pravidelně bych je nenosil.
TUDOR BLACK BAY BLUE

#3 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 306 příspěvků(y)

Publikováno 18.prosinec.2006 - 22:35

Nepravidelně střídám černé Prim Sport I.v nerezu, Seiko Divers, Poljot Buran, Bombardiery a nově moonwatche. Ale doma to prohazuju za různé Primky a jiné bazarové úlovky aby jim nebylo líto, že se nedostanou na ruku. A až některé projdou renovací, půjdou se mnou taky ven.

#4 Foundryman

Foundryman

Megazávislák

• Member_50
  • 2 482 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 18.prosinec.2006 - 22:38

Hodinek 12 ks, některé jednoúčelové (lyže, motorka apod.), některé nosím pravidelně. Občas se provětrají v podstatě všechny.

'there's no such thing as a free lunch'

ETA 2824, ETA 2836, ETA 2846, Longines 6922, Longines 6312, Unitas 6498, Peseux 7040, Venus 175, AS 1130, Longines L595, Tissot 28.5R-621, Prim 68, Doxa bumper automat, Omega 267, IWC 30110, Omega 1011, Favre Leuba 253, Omega 1400, Omega 1310

#5 railmaster

railmaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 590 příspěvků(y)

Publikováno 18.prosinec.2006 - 22:52

Stav sa zvykne meniť, ale zväčša od 10 do 15. Admiral a MB chronografy so 7750, Strela, zopár budíkových Poljotov, Doxa Chronometre Ultraspeed, Doxa NOS, Ebel, Silvana, Orient SK Crystal, Phenix Tanq Heavy NOS, Montine, Certina, Prim a zopár čo nerátam. Väčšinou nosím Orient, ostatné príležitostne.

#6 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 18.prosinec.2006 - 23:10

Tři kousky, MIDO ALL DIAL CHRONOGRAPH ( denně, mohu jen doporučit ), Tissot ( už ani nevím jaké ) a CHRONOGRAPH SUISSE, ale ty jen zřídka, je to dárek od mého dědečka. Nyní hodlám rozšířit o další kus, ale to nevím přesně, viz vlákno "Co a jak ? "

#7 honda

honda

Učedník

• Member_50
  • 113 příspěvků(y)
  • Bydlí:Nové Mesto nad Váhom

Publikováno 18.prosinec.2006 - 23:30

Nejsem sběratel,ale díky tomuto fóru jich už mám 11 kousků.Longines,Seiko,Casio,Timex,Festina,pár Primek,Poljoty.....Vše bych ale vyměnil za jedny jemně jeté automaty Bondovky!Pravidelně nosím jen Timexy-super odolné a neskutečně přesné(no jo elektrika)

#8 Ciferník

Ciferník

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 18.prosinec.2006 - 23:59

Tak teď už chybí jenom anketa "kde doma přechováváte hodinky?" a "kdy tak obvykle nebývá nikdo doma?" biggrin.gif biggrin.gif
Two large gins, two pints of cider, ice in the cider.

#9 grga_pitic

grga_pitic

Megazávislák

• Member_50
  • 1 436 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prdel u Ostravy

Publikováno 19.prosinec.2006 - 08:52

osmery - všechny nosím víceméně pravidelně, snažím se sladit s oblečením :-))

poslední potomek opičího krále Sun Wu Kunga....

#10 Kocour

Kocour

Učedník

• Members
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2006 - 09:55

QUOTE(Ciferník)
Tak teď už chybí jenom anketa "kde doma přechováváte hodinky?" a "kdy tak obvykle nebývá nikdo doma?" biggrin.gif biggrin.gif

Ještě anketa "domácí mazlíčci se zvláštním zřetelem na hlídací psy".

