Přejít na obsah

Longines Legend Diver


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

... tak ty dobře schovej, protože i krok vedle může bejt jednou ceněnej :)

Zkousel jsem u vyrobce zjistovat, kolik kusu s cifrem 300m vypustili do sveta. Dostalo se mi odpovedi, ze dekuji za moji duveru a takove ty veci ... ale ze tuto informaci z urcitych duvodu zverejnit nemohou.

 

Zajimalo by me, proc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Taky jsem jedny s nápisem 300m pořídil na začátku mé chrono kariéry, ale zatím je držím a mám je rád. škoda, že se zatím nepodařilo zjistit kolik se jich prodalo... 

 

Jinak ohledně hran - taky mi hodinky přijdou hodně pohodlný a ostřejší hrany mi absolutně při ničem nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Bohužel s tou pohodlností nemůžu úplně souhlasit. Velký průměr pouzdra 42mm v kombinaci s dlouhými rovnými nožkami a relativně vysokým dýnkem byl důvod, proč jsem LLD pustil do světa. Zkrátka na užším zápěstí jsou nepohodlné, což jsem pochopil i zpětně, když jsem si pořídil mnohem pohodlnější kousky. Nic to nemění na tom, že LLD budou pro mě stále krásné hodinky a nejhezčí Longines.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel s tou pohodlností nemůžu úplně souhlasit. Velký průměr pouzdra 42mm v kombinaci s dlouhými rovnými nožkami a relativně vysokým dýnkem byl důvod, proč jsem LLD pustil do světa. Zkrátka na užším zápěstí jsou nepohodlné, což jsem pochopil i zpětně, když jsem si pořídil mnohem pohodlnější kousky. Nic to nemění na tom, že LLD budou pro mě stále krásné hodinky a nejhezčí Longines.

fešný jsou,ale zkoušel jsi na ruce třeba řadu Masterpiece?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak pánové,bývalí i současní majitelé,jaký teda jsou?Stojej za to?Maj v sobě Etu,na fórech jsem četl,že v top grade,jakou jste měli-máte přesnost? Co hrana sklíčka,ok?Kolik maj u stěžejek?Sakra jsem se rozjel,díky za odpovědi,jinak velikosti se nebojim,to jsem musel už vyzkoušet,mám ruku 18,5 a nožky seděj s rezervou.Vřelé díky za ukojení mé zvědavosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesnost jsem měl okolo 1 sekundy za den a vždycky přes noc jsem je odložil a srovnal to na 0. Hrana sklíčka byla to hlavní, proč jsem je pořizoval. Mám rád, když sklo nebo plast trčí nad hodinky. No a u stěžejek 22, takže nepřeberná možnost řemenů a strapů. Jestli zvažuješ, není co - jdi do nich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veru, tiez ma to trochu napadlo ze si hladal v trochu inych vodach... Su trochu elegantnejsie ako tvoji adepti, no ako sa vravi, kde sa dvaja biju... ;) A vobec, taketo 'necakane' riesenia byvaju castokrat tie spravne! ;)

Budu date, alebo nodate? Kde kupujes? (v jednom kamennom shope ich maju s krivym datumom, ani zlava ich nevykupila zatial... tak ich poriadne cekni.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho s tou datumkou jsem si všiml,zřejmě nepůjde o ojedinělý jev,chci koupit nový,nejpravděpodobněji někde v dojčlandu,eventuelně v Rakousku.Tady jsou strašně napálený.Ale třeba se mi na vejlet nebude chtít a pak nastane to známé kolik :-)

K akci dojde začátkem července.Tak ještě času habakuk.

Jo,a budou s datumkou,jsem eště takovej chronopulec i když ty bez jsou vždycky hezčí :-)

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...