Přejít na obsah

Damasko DA 36 tukance


WEIDER

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Paráda. Cigi si sem opět odběhl z diskuzí na novinkách.cz, takže jsme se dozvěděli, že Damaska rezaví, jsou stejně tvrdý jako ostatní hodinky, a veškerá diskuze o materiálech nad rámec toho mála, co je známo jemu, je zcela irelevantní. Alespoň jsme všichni hned moudřejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správná taktika, ani jeden argument, číslo, srovnání, DIN, EN, za to mě prohlásíte za ňoumu, co tomu nerozumí a fotky (tonytrubkovo a moje  oko) za nedostatečně přesný.  Proč si tedy kupujete nerez tvrzený hodinky, co se poškrábou a rezavějí  ? Protože vás baví, a na tom snad záleží, ne ?

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Správná taktika, ani jeden argument, číslo, srovnání, DIN, EN, za to mě prohlásíte za ňoumu, co tomu nerozumí - a vy jo ? Proč si tedy kupujete nerez tvrzený hodinky co se poškrábou a rezavějí  ? Protože vás baví, a na tom záleží, ne ?

Myslim, ze po tech tvych hloupych prispevcich se nikomu do niceho nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Ale no tak lulino, musím se zastat Cigiho, to už vám fakt došli argumenty? Místo uargumentování, Cigiho normálně shazujete... cosi je shnilého v království Konradově... sry ;)

Podivej, precti si jeho prispevky za dva dny a mozna ti to dojde. Za druhe mluvit nemuzu, ale ja na tyhle hovadiny nemuzu nic jineho napsat. Pokud chce informace a argumenty, at si je najde sam, je jich tu na Chronomagu, WUS, strankach Damasko plno.

Cela diskuze by dopadla tak, jako uz mnohokrat.

A co to meles o shazovani ? Ten se shodil sam.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nechápu, co se děje. Nikdy si cigiho takle nepamatuju. Dyť i na blbém chronoshopu jsou hodnoty tvrdosti. Na 2. stranu nežeru to, že by Alda měl ty hodinky pořád jako nové. Pokud s nima dělal, co popisoval, tak jak to, že ostatní je mají kratší dobu a nebojí se přiznat, že stopy používaní prostě jsou. Spíš bude celý problém v chybějící sebereflexi, která pak rozproudí celé fórum k nemístným postům. Jinak si celé tohle haló okolo D na Chmagu nedokážu vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komentovat samozřejmě může každý co chce. Ale musí pak počítat s následky svych slov a být připraven, že pokud ty komentáře budou hovadiny, tak bude ten, který je pronesl, vypadat jak trubka (nic osobního ;)). To je základní vlastnost svobody projevu. A proto je někdy lepší nekomentovat. Tedy když někdo použije věty, jako že "ty metallurgický bláboly jsou fakt jen kecy", tak by pro to měl mít nějaké argumenty a aspoň trochu vědět, co vlastně říká. Což cigi v tomhle případě nemá a neví. A dělá tedy ze sebe zbytečně onu zmiňovanou trubku, místo aby Damasko roznesl na kopytech pro jejich nemožný dizajn, podlézavou prezentaci a preplácaný cifernik. Třeba. Protože na to má oko. Tedy, komentovat může samozřejmě kdokoliv a cokoliv, ale je tu velké nebezpečí zesměšnění se, pokud o daném tématu nevím vůbec nic. Jak prosté Watsone.

Mě by zajímalo, kdo vyhodnotí, že něčí názory jsou hovadina...

Upraveno uživatelem Ohm-Aztec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu, Aldo, celé dva dny se vám jen snažím na přikladu vaší modly dokázat, že fyzika a rozum není u hodinek, a to ani u Damasko, tak důležitá, jako estetika a cit. Proto taky, když fyzikální papírová kriteria selžou, ta estetická zůstávají, a vlastně se nic neděje. A vy místo, abyste mne vítali jako posla dobré naděje, zpochybňujete moji metalurgickou kvalifikaci ..........   :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Taky nechápu, co se děje. Nikdy si cigiho takle nepamatuju. Dyť i na blbém chronoshopu jsou hodnoty tvrdosti. Na 2. stranu nežeru to, že by Alda měl ty hodinky pořád jako nové. Pokud s nima dělal, co popisoval, tak jak to, že ostatní je mají kratší dobu a nebojí se přiznat, že stopy používaní prostě jsou. Spíš bude celý problém v chybějící sebereflexi, která pak rozproudí celé fórum k nemístným postům. Jinak si celé tohle haló okolo D na Chmagu nedokážu vysvětlit.

