Přejít na obsah

Hodinky pro me...


Rimsy

Doporučené příspěvky

Chci si udelat k 30- tinam radost.

Moje parametry - primer asi 43, safir, automat, sportovní dizajn, neco ve stylu Omega Seamaster. Celkem by mi vyhovovaly Invicty Abyss Pro Diver ale s modrym ciferníkem.

limit tak 150 - 200$.

 

1137986567_6.jpg

Je nejaky kvalitativni rozdil mezi japonským a švýcarským kalibrem? Vyplatí se investovat do té ETY?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil

Já mám dvoje hodinky s ETA kalibrem 2824 a oboje se mi podařilo seřídit na denní odchylku kolem jedné vteřiny.:) Invicta používá myslím Miyotu a tam bych o tak přesném seřízení pochyboval. Záleží na tom, jakou očekáváš přesnost a taky jestli máš chuť si seřizovat sám. To ti žádný hodinář neudělá, protože záleží i na tom, v jakém režimu je budeš nosit, jestli na noc sundaváš, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K vánocům jsem objednával pro tatíka Invicťáckou variaci na Rolex Daytona, pravda s quartzovým kalibrem, a byl jsem až překvapenej kvalitou zpracování, vypracovaným ciferníkem, chodem šroubovacích korunek a vůbec celkově. To vše navíc v krásné krabici. Měl jsem taky Invicty 9404 s Miyotou, taky naprostá spokojenost, jenže byly malé. Mám pocit, že všude uváděj rozměr včetně korunky - o těch ala Daytonách mě taky ujišťovali, že mají průměr 43 a ve skutečnosti to je cca 40. Ale doháněj to masivností.. Za ty prachy myslím s Invictama neuděláš chybu, jen nevím, jestli za 150-200$ tam bude safír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim to vyhravaji Invicta PRO DIVER 9937, jen mi tam moc nevyhovuje ta lupa.

97360.jpgf6_1.JPG.

najdete 10 rozdilu:) .

Ted nejak mi nedochazi, proc jsem to puvodne daval do japonskych hodinek..:)

Bohuzel znacka Grovana mi nic nerika... Jaky je rozdil mezi kalibry 2824-2 (Grovana) a 2824 (Invicta)?

Kdyz to tak vidim, tak v kategorii 300$ je Grovana plnokrevny Swiss made, 42mm, ale zase nemaji pruhledne dynko...

ce_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Ok, ale porad mi vrta hlavou, nejsou nejake Divers hodinky v kategorii do 300$ SWISS MADE? Napadaji me nejake Doxy mozna...

DOXY těžko, jedině " jeté " :/

 

Ke značce Grovana dostaneš přesné informace v přehledu značek na Chronomagu, který výborně zpracovává Kamil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradi nekdo, nemuzu najit swiss divery s pruhlednym dynkem a Etou.

Průhledné dýnko nebudou mít divery, jen pseudodivery. :(

Priehľadné dno sa dá objednať napr. u Stowa Seatime - ale to nie je švajč. značka. Nie je to síce pre skutočné potápanie (majú vodotesnosť do 300 m) ale plávať a šnorchlovať sa v tom dá určite. A majú ETU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradi nekdo, nemuzu najit swiss divery s pruhlednym dynkem a Etou.

Průhledné dýnko nebudou mít divery, jen pseudodivery. :(

Priehľadné dno sa dá objednať napr. u Stowa Seatime - ale to nie je švajč. značka. Nie je to síce pre skutočné potápanie (majú vodotesnosť do 300 m) ale plávať a šnorchlovať sa v tom dá určite. A majú ETU.

No pokud mají vodotěsnost do 300m, tak se v nich potápět rozhodně dá. Ale jak už někdo podotkl výše, divers hodinky s průhledem nejsou to pravé ořechové. Tedy podle mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ty černé Invicty Pro Diver (díky Kamilovi) už 3/4 roku a jsou to moc povedené hodinky. Asi "nejlepší automaty do 100 USD", nebo tak nějak zněl jejich slogan. Miyota strojek se mi předbíhá asi o cca 10 sec. denně. Vygooglovat se dá neskutečný množství diskuzí právě nad těmadle Pro Diverama - a seřizovat jdou na 3 sek/den i lépe. Ale podívej se na marcelloc-watches.com. Americká site švýcarského výrobce. Dělaj kouzelný submarinery. Kolem 400 usd. safír, screw-down back and crown...Jsou v top 20 PMWF;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...