Přejít na obsah

Fotka

LACO - Aachen

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Venceremos1

Venceremos1

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 360 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Slovensko
  • Fanoušek značky:Umenie, história a aj obe veci zamknuté v mechanických hodinkách :-)

Publikováno 25.březen.2012 - 10:24

Dlhšie som pokukoval po pilotkách, okrem Buran-a som chcel niečo Nemecké. Zaujímavá ponuka prišla tu na fóre od užívateľa, ktorý vyhral na tejto stránke - fóre hodinky značky Laco - Aachen za svoj príspevok - článok o potápačských hodinkách. Ten príbeh sa mi páčil a aj cena samozrejme. Tak som do toho šiel. Celkový pocit narúša fakt, že tento Nemec má Japonské črevá. Ale, zatiaľ som nad rámec spokojný a naozaj vyzerajú veľmi dobre na ruke. Hodia sa k obleku i tričku.
Vrele odporúčam.

Fotky požičané z webu.

Materiál púzdra:Nehrdzavejúca oceľ
Rozmery púzdra:
Priemer: 42 mm, hrúbka: 12,8 mm
Farba ciferníka:
Čierny ciferník s indexami a ručičkami potiahnutými luminiscenciou
Sklíčko:Minerálne sklíčko
Strojček:Japonský automatický strojček Miyota 821A
Napájanie:
Naťahovaním
Dátum: Nie
Remienok:Hnedý kožený s cvočkami
Vodeodolnosť:
5 ATM / 50 M
Ostatné:
Zadné veko s minerálnym sklíčkom
Balenie:
Originálna krabička s papiermiPřiložený soubor  6630346827_d9182ba55d_o.jpg   253,35K   2 Počet stažení

Přiložený soubor  6630347377_a7d32a7948_o.jpg   233,48K   6 Počet stažení

Přiložený soubor  6630347765_54b73be2a6_o.jpg   165,84K   0 Počet stažení
Vostok Europe N1Rocket NH25A/2255147 B, Vostok EuropeGaz-14 Limousine 5609060, Vostok Europe ArktikaIcebreaker 2432-3405156, InvictaDiver 6036, Seiko Monster Orange, Sea-Gull M172S, Laco Aachen, PRIM (MPM)Sport RSG44-Black, Moscow Classic 3602/00311009,Vostok Europe Rocket N1 Chrono OS22/2202099, Buran 3133-6503575B, Poljot Nostalgie Blue, Vostok Europe Red Square, Vostok Europe Metro, Orient Mako Blue, Orient Big Mako Blue, Zeno Watch Basel Classic Pilot's Automatic - 4783a, Seiko 5 Sports Military SNZG09K1, Pilot Gromov.... a iné.

#2 Onisau

Onisau

Závislák

• Member_50
  • 947 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha 6
  • Fanoušek značky:RedBull který mě dobře platí a ještě skvěle chutná :)

Publikováno 25.březen.2012 - 10:36

Gratuluji. Co mě strašně dostalo do kolen je fakt, že za směšný peníz získáváš naprosto skvěle udělané hodinky. Fakt jsem z toho byl zaskočen. Cena jako za nějaký módní fashion šunt, ale ty hodinky jsou fakt kvalitní a moc pěkně udělaný :)
B-Uhren und Kampfschwimmer....+ Kennst du mich noch? +

#3 Rudykopalsson

Rudykopalsson

Karotka

• Member_50
  • 2 559 příspěvků(y)
  • Bydlí:Opava
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 25.březen.2012 - 13:23

gratuluju, být větší - mám je já:-) Hodně jsem o nich uvažoval... tak ať dlouho a přesně tikaj:-)

#4 misoo

misoo

Megazávislák

• Member_50
  • 3 820 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 15.duben.2012 - 19:37

Tiez som po nich trosku poskuloval a tiez mi nerezal ten japonsky strojcek. Nakoniec som sa rozhodol si trosku priplatit za zafir a par drobnosti u Steinhartu. Kazdopadne pre 99% znamych je to vsetko jedno a ide o paradne hodinky ;) Gratulujem!

#5 MejlaG

MejlaG

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 484 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 10.červen.2012 - 18:32

Měl jsem stejné Laco, ale typ Augsburg, a musím říct, že s ohledem na cenu jsou velmi dobře udělané a hlavně skvěle sedí na ruce. Teď mám klasické Laco Miyota Black, je to úplně to stejné co letecké s Miyotou A a B, jen se mi více hodí ke stylu oblečení. A opět spokojenost, jen ten šedý řemínek je nehezký a příliš tenký. Mám je na černém Di modell. Měl jsem Zeno Magellano s Etou 2834 a ve srovnání s Miyotou nevidím v chodu a přesnosti rozdíl, snad jen estetický ve prospěch Ety. Uvažuju i o námořních Laco, protože za těch 198 euro je to fakt kus pořádných hodinek.

#6 zekon7302

zekon7302

Megazávislák

• Member_50
  • 4 012 příspěvků(y)
  • Bydlí:Frýdek-Místek

Publikováno 10.červen.2012 - 22:20

Měl jsem stejné Laco, ale typ Augsburg, a musím říct, že s ohledem na cenu jsou velmi dobře udělané a hlavně skvěle sedí na ruce. Teď mám klasické Laco Miyota Black, je to úplně to stejné co letecké s Miyotou A a B, jen se mi více hodí ke stylu oblečení. A opět spokojenost, jen ten šedý řemínek je nehezký a příliš tenký. Mám je na černém Di modell. Měl jsem Zeno Magellano s Etou 2834 a ve srovnání s Miyotou nevidím v chodu a přesnosti rozdíl, snad jen estetický ve prospěch Ety. Uvažuju i o námořních Laco, protože za těch 198 euro je to fakt kus pořádných hodinek.

já je mám už od vánoc a jsem spokojenej,a zatím jsem ani nepostřehnul tolikkrát zmiňovaný nepravidelný chod vteřinovky

Přiložený soubor (y)

Fakt Magor

Orlík L.E 2014, Elton Sport LE 2012, FOIS, Marathon GSAR medium.

