Přejít na obsah

Kolikery máte hodinky?


safi

Doporučené příspěvky

Jsem tu s vámi necelý rok a už sem pár hodinek protočil. Tohle je moje aktuální partička, podivná sešlost ... :D V rámci otestování fáze začínajícího chronobundusu zkusím letní absťák a do konce srpna vydržet s těmito kousky a nic dalšího nepořizovat. Vím že to není moc vznosná sbírka, ale baví mě, líbí se mi že tohle hobby se dá vzít všude s sebou :D Zatím to mám jednoduché a na dovolenou si můžu vzít všechny kousky, členové s Casio vitrínkou v obýváku mají rozhodování o poznání těžší :D :D

post-59273-0-99232900-1529522127_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám na Jubilee ze Strapcode, to si myslím že želvákům taky sedne, jinak nejblíž na odpis jsou ty GBA 800 géčka, měl jsem radši GA 800, přišly mi víc čitelné. BT stejně nepoužívám. K Rangemanům mi jede modrý bezel, tak možná ty GA 800 zas černé. Pro mě jsou to tvarem pouzdra ideální hodinky na spaní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

AKUC: dobra prace, moc hezky to mas!!! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu jedinej, kdo nema hodinky zadny? Libi se mi jich hodne, ale na ruce nic nesnesu, tak jen se jen kocham a ctu po webech vyrobcu, forech a ruznejch recenzich. Jo a sem tam vocumuju po obchodech...

Asi jo, vetsinou se tu lidi chlubej svejma prirustkama, ne prazdnym zapestim.

Me dalo strasnou praci sundat to na 6 ks a uz jsem zase na 9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

 

Jsem tu jedinej, kdo nema hodinky zadny? Libi se mi jich hodne, ale na ruce nic nesnesu, tak jen se jen kocham a ctu po webech vyrobcu, forech a ruznejch recenzich. Jo a sem tam vocumuju po obchodech...

Tak ja taky umim fungovat nejakou dobu (i v radu mesicu) bez hodinek, hlavne v obdobi ocisty, restartu. Ale kdyz je ma clovek opravdu rad, tak si driv nebo pozdeji neco na ruku poridi :)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...