Přejít na obsah

Kolikery máte hodinky?


safi

Doporučené příspěvky

slusnejsich - tzn. nad desitku - 10

 

njn :) ja mam "slusnych" cca 5-6, takze zvladam nosit kazde alespon jednou za tyden:)

 

btw, by me zajimalo, jak rozumne vysvetlit zene, ze si chci koupit jeste zlate iwc (to jeste vybrat z trech kandidatu to nej bude orisek)... panove jak to delate? zn, cena utechy pak spitfire chronograph.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastnim 4 ks. Nejcasteji nosim Omega Seamaster PO, na sport TagHeuer Professional sports. Jednou za cas Oris BC4 a nechal jsem si udelat limitku Prim Tiger 45, ale ty me nejak nechytily. Vlastne je nenosim vubec :-) U Dusaka jsem si objednal IWC Aquatimer Chrono J.Y Cousteau Le 2010, mely by snad byt do konce roku a bojim se, ze u toho rozhodne nezustane :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před půl rokem jsem neměl žádné hodinky a nechápal jsem lidi, kteří je nosí. Pak se mi zalíbily prim bauhaus, po návštěvě tohoto fóra k nim přibyly troje prim sporty 2 (zatím) a jedny kopie rolex submariner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nepočítám vintage tak udržuju stav kolem 2-4 (něco lepšího do společnosti a k tomu něco na běžné nošení v kvalitě od Rotary po Tissot) s tím, že to často obměňuju, a proto ten rozptyl. Když započítám vintage tak je to +2 od jedny Glashüttte a jedny televize Primky, cibule nepočítaje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám patery....využití se různí...jedny posloužily už jen jako fotka do profilu...a dvoje společenské (nosím jedny) a dvoje na sport a volný čas(nosím jedny ven a jedny na doma - igen, nechci je ztratit)....no, a další plánujua tak čtu a měním názory....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zatim troje..Od Seika 7002,cerny Promaster Nighthawk a jedny Pulsary chronograf (na nich mam ale prasklou sponu na tahu,nemuzu nikde sehnat novej,kterej by na ne pasnul,takze je nenosim)....Ale nejmin dalsi troje mam v merku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník TRX2010

1. Omega Seamaster

2. Breitling Montbrillant Datora

3. Sunto Core Light

4. Citizen AS 2031-57E

5. Breitling for Bentley GT bílý ciferník

6. Breitling for Bentley GT černý ciferník

7. Breitling Avenger

 

A zjistil jsem že je v poslední době vůbec neunosím tak uvažuju že se některých zbavím

 

 

S internetem se potýkám už dost dlouho, ale ty tvoje zkratky jsem si stejně musel najít. Asi to bude tím, že nechodím na nože.:D

 

EDIT: Ale k tématu. Nějak mě ty hodinky neberou jako zezačátku. Plánuju nechat si jen čtvery. Společenské Armand Nicolet, Victorinox na všechny ostatní příležitosti a dvoje kultovní starší Seika pro zábavu. A dám si chvíli pokoj, shromáždím nějaké finance a pak koupím něco, co by stálo za to zdědit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...