Přejít na obsah

IWC-Mercedes-Benz


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...
  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

sorry za mozno debilnu otazku, no netusim aky strojcek maju tieto iwc v palubke... na jednej strane by bol praktickejsi quartz s baterkou co prezije auto, no na druhej strane sa mi nechce verit, ze by iwc dali svoje logo na nieco s baterkou. no ako je to v tom pripade s energiou? :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za mozno debilnu otazku, no netusim aky strojcek maju tieto iwc v palubke... na jednej strane by bol praktickejsi quartz s baterkou co prezije auto, no na druhej strane sa mi nechce verit, ze by iwc dali svoje logo na nieco s baterkou. no ako je to v tom pripade s energiou? :angel:

iwc dělá i quartz modely takže není důvod nedát svoje logo na quartzky do auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ty chronoracery s šedivým (ardoise) cifrem jsou úžasný. Delší dobu jsem Ingům v tomto provedení přicházel na chuť, ale tyto se mi po všech stránkách opravdu líbí- kalibr jak víno, velice dobře vyřešený čítač minut a hodin, stále ten klasický Ingovský design včetně fontu, elegantně schovaná datumovka. Jen ta velikost už je hodně na hraně, když vezmu jak na mně vypadají 3227 a ty mají pouhých 42mm. Ale na druhou stranu tu velikost chápu, správný závodnický chrona prostě musí být pořádný budíky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...