No, ja myslim, ze kdo moje hodinky videl, potvrdi. Navic a to uz jsem nekolikrat psal, ze tyhle hodinky nejsou nerozbitne, nebo neposkrabatelne a podle toho se k nim chovam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to by zase bylo škoda Tome, to víš, co nám sebrali třídního nepřítele Kibiho je vaše sekta první, proti které se semknul dělný lid, možná pro Aldovo místy až nekritické obhajování Déčka, já jsem v poho, já ho znám osobně, takže se směju, popř. si rýpnu, ale na ostatní to možná působí jako hadr na býka a důlkovou korozí spustil flame jako blázen, to už tak bývá... Takže klid, mokrý hadr a na sraze se tomu zasmějeme a ne že si kurwa Alík strhne tu izolepu s dýnka, ať se je čemu smát!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A to by zase bylo škoda Tome, to víš, co nám sebrali třídního nepřítele Kibiho je vaše sekta první, proti které se semknul dělný lid, možná pro Aldovo místy až nekritické obhajování Déčka, já jsem v poho, já ho znám osobně, takže se směju, popř. si rýpnu, ale na ostatní to možná působí jako hadr na býka a důlkovou korozí spustil flame jako blázen, to už tak bývá... Takže klid, mokrý hadr a na sraze se tomu zasmějeme a ne že si kurwa Alík strhne tu izolepu s dýnka, ať se je čemu smát!

Tombede, nemyslím, že flame spustili výhradně odpůrci Damaska. Když téch 12 stran projdeš, zjistíš, že samotné problematice, kvůli které jsem vlákno založil, se věnovalo tak max. 5 postů. Přiznám se, že jsem si chvíli vyčítal, že jsem to vlákno zakládal, ale ve finále jsem rád. Sice se neodhalilo, co opravdu stálo za tou korozí (jestli to byl špatný materiál, tak mě napadá velké množství souvisejících otázek...), ale odhalilo se poměrně hodně o povaze některých členů a ani to není k zahození.

Upraveno uživatelem Ohm-Aztec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tombede, nemyslím, že flame spustili výhradně odpůrci Damaska. Když téch 12 stran projdeš, zjistíš, že samotné problematice, kvůli které jsem vlákno založil, se věnovalo tak max. 5 postů. Přiznám se, že jsem si chvíli vyčítal, že jsem to vlákno zakládal, ale ve finále jsem rád. Sice se neodhalilo, co opravdu stálo za tou korozí (jestli to byl špatný materiál, tak mě napadá velké množství souvisejících otázek...), ale odhalilo se poměrně o povaze některých členů a ani to není k zahození.

Taky pravda... tak to shrneme veselu písní což? :D

EDIT: špatně jsme se pochopili Omastku, dle mě spustil flame Alina důlkovou korozí, ne protistrana, pak už se to rozjelo, nehledíc na stranu...

 

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

A to by zase bylo škoda Tome, to víš, co nám sebrali třídního nepřítele Kibiho je vaše sekta první, proti které se semknul dělný lid, možná pro Aldovo místy až nekritické obhajování Déčka, já jsem v poho, já ho znám osobně, takže se směju, popř. si rýpnu, ale na ostatní to možná působí jako hadr na býka a důlkovou korozí spustil flame jako blázen, to už tak bývá... Takže klid, mokrý hadr a na sraze se tomu zasmějeme a ne že si kurwa Alík strhne tu izolepu s dýnka, ať se je čemu smát!

Nekkriticke obhajovani Déčka, nekriticke obhajovani Rolex, Seiko, Omega....Tomééééé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upřesnění... Co je na fanouškovským fóru špatného na nekritickém pohledu a neobjektivní obhajobě?

Vidět všechno objektivně, neumět se zapálit pro věc, to je nuda, ne?

Pokud mě tu někdy někdo bavil, tak spousta byli právě fanatičtí věrozvěsti. Digitálek, Primek, Damasko, Rolexek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekkriticke obhajovani Déčka, nekriticke obhajovani Rolex, Seiko, Omega....Tomééééé

Nevytrhávej z kontextu lulino... místy jsem napsal místy!

 

Jen pro upřesnění... Co je na fanouškovským fóru špatného na nekritickém pohledu a neobjektivní obhajobě?

Vidět všechno objektivně, neumět se zapálit pro věc, to je nuda, ne?

Pokud mě tu někdy někdo bavil, tak spousta byli právě fanatičtí věrozvěsti. Digitálek, Primek, Damasko, Rolexek...

Jasně, taky mám rád lidi co hoří pro věc, ale nic se nemá přehánět... znal jsem kupříkladu jednoho nekritického milovníka vlastních fotografií s ©, jednoho nekritického milovníka zbraní, co se málem oběsil na vlastním holstru, prostě všeho má být tak akorát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandi, jo jo, koníčkáři mě taky baví, ale Damasko si můžeš asi skrtnout. Cigi, tombed, Ohm-Aztec a dalších pár už otrávili bedjassona, takže svou recenzi počítám nedopíše a nevyvěsí, i mě. Aldu ta neschopnost racionální diskuze už taky pěkně štve, takže mám takový dojem, že o Damasku tu padne zmínka maximálně když se o ně otře někdo v rádoby jízlivém dovětku, že nezničitelné jsou jen Damasko a že sekta, že nekritický Alda, že rezaví, že nudné hodinky, takže by měli zbankrotovat, že Hasňa rozhodne, co je hovadina, že "metallurgický kecy" a tak pořád dokola. Proste otrava a nuda. Tedy aspoň pro mě. Že tyhle věci nikdy nikdo neřekl, že je to účelové překroucené, vytržené z kontextu, nebo úplně vymyšlené nikoho nezajímá, hlavně si zahýkat a poplácat se po zádech jak jsme to zas někomu nandali. Nebaví mě to.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...