Přejít na obsah

Hodinky pro me...


Rimsy

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mate nekdo zkusenost nakupovat zde? http://www.timeway.ch nejsou zde spatne ceny...

tato edoxy nevypadaji zle http://www.timeway.ch/Edox/Edox-C1/Edox-C1-Diver-II

Edox-watches-701573NIN.jpg

Jen nevim co je oznaceni kalibru EDOX 701 BASED ON ETA 11 1/2 F 06.111. Je to automat?

Edox-watches-600073NNAIN.jpg

tyto jsou pekne, bohuzel asi tam bude quartz, ne? A halvne by potrebovaly ocelovy tah.

T91_1_483_31.jpg

Nakocen tyhle Tissoty nejsou tez take zle.

Longines-HydroConquest-8.jpg

Longines HydroConquest VIII

Longines-Conquest-3.jpg

Longines Conquest III Eta 7750 za $ 1 452,-

Upraveno uživatelem Rimsy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak porad tak nejak brouzdam a v relaci do $ 1.500 je celkem tezky najit neco neproflaknutyho, s puncem originality, vyjimecnosti. Kdyz uz se mi neco trochu zalibi, zjistim, ze to ma bud quartz, nebo ze je to jen 38 mm. Asi se nastvu a koupim ty Seamastery, protoze to vychazi ze vseho tak nejak nejlepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

4c96_12.JPG

Tak se rozmyslim, bud tyhle nove Oris TT1, nebo si priplatit (cca 2x tolik :crying_anim02: ) a koupit Omega Seamaster. Fortis jsem zavrhl, Tag Heuer Aquaracer taky. Spis me to tahne k tem Oriskam, co by ste volili vy? Je fakt ze Omegy se daji celkem dobre nosit i k obleku, coz Oris moc nejdou.

SMPfront2.jpg

Upraveno uživatelem Rimsy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4c96_12.JPG

Tak se rozmyslim, bud tyhle nove Oris TT1, nebo si priplatit (cca 2x tolik :crying_anim02: ) a koupit Omega Seamaster. Fortis jsem zavrhl, Tag Heuer Aquaracer taky. Spis me to tahne k tem Oriskam, co by ste volili vy? Je fakt ze Omegy se daji celkem dobre nosit i k obleku, coz Oris moc nejdou.

SMPfront2.jpg

Já myslím že Oris je dobrá volba,a k obleku se dají nosit stejně jako Omegy a navíc jsou levější.Jinak tyhle Omegy mám jsem s nima naprosto spokojen,když jsem je kupoval rohodoval jsem se mezi Tag Heuer Carrera a Omega vyhrála,ale rozhodnutí musíš stejně nakonec udělat ty sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Seamastery jsou hezké, klasika, ale podle mého vkusu maji strašně hnusné ručičky. Krátké, tlusté, děravé. I z hlediska praktičnosti je lepší když minutová ručička sahá až k čárkové stupnici. Snáz a přesněji se odečítá udaj.

Z delší praxe můžu říct, že s těmito ručičkami není sebemenší problém při odečítání času. Dokonce jsou vidět všechny ručičky, pokud se zrovna překrývají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak po mesici jsem zjistil u vyse uvedenych Oris TT1 momentalni odchylku -23s/den. Normalni mi to neprijde, protoze hodinky lezi na stole korunkou dolu. Prvni 2-3 dny mi sly snad -1s, pak se zacaly zpomalovat. Tak asi je necham seridit. Koupil jsem jich pres Kubsona na ebay, je nekde v Praze Oris servis, abych neprisel o zaruku? JInak spokojenost velika, nemusel jsem ani serizovat tah, sedi akorat, neprijdou mi ani tak velke.

Upraveno uživatelem Rimsy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...