Přejít na obsah

H. Moser & Cie.


obchodnik-o3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak úplně jedinečný ten systém není, ale rozhodně málo vídaný a moc krásně provedený, nádherný.

Zejména oceňuju, že můžeš červenou hodinovku "schovat" pod zlatou ( tedy doufám, že je pod ní a o malinko menší :D) a máš normál 12 hodinové hodinky s 24 hodinovým cyklem , co nic neruší - tak bych je nosil, fakt dobrý. Klidně bych je bral i bez té červené ručky. Asi bych ale nezvlád časovou zónu posunutou o 12 hodin, to bych v tom měl hokej ( mírně řečeno) :D

 

Jediný, co mě štve, je, že jsou to automaty, ach jo. Manuál je výjmečnější, aristokratičtější, méně utilitární, odolnější, trvanlivější, prostě fajnovější

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme je s Romanem v ruce, tu červenou ručku jde opravdu úplně schovat pod hlavní hodinovou ručku. Číslice v okýnku na dvanáctce se překlapnou během vteřiny, stejně rychle se mění i datum v tom jejich big date modelu.

 

Ten automat je v reálu krásnej. Je to jejich první automatický strojek s obousměrným natahováním s vlastním novým řešením nátahu. Rotor působil hrozně lehce a lehoučce se taky protáčel. A provedení špičkový do nejmenšího detailu.

 

post-59-050066300 1332962651.jpg

 

post-59-069708600 1332962632.jpg

 

post-59-006301700 1332962761.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však taky tvrdím, že jsem od jsem od přírody američan, sice jsem to za celý svůj život mimo přirozenou vlast už pochopil, ale porád jsem se s tím nesžil :D Takže ač neprávník a nedoktůrek, jsou pro mě jako dělaný .......

 

Viktore, jak dlouho a čím tě přemlouvali, abys je z ruky pustil ??

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kyklopa za komplikaciu moze povazovat snad len stevie wonder.

 

Moser to vie aj jednoducho aj zlozito, ako to zakaznik chce. Odkedy som dal na ruku Monard tak som ich nadseny fanusik. Toto su mna swiss hodinky. Stredna trieda je puhe vyhadzovanie penazi za prisprosteny marketing /my to dame hlbsie, nas hezoun je krajsi, nasa cica ma hladsiu plet a vacsie kozy/. Patek a spol (Moser sa tam celkom pravom moze radit tiez, aj ked nemaju siahodlhu historiu, ale proste tam patria) su u mna to prave. U Mosera by som chcel este zdoraznit mnozstvo technologickych vychytaviek v ich hodinkach, oni sice vyzeraju byt pomerne strohe /= understated/, ale ked sa clovek pozrie pod kapotu, pochopi.. alebo aj nie :)

 

par peknych fotiek ineho modelu, zdroj

post-4112-051242700 1333043130.png

post-4112-047306700 1333043142.png

post-4112-008429400 1333043153.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kyklopa za komplikaciu moze povazovat snad len stevie wonder.

 

Moser to vie aj jednoducho aj zlozito, ako to zakaznik chce. Odkedy som dal na ruku Monard tak som ich nadseny fanusik. Toto su mna swiss hodinky. Stredna trieda je puhe vyhadzovanie penazi za prisprosteny marketing /my to dame hlbsie, nas hezoun je krajsi, nasa cica ma hladsiu plet a vacsie kozy/. Patek a spol (Moser sa tam celkom pravom moze radit tiez, aj ked nemaju siahodlhu historiu, ale proste tam patria) su u mna to prave. U Mosera by som chcel este zdoraznit mnozstvo technologickych vychytaviek v ich hodinkach, oni sice vyzeraju byt pomerne strohe /= understated/, ale ked sa clovek pozrie pod kapotu, pochopi.. alebo aj nie :)

 

par peknych fotiek ineho modelu, zdroj

 

Taky Mosera zeru a je to pro me takovej druhej Patek. Predminulej rok jsem se dal do reci s chlapikem od Mosera na Viennatime a nejaky kousek si zkousel. Mel jsem z toho velmi prijemny pocit, naprosto nesrovnatelny s tim, kdyz si clovek treba zkousi u Hanaka hodinky jen za 50k a prodavajici ho okukuje, jestli by na ne mel a upozornuje na to, kolik stoji...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...