#7 MejlaG

MejlaG

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 12.červen.2012 - 20:58

já je mám už od vánoc a jsem spokojenej,a zatím jsem ani nepostřehnul tolikkrát zmiňovaný nepravidelný chod vteřinovky

Až budu mít chvilku tak nafotím ty Laco Miyota Black a hodim to tady, jsou fakt povedené, akorát mají zvláštnost, že hodinová ručička je jen o malinko kratší než minutová, což bývá občas matoucí.

#8 Saso

Saso

Učedník

• Member_50
  • 102 příspěvků(y)
  • Bydlí:Trenčín

Publikováno 13.červen.2012 - 12:39

Ak budeš uvažovať o námorných Laco, tak mám jedny cca ročné na predaj za 150 EUR vrátane ďalšieho remienka.

Přiložený soubor (y)

Fortis B-42 Diver, Hamilton Khaki Aviator Chrono, Seiko Solar

#9 MejlaG

MejlaG

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2012 - 19:28

Ak budeš uvažovať o námorných Laco, tak mám jedny cca ročné na predaj za 150 EUR vrátane ďalšieho remienka.

Ahoj. ok. Jestli máš ještě pár detailních fotek a jsou v pohodě, tak je koupím. A kde si je koupil? Milan

#10 MejlaG

MejlaG

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2012 - 19:34

Ahoj. ok. Jestli máš ještě pár detailních fotek a jsou v pohodě, tak je koupím. A kde si je koupil? Milan

...sorry, ale myslel jsem, že je to blblý euro za méně korun, spočítal jsem si to a moc se mi to nevyplatí, mám totiž u dovozce Laco významnou slevu a za podobné peníze mám nové. ještě jednou omluva.

#11 Saso

Saso

Učedník

• Member_50
  • 102 příspěvků(y)
  • Bydlí:Trenčín

Publikováno 14.červen.2012 - 09:23

Kupoval som ich na Slovensku v Toptime.eu a sú to tieto http://www.toptime.e...category_id=191
Je na ne 3 roky záruka a nemám ich ani rok. Musím doma pozrieť, kedy som ich presne kupoval. Ak si to rozmyslíš, kľudne sa ozvi. Dávam ich s ešte jedným remienkom, ktorý je na fotke, ktorú som zverejnil. Ak bude záujem spravím aj ďalšie fotky.

Fortis B-42 Diver, Hamilton Khaki Aviator Chrono, Seiko Solar

#12 Portugieser325

Portugieser325

Začátečník

• Members
  • 10 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Panerai, IWC, Omega, Sinn, Tag Heuer, Rolex

Publikováno 7.červen.2016 - 21:46

Pro případné zájemce, kteří zvažují nákup, připojuji obrázek svých Aachenů zakoupených v létě 2012 v Chronoshopu na nerezovém tahu ze Zlatnictví Janka. Šlo o mé první mechanické hodinky, sice s miyotou a minerálním sklem, ovšem s pořizovací cenou necelých 5000,- Kč. Dodnes mne nepřestává překvapovat univerzálnost klasického B-Uhr ciferníku typu B, kterému sedne vše, od kůže, NATO a dokonce i třeba zmiňovaného mesh tahu. S přechodem na safír Laco vyšroubovalo cenu na téměř dvojnásobek a kdybych nakupoval dnes, zvolil bych spíše titanový Steinhart. Nepatří sice do původní pětky výrobců, ale pokud nehledáte sbírkovou repliku do vitríny, nýbrž hodinky na každodenní nošení, věřím, že provedení z titanu s ETA vnitřnostmi a safírem nabízí poměr cena/kvalita, který lze jen s těží přebít. 

Přiložený soubor (y)

#13 pigger

pigger

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 30.říjen.2017 - 19:47

Moje nove Aacheny :)

Přiložený soubor (y)

my humble youtube channel

môj skromný youtube kanál

:notworthy: https://www.youtube....ber :notworthy:

a môj instagram https://www.instagram.com/fleshpie212/

love the life you live

Seiko SNZG15K1, SINN 556i Weiss, Swiss Military Hanowa Arrow, Gshock GST, Tissot Heritage PR516GL, Laco Aachen, Seiko SKX009

Tissot PRC200, Fortis Spacematic

#14 jab63

jab63

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)
  • Bydlí:Děčín
  • Fanoušek značky:LACO FLIEGERUHRTYP A

Publikováno 30.říjen.2017 - 22:49

Jsou pěkný. Gratuluji.

LACO Augsburg, Westerland

#15 pigger

pigger

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 10.prosinec.2017 - 21:55

A keď sú na MESH náramku úplná topka :)

Přiložený soubor (y)

my humble youtube channel

môj skromný youtube kanál

:notworthy: https://www.youtube....ber :notworthy:

a môj instagram https://www.instagram.com/fleshpie212/

love the life you live

Seiko SNZG15K1, SINN 556i Weiss, Swiss Military Hanowa Arrow, Gshock GST, Tissot Heritage PR516GL, Laco Aachen, Seiko SKX009

Tissot PRC200, Fortis Spacematic