#11 roon

roon

Závislák

• Member_50
  • 774 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2006 - 09:58

no celkově mám hodinek více než 25 takhle z hlavy nevím přesně, z toho pravidelně nosím 8 - 10 a ostatní občas.
střídat troje hodinky dle mé zkušenosti není žádný problém wink.gif

QUOTE(Ciferník)

mám je ve skříňce v ložnici a doma nebývám pravidelně přes den tak od 8:00 - 17:00 a občas večer, ale pozor byt i hodinky střeží "bojová kočka" biggrin.gif

QUOTE(¨safi)
Uvažuji nad třetími, ale nejsem ještě rozhodnut jaké (vintage Omega, nebo další Seiko Spirit "Blue Sparkle").

no možná bych doporučil spíše nějaký vintage kousek ať už ty Omegy nebo třeba nějaká Seika ať se ti hodí do sbírky.

#12 safi

safi

• Member_50
  • 5 645 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2006 - 10:02

Anebo tak, zatím fakt nevím :-) ale nechám to ještě uležet :-))
TUDOR BLACK BAY BLUE

#13 roon

roon

Závislák

• Member_50
  • 774 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2006 - 10:16

jo to pořádně rozmyslet, hodinky které můžeš nosit máš, takže máš času je spousta smile.gif

#14 Macin

Macin

Začátečník

• Members
  • 14 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kladno

Publikováno 19.prosinec.2006 - 15:47

Nepravidelně střídám osmery,nejvíc jsou v chodu Omegušky.Dneska přišly Caterpillary,takže devatery.
Mít dnes dvoje hodinky není přepych,ale požadavek doby.
-reklama z minulého století-

#15 safi

safi

• Member_50
  • 5 645 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2006 - 16:23

QUOTE(roon)
jo to pořádně rozmyslet, hodinky které můžeš nosit máš, takže máš času je spousta smile.gif

Přesně tak, zjistil jsem, že mám asi tak tři adepty (King Seiko, vintage Omega Seamaster anebo Seiko Spirit Blue sparkle) ale nedokážu se rozhodnout ani pro jeden z nich :-)))
TUDOR BLACK BAY BLUE

#16 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 306 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2006 - 22:59

QUOTE(¨safi)
QUOTE(roon)

Přesně tak, zjistil jsem, že mám asi tak tři adepty (King Seiko, vintage Omega Seamaster anebo Seiko Spirit Blue sparkle) ale nedokážu se rozhodnout ani pro jeden z nich :-)))

King Seiko!

#17 safi

safi

• Member_50
  • 5 645 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2006 - 23:01

Ano jsou to zatím moje nejoblíbenější :-)
TUDOR BLACK BAY BLUE

#18 babaq

babaq

Závislák

• Member_50
  • 696 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 19.prosinec.2006 - 23:52

Možná jsem divnej, ale mám 1 1/2 - Vostok K3 Submarine na běžné nošení a teď jsem si pořídil na zkoušku starší PRIMky, které bych rád uvedl do stavu aby byly nositelné jako "kostelové", tj. slušné hodinky pro těch pár oficiálních příležitostí, kdy na sobě musím mít oblek... a jakožto u programátora budou v tom případě i starší PRIMky asi dostačující.
No a když ne, tak je střelím tady někomu na fóru, že ano :-)

Ještě k tomu počtu - asi bych tak jako tak měl tak dvoje hodinky: denní a kostelové. Víc bych neunosil.
Hamilton Khaki King Automatic H64455133
Vostok Europe K-3 Submarine

#19 BUBÁK

BUBÁK

Závislák

• Member_50
  • 565 příspěvků(y)

Publikováno 20.prosinec.2006 - 01:40

Nosím jedny starší primky, někdy si je zapomenu vzít, takže mobil to jistí. wink.gif
"Seřiďme si hodinky, sejdeme se za patnáct minut." "Já nemam hodinky." "Tak za dvacet"

#20 kojan

kojan

Učedník

• Member_50
  • 155 příspěvků(y)
  • Bydlí:KARVINÁ
  • Fanoušek značky:Turistika,foto,sport

Publikováno 20.prosinec.2006 - 03:54

Ideální počet teda pro mne jsou 3 kousky! Jedny společenské,jedny sportovní a jedny zrestaurované co mají nějakou minulost!To by se dalo unosit v pohodě! smile.gif