Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tak a je tu ten nejhorší možný scénář, tatík, kterému našli před měsícem tzv. ostruhu na patní kosti se neudrží blbou půl hodinu na nohách :worried_anim: Celej měsíc na něm doktoři makali, ultrazvuky, injekce, rehabilitace, ušili jsme mu speciální vložky do bot a bez úspěchu, jediná poslední možnost je asi operace" Jsme s toho všichni velmi špatný, byl to tatíkův sen, ještě zkoušíme poslední možné věci, prášky proti bolesti, ach jo" V úterý máme poslední schůzi a tam to rozsekneme, já už si každopádně jako náhradník balím baťoh, ale nemám s toho vůbec potěšení, jelikož jsem v základním táboře Everestu chtěl vidět tátu :wallbash: A navíc nejsem už vůbec připravený na měsíc opustit prcka a přítelkyni, bude to těžký"

Držte palce, třeba se stane zázrak, bolest zmizí a táta ještě dostane tu možnost odletět a splnit si tak svůj sen :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to ták něják všechno stihnul dnes zařídit, zabalit si na cestu a právě si otevřel Plzničku a mám toho dost :oneeyed02: Zároveň Vám všem děkuji za podporu, jste moc hodní a všechno popíšu a povyprávím jakmile se vrátím" Doufám, že se zítra podaří předat čepička Chronomagu ať Vás tam můžu pěkně reprezentovati, takže díky a budete mi chybět :worried_anim: Pokud se ukážou nějáké Rolády Subky do pajzky v prodejním vlákně, tak mě je podržte prosím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vcera psal African SMS, ze jsou ve vysce 4950 m, citi se dobre, ae je to narocny a kazdy den si sahaji na dno. Priroda luxusni, krasne je videt Everest a Amadablam. Do zakladniho tabora by meli dorazit za dva dny. Mame drzet palce a mam vas pozdravovat.

 

Tak mu pak pls vyřid že palce držíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni ranni info. Dorazili do posledniho tabora Gorak Sheep. 5200 m. Daji pauzu a zitra 3 hodiny do Base Campu Mount Everestu. Malej prekonal problemy a jede dal. Zatim potkali jedinyho mladsiho kluka.

Klubovou ksiltovku uz podepsal legendarni Apa Sherpa, tohle nemaji ani na Timezone...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni ranni info. Dorazili do posledniho tabora Gorak Sheep. 5200 m. Daji pauzu a zitra 3 hodiny do Base Campu Mount Everestu. Malej prekonal problemy a jede dal. Zatim potkali jedinyho mladsiho kluka.

Klubovou ksiltovku uz podepsal legendarni Apa Sherpa, tohle nemaji ani na Timezone...

 

Smekám. Tleskám. Závidím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualni info (copy, paste).

 

"Ahoj,Tak jsme dnes udelali Base Kemp Mount Everestu 5400m:-) jsme stastni,a docela vyrizeny,ale bylo tam krasne'docela blbe se tam dycha,necekal jsem ze to bude tak husty' kecali jsme s horolezci,jsou to silenci' Everest letos zatim nikdo nepokoril' ted nas ceka 6 dni sestupu,ale to uz bude pohoda' uz se tesim na forum,mam pro vas krasne fotky' pozdravuj kluky a holky"

 

Akce se zrejme povedla. Borci to dali. Mne jako laikovi prijde sileny, ze base camp je o 200m vys nez predchozi zakladna, presto Afri pocital s cestou 3 hodiny.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...