Přejít na obsah

Hodinky s digihrou


t2

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Moc děkuji za vlákno, neměl jsem ani představu kolik takových hodinek se vyrábělo, hlavně ta Casia z počátku vlákna jsou naprosto úžasná, to by se mi líbilo i dnes :) My jsme měli cosi, kde člověk tuším lovil motýli, snad to táta ještě někde má. Zkusil jsem to jen v rychlosti vygooglit, ale bez výsledku.

 

 

Mně se doma "válí" něco jiného, nevím jestli to sem úplně patří.

 

OnHand PC

 

¨Bylo na to i několik her...ach, kolik času já strávil u jednoho RPG (ty trojúhelníčky vespod:)

 

I pěkné šachy, byť inteligence počítačového protivníka příliš kvalitní nebyla či dokonce 3D letecký simulátor

 

Posted Image

 

http://www.pconhand.com/software.asp

 

Posted Image

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, perfektní vlákno, hry hraju od nějakýho roku 1990, počínaje Commodore, Didaktik Gama, až do nyní... Takže jsem u nějakých modelů zamáčkl slzu, neb jsem neměl takové hodinky, ale rukama mi pár digiher prošlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Po roku...
Návštěvník pichmen

Či to má vôbec zmysel kupovať takéto staré zariadenia, keď elektronické súčiastky tiež nie sú nadimenzované na sto rokov. Vyschne tam nejaký kondík, odpáli sa odpor a môžeš tak jedine spomínať...

 

Začiatkom 90. rokov som videl takéto hodinky iba u kamaráta na základnej škole, ale ten ich mal tiež iba dovezené z cudziny. V meste sme mali krám s Casio hodinkami, ale takého som tam nikdy nevidel, to by som si určite pamätal. Väčšinou tam mali športové modely...

Upraveno uživatelem pichmen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • Po roku...

Po čase zase jedny raritní hodinky. Podle toho co jsem našel na netu tak první hodinky na světě s digihrou. Myslím, že smysl hry je zastavit virtuální kostky se stejnou hodnotou. Něco jako bylo ve videostopu.

post-673-0-46153900-1421094123_thumb.jpg

post-673-0-86072400-1421094129_thumb.jpg

post-673-0-20190400-1421094137_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...