Přejít na obsah

Longines Legend Diver


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak já nevím, v tom threadu se neshodli na tom jestli to je nějaká várka ciferníků, lokální variace, nebo jesli budou i všechny další s ratingem.

 

Mě to přijde jako photoshop, proč tam aspoň nedali 1000ft = 300m, 1000ft nebo tak nějak, těch 30bar se tam vůbec nehodí Posted Image

 

Jestli se budou další vyrábět takhle tak tleskám, moje verze právě stoupla na ceně Posted Image

 

Edit: tak to vypadá že to je oficiální :(

Upraveno uživatelem Dee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád ještě dávám šanci tomu, že je to jen nějaká omezená várka. A kdyby se ukázalo, že to tak bude u všech nových kusů....tak se na to dá zvyknout....ty hodinky stojí i za to zkousnutí nesmyslného řádku na cifru.

Taky jsem si pohrával s myšlenou na obměnu, ale tyhle by mi chyběly, takže prozatím zůstávají doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam pár nejasností:

Fotka, jak je uvedeno výše, pochází z tohoto serveru Prodejce je nabízí i na Chrono24 ... JENŽE ty hodinky mají ref. číslo verze BEZ DATA a na dýnku je úmyslně ref. číslo rozmazaný stejně jako seriové číslo.

Řekl bych, že jde spíš o nějakou boudu než o nový model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem ještě koukal na dýnko z jeho fotek - všechno je jinak. "Potápěč" má divný hrany, pořadí textu (referenční a sériové číslo) je prohozený ...

 

Máš pravdu, potápěč na dýnku vypadá jinak ..nemohlo by to být tím, že fotografie prodejce nejsou reálné, ale animace? Nesedí ani barva kovu na pouzdře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hmmmm - tak z Longines přišla skoro po 2 měsících odpověď: ... "The model shown on your picture is a authentic Longines Legend Diver. This is an evolution of the dial." ...

Tak jestli tohle je evoluce ...

 

Díky za informaci. Kruci, kde se ten pokrok zastaví ? Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...