Přejít na obsah

Jak poznat padělek Breitlingu


Chronomag

Doporučené příspěvky

Dobrý den, šťastnou náhodou jsem narazila na tyto stránky. Prosím Vás odborníky-znalce o radu!

Dostala jsem od svého dědečka hodinky, rozluštila jsem název - Breitling, ovšem nevím zda-li jsou originál. Jsou to hodinky z Koreje, dědeček byl ve válce, koupené cca před 50.lety. Mají tm. hnědý kožený náramek, "samonatahovací", ovšem nemají žádné, u Breitlingu klasické, ostatní "budíky". Děkuji za jakoukoliv odpověď či jakýkoli kontakt.!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, šťastnou náhodou jsem narazila na tyto stránky. Prosím Vás odborníky-znalce o radu!

Dostala jsem od svého dědečka hodinky, rozluštila jsem název - Breitling, ovšem nevím zda-li jsou originál. Jsou to hodinky z Koreje, dědeček byl ve válce, koupené cca před 50.lety. Mají tm. hnědý kožený náramek, "samonatahovací", ovšem nemají žádné, u Breitlingu klasické, ostatní "budíky". Děkuji za jakoukoliv odpověď či jakýkoli kontakt.!

Pošli sem něké fotky!!! Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím! Tak foto oněch Breitlingů z Koreje jsem pořídila, omlouvám se za kvalitu. Ještě jsem zjistila nápis na zadní straně hodinek-je tam napsáno INCABLOC ANTIMAGNETIC AUTOMATIC WATERPROOF ale důležitější, tedy pokud to není jen nějaké vyryté číslíčko je ještě napsáno Breitling SWISS MADE a StainlessSteel 288 25.

Tak zda-li něco z toho pomůže pro zjištění původu(totožnosti) těchto hodinek.. Mnohokráte děkuji! Pěkný den!!

Foto mám, ovšem nevím jak ho sem vložit, tak popřípadě zašlu.(momentálně jsem na prac. e-mailu: info@brex.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý den, bohužel jsem jen uživatel pc a pc mám ke všemu jen v práci, tudíž mi nezbývá moc času na hraní. Omlouvám se, ale k dostání obrázku oněch záhadných Breitlingů z Koreje jsem se nedostala. Kdyby se náhodou našel někdo kdo by věděl něco bližšího děkuji za info! A pěkné svátky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mona: Aniž bych viděl strojek, troufl bych si v tomto případě tvrdit, že jsou pravé. Velmi podobné jednoduché Breitlingy nabízejí na eBay prodejci z Hong Kongu, se kterými mám pozitivní zkušenosti, dost často. Tohle snad za padělání nikomu nestojí. "Snad" dodávám po zkušenosti se svým padělkem hodinek Doxa, viz jiné vlákno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Reakce: několik měsíců vlastním fake Breitlingů Olympus a jsem s nimi naprosto spokojen, všem okolo mě se velmi líbí a na dotaz klidně odpovídám že nejsou pravé.....fake si lidé nepořizují aby svému okolí dokazovali že jsou něco víc než oni!!! Hezké vkusné hodinky jsou dobrý doplněk vašeho image (pokud bych si, nedejbože, vzal montérky, tak je samozřejmě sundám!!!)a jen absolutní vůl může napsat, že nákup takových nemůže udělat majiteli radost..... :-/))

fake vyjadřuje nevkus!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...