Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Nepojedete někdo na filmový festival, mohli jsme dát pívečko :cheers: Budu tam po celou dobu od nevidim do nevidim pěkně lejt a oslavovat letošní výstup :lol: Včera za mnou byl můj lezecký parťák a prý jestli letos ještě nedáme Weisshorn, a já na to, nedáme :lol2: Ale jo, kopec to je krásný, ale letos už relax, stačilo .... Tak pokud někdo dorazíte na fesťák, tak SZ, jasný?

 

http://www.horolezeckyfestival.cz/

post-364-0-51871500-1534316923_thumb.jpg

post-364-0-43954000-1534317171_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tedy pravda, že je s tím bordelem už zapotřebí něco dělat, je to krásný kopec a Nepálci se svých obrovských příjmů z permitů těžko vzdají...bohužel je to tak. V jakým roce ty jsi dělal Dufourspitze a dali jste to až na summit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo by mohli všici nafasovat sáček a pak si to odnést:).

Tuším, že srpen 2014. JJ až na top. Taky jsme měli krásný počásko.Ve čt jedem do dolomit,tak se taky těším:-)

Paráda, já si právě teprve teď trochu lustruji ten překrásný kopec, to dělám právě vždy až po výstupu abych neměl strach :-) A koukal jsem že ve 2016 to tam bylo docela drsný, horu pokryl led a během 24 hodin tam zahynulo šest horolezců. Tak jsem si říkal jestli jsi tam nebyl. Užijte si Dolomity a pak dej nějaké fotky, máte nějaký jasný cíl... treky nebo nějaký seriózní výstup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja vzdy po návratu už plánuju další kopec:-). Tak mozna pro tebe lepsi takle expost,ne? lézt tam po 6ti smrťácích není nic moc. Loni na kavkazu mi to moc na psychice nepřidalo, když tam hledali asi 10 dní ňáký poláky a jednoho mrtvýho snášeli. Hele seriózní to nebude,al krásný jo:-). Chceme s mladou něco bez želez, takže jen ferátka.Ale na těžko, stan, žádná chata. Plánuju jeden dvoudenní trek na nákou cca 2400m.n.m a pak cinque torri, jestli znáš? Já tam ještě právě nebyl, ale mladá má ty dolomity prochozený víc než já.

BTW teď sem viděl akci na letenky do nepálu :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super a dávejte trochu fotky, ať je co obdivovat :-) Tady něco málo z deníčku Máry, ty vole, to jsou střelci....

 

https://sport.aktualne.cz/ostatni-sporty/grafika-expedice-nanga-parbat/r~9538f51694a711e89e91ac1f6b220ee8/?redirected=1534507139

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr Hámor je velký borec, minulý rok jsem byl na jeho besedě a moc se mi líbil, palec nahoru.

A já si právě vyrobil pokladničku a začínám šetřit na horského vůdce, no a jakmile tam bude třicet litrů, hurá na nejkrásnější horu světa :-) Krásná, ale zároveň trochu strašidelná, tajemná, no a jelikož už teď na Monte Rose to bylo trochu na hraně, chci si být jistý a lézt tady toho fešáka trochu více bezpečněji...

post-364-0-58236000-1534774021_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Damavand je choďák alebo sa aj niečo lezie? Nezoberieš ma najbližšie do toho Iránu, keď ho už poznáš?

Pochodak...příští rok se tam chystám zase. Nevím kdy ani zatím moc kam ale určitě pojedu.ozvu se;)

 

Krom toho teď jsem koupil na říjen letenky do Kathmandu, tak možná se spíš dřív ozvu já s nějakým dotazem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Legenda českého horolezectví, pan Josef Rakoncaj, klobouček, velký borec :-) No a dětem jsem hodil pytel na hlavu, protože to tady je prý samý úchyl :-) cha

Afriko máš pěkný děti, jsou Ti dost podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...