Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Hned bych se přidal, ale mám to trochu z ruky. Výborná indická byla i v Písku, ale už jsem tam dlouho nebyl.

 

Tahle je úžasná. Jsou to dva mladí Indové, začínali tady už někdy před 7-8lety. Teď už jich mají víc, ale původní je nejlepší, řekl bych. Autentická kuchyně v autentickém prostředí s autentickým nádobím - jak v Indii. Nejlepší Chapati placky, jaké jsem v Česku jedl. A ještě k tomu přijatelné ceny.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Já už tam párkrát byl, jejich Vindaloo znám, ale tohle mi nějak uniklo. Že bych rovnou vyrazil?

 

 

Ten Písek byl to samé, myslím že to byli nepálci, prostředí nic moc, ale jídlo výborné, TADY jsem našel jejich stránky, podle nich mají taky nějakou pobočku i v Budějkách.......

 

To vypadá na zastávku při úterní cestě z CB.:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O pálivé paprice se v mém případě nemá cenu rozepisovat. Snad jen uvedu to, že má rodina trávila dosti velký časový úsek v minulosti v Rumunsku a Bulharsku " www.vojvodovo.cz ", tudíž mě tato zelenina doprovází od narození. Papriku mám hodně rád a Gandalf mi v tomto směru dělá převelikou radost....Mimochodem, už mi klíčí semínka z jeho poslední úrody. Díky Honzo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O pálivé paprice se v mém případě nemá cenu rozepisovat. Snad jen uvedu to, že má rodina trávila dosti velký časový úsek v minulosti v Rumunsku a Bulharsku " www.vojvodovo.cz ", tudíž mě tato zelenina doprovází od narození. Papriku mám hodně rád a Gandalf mi v tomto směru dělá převelikou radost....Mimochodem, už mi klíčí semínka z jeho poslední úrody. Díky Honzo

 

Ještě ti musím poslat ačokči. Pořád na to myslím :wheelchair:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem si povídal se starou skutečnou dámou tak kolem 80 , rukavičky, kostýmek, klobouček čeština spisovná jak od Jugmanna ,ani nevím jak jsem se dostali na chilli, já jsem otřepaně poznamenal,že správné chili páli 2x a ona oponovala že 3x.Zeptal jsem se jak to myslí a z jejích pečlivě nalíčených rtů jsem uslyšel- když do toho hovna pak šlápnete bosou nohou.Zasmála se a zase se proměnila v dokonalou dámu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

mám jeden technickej dotaz. Jak řešíš to, aby se ti druhy navzájem nezkřížily, při pěstování v jednom skleníku, anebo jak jsou náchylný na zkřížení.

 

Neřeším to nijak, spíše tomu opylení trochu pomůžu sám. Vysazuji jednotlivé druhy vedle sebe, nemíchám to. Ony jsou i samosprašné. Ono to s tím mezidruhovým křížením není tak divoký, "samovolně" se nezkříží, to bych musel udělat cíleně. Nakonec bych to poznal podle plodů a jejich semena bych buď vyřadil, nebo vyzkoušel :-). Jak kdy. Vlastně takového kříženečka mám taky - naganero /haba x naga/ a dobrý. Ostrostí je někde mezi Habanerem a Škorpionem - sladké, voňavé, jako břitva. Uvidím, jak si povede letos.

Ještě doplním - nic tak neutuží rodinu, jako když doma přesazujete desítky a desítky sazenic, všude to /prý/ překáží, voní substrát /prej jako v hrobě/, při pravidelném rosení se všechno kolem postříká, do výsadby mimo byt chybí ještě pár měsíců ...... no není to radost?? :suicide_anim:

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pěstuji Habanera a Jalapena. Ty první suším a melu v mlýnku na pepř a ty slabší mrazím a přidávám po kouscích... Bohužel tuto zálibu se mnou v rodině nikdo nesdílí. Mám však jeden drobný problém - nedaří se mi v ČR sehnat dobrou (autentickou) salsu. Kysi před lety nějaká firma dodávala do Hypernovy výbornou salsu - přímo z Mexika a ta mi vždy připomněla dobu strávenou na jihu Texasu - prostě neměla chybu. Pak najednou zmizela a když jsem volal do firmy, proč už ji nedodávají, tak říkali, že ji skoro nikdo nekupuje a že se jim to nevyplatí... Otázka: Máte někdo tip na opravdu dobrou autentickou salsu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pěstuji Habanera a Jalapena. Ty první suším a melu v mlýnku na pepř a ty slabší mrazím a přidávám po kouscích... Bohužel tuto zálibu se mnou v rodině nikdo nesdílí. Mám však jeden drobný problém - nedaří se mi v ČR sehnat dobrou (autentickou) salsu. Kysi před lety nějaká firma dodávala do Hypernovy výbornou salsu - přímo z Mexika a ta mi vždy připomněla dobu strávenou na jihu Texasu - prostě neměla chybu. Pak najednou zmizela a když jsem volal do firmy, proč už ji nedodávají, tak říkali, že ji skoro nikdo nekupuje a že se jim to nevyplatí... Otázka: Máte někdo tip na opravdu dobrou autentickou salsu?

 

Dobrá byla v makru, značka tuším Salsa mexicana nebo nějak tak, je jich tam více a ty levnější za moc nestojí, takže koukat po té nejdražší :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...