Přejít na obsah

Steinhart Ocean two


Ivo_S

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kazdy si neco najde... ta 20 na lunete je blbej font. Ale jinak jsou to moc pehny hodinky. Ta modra varianta je paradni!

 

Edit: Tedy az ted jsem si vsiml, ze na lunete jsou krome drazkovani jeste vybrousene takove plosky (nevim jak to nazvat). A ted vidim, ze na ty prvni fotce jsou ty "plosky" nad cislama... ale na dalsich fotkach ty "plosky" s cislama zarovnane nejsou. A to se mi ted zda dost pitome. Ale u tech modrych to uz je zase ok, tak to bude asi nejaka chyba spis fotek.

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi pekne hodinky, skoda len tej ceny, ktora je oproti Ocean 1 nadsadena o dost vyssie :worried_anim:

 

To je sice pravda ale je potřeba si uvědomit, že bylo potřeba vynaložit i nějaké inveční úsilí, narozdíl od prostého kopírování RLX. Mně se teda líbí, kdybych si před týdnem nekoupil potápky asi bych si je vybral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pustili ich zopar von, pretoze ich ani nenapadlo to centrovat...

 

Ale Steinhart sa k tomu postavil naozaj ferovo. Ti ktori dostanu Ocean 2 s nevycentrovanou lunetou, mozu na naklady firmy poslat hodinky spat na vycentrovanie + dostanu ako darcek ocelovy tah ako kompenzaciu za sposobene problemy.

 

viac info: http://forums.watchu...o-668723-8.html

Upraveno uživatelem strong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...