Přejít na obsah

Kolikery máte hodinky?


safi

Doporučené příspěvky

Dvoje hodinky (Seiko Samurai a Seiko Spirit), nosím je téměř obden. Uvažuji nad třetími, ale nejsem ještě rozhodnut jaké (vintage Omega, nebo další Seiko Spirit "Blue Sparkle"). Z minulé zkušenosti vím že troje hodinky jsou už na hraně, víc si nedokážu představit - pravidelně bych je nenosil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stav sa zvykne meniť, ale zväčša od 10 do 15. Admiral a MB chronografy so 7750, Strela, zopár budíkových Poljotov, Doxa Chronometre Ultraspeed, Doxa NOS, Ebel, Silvana, Orient SK Crystal, Phenix Tanq Heavy NOS, Montine, Certina, Prim a zopár čo nerátam. Väčšinou nosím Orient, ostatné príležitostne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Tři kousky, MIDO ALL DIAL CHRONOGRAPH ( denně, mohu jen doporučit ), Tissot ( už ani nevím jaké ) a CHRONOGRAPH SUISSE, ale ty jen zřídka, je to dárek od mého dědečka. Nyní hodlám rozšířit o další kus, ale to nevím přesně, viz vlákno "Co a jak ? "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sběratel,ale díky tomuto fóru jich už mám 11 kousků.Longines,Seiko,Casio,Timex,Festina,pár Primek,Poljoty.....Vše bych ale vyměnil za jedny jemně jeté automaty Bondovky!Pravidelně nosím jen Timexy-super odolné a neskutečně přesné(no jo elektrika)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no celkově mám hodinek více než 25 takhle z hlavy nevím přesně, z toho pravidelně nosím 8 - 10 a ostatní občas.

střídat troje hodinky dle mé zkušenosti není žádný problém ;)

 

Tak teď už chybí jenom anketa "kde doma přechováváte hodinky?" a "kdy tak obvykle nebývá nikdo doma?" :D :D

mám je ve skříňce v ložnici a doma nebývám pravidelně přes den tak od 8:00 - 17:00 a občas večer, ale pozor byt i hodinky střeží "bojová kočka" :D

 

amalka.jpg

 

Uvažuji nad třetími, ale nejsem ještě rozhodnut jaké (vintage Omega, nebo další Seiko Spirit "Blue Sparkle").

no možná bych doporučil spíše nějaký vintage kousek ať už ty Omegy nebo třeba nějaká Seika ať se ti hodí do sbírky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to pořádně rozmyslet, hodinky které můžeš nosit máš, takže máš času je spousta :)

Přesně tak, zjistil jsem, že mám asi tak tři adepty (King Seiko, vintage Omega Seamaster anebo Seiko Spirit Blue sparkle) ale nedokážu se rozhodnout ani pro jeden z nich :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem divnej, ale mám 1 1/2 - Vostok K3 Submarine na běžné nošení a teď jsem si pořídil na zkoušku starší PRIMky, které bych rád uvedl do stavu aby byly nositelné jako "kostelové", tj. slušné hodinky pro těch pár oficiálních příležitostí, kdy na sobě musím mít oblek... a jakožto u programátora budou v tom případě i starší PRIMky asi dostačující.

No a když ne, tak je střelím tady někomu na fóru, že ano :-)

 

Ještě k tomu počtu - asi bych tak jako tak měl tak dvoje hodinky: denní a kostelové. Víc bych neunosil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...