Přejít na obsah

Damasko DA 36 tukance


WEIDER

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alda

Aldův první post ve vlákně o korozi na pouzderch Damasko je typickým příkladem racionální diskuze.

No jestli jsem te tim prispevkem nejak urazil, tak se omlouvam. Nevadilo mi zalozeni toho vlakna, spis proc bylo zalozene a hodil si tam to prvni, co ti google vyplivnul, aniz by si o tom neco precetl. Protoze kdyby si cetl a zajimal se, nenapsal by si to, co si napsal.

Ale ja uz na to prdim, vzdyt je to porad dokola. Koncim.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Aldo, takhle to nebylo a myslel jsem, že jsem to v průběhu vlákna už vysvětlil. Nehledal jsem cíleně fotky rzi na pouzdrech Damaska. A vlákno jsem založil právě proto, že jsem nedokázal pochopit, jak daný jev vznikl. Ani ve vlákně na WUS jsem nenašel nějaké jasné vysvětlení a bylo to stavěno do roviny dohadů.

 

Myslím, že hlavní problém je v tom, že poměrně nevinné vlákno s (asi) nešikovným pokusem o vtip vás vyhecovalo k tomu Damasko bránit. Ale on nikdo na začátku na Damasko neútočil. Kdybyste byli nad věcí, řeknete ok, stát se může, podle mě je problém v tom a tom a je po diskuzi. Tedi alespoň po té, která tam jinak vznikla.

Upraveno uživatelem Ohm-Aztec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upřesnění... Co je na fanouškovským fóru špatného na nekritickém pohledu a neobjektivní obhajobě?

Vidět všechno objektivně, neumět se zapálit pro věc, to je nuda, ne?

Pokud mě tu někdy někdo bavil, tak spousta byli právě fanatičtí věrozvěsti. Digitálek, Primek, Damasko, Rolexek...

 

Přesně tak, proč se tu zas vzývá "objektivita" , kde ji chcete ve výměně názorů na pocity a dojmy sebrat ?? -  prostě se kucí naparujou,  tak si z nich dělejme prču, když už nám KD dal tákovou náramnou příležitost :D :D

A znova - jasně to demonstruje, jakými kriterii se řídit při nákupu hodinek - není to fyzikální výpočet, ani finanční spekulace, ani kdovíčím podložené sliby obratných marketérů, dokonce ani certifikáty, ale čistě vlastní osobní emoce !!! :D

 

Jak se asi musel cítit ten majitel, co si je koupil jako to všechno, co slibujou, a pak je otočil - a nevěřil, pak znejistil, znervóznil, rozčaroval se, frustroval, naštval, fotil, postoval .......  :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se asi musel cítit ten majitel, co si je koupil jako to všechno, co slibujou, a pak je otočil - a nevěřil, pak znejistil, znervóznil, rozčaroval se, frustroval, naštval, fotil, postoval .......  :D :D

 

no... ono asi pro jeho výsledný pocit nakonec bylo možná nejdůležitější jak se k jeho rezavým hodinkám postavil výrobce nebo prodejce...

z mýho laickýho a zákaznickýho pohledu není takovej problém, že hodinky se zastaví, zrezaví nebo že se zastaví a zrezaví auto...problém je jestli vám nakonec řeknou sorry oprava je na nás (případně tady máš nový) a nebo sorry polib si ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

..... Cigi, tombed, Ohm-Aztec a dalších pár už otrávili bedjassona, takže svou recenzi počítám nedopíše a nevyvěsí, i mě. Aldu ta neschopnost racionální diskuze už taky pěkně štve, takže mám takový dojem, že o Damasku tu padne zmínka maximálně když se o ně otře někdo v rádoby jízlivém dovětku, že nezničitelné jsou jen Damasko a že sekta, že nekritický Alda, že rezaví,.......   Nebaví mě to.

 

Hasňo,haloooo - o jaké neschopnosti racionální diskuze to mluvíš??

Do tohoto vlákna chtěli z mého pohledu racionálním názorem přispět do diskuze třeba Chumpus ...

a tys jen tvrdil muziku.

 

si to přečti

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/76658-damaskoroze/?p=1256593

 

jinak skutečně debata o h...ě.

Upraveno uživatelem tonytrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... ono asi pro jeho výsledný pocit nakonec bylo možná nejdůležitější jak se k jeho rezavým hodinkám postavil výrobce nebo prodejce...

z mýho laickýho a zákaznickýho pohledu není takovej problém, že hodinky se zastaví, zrezaví nebo že se zastaví a zrezaví auto...problém je jestli vám nakonec řeknou sorry oprava je na nás (případně tady máš nový) a nebo sorry polib si ...

 

 A máme tu další mantru .. ochotu výrobce/prodejce vyměnit zrezlé nerez součástky :D :D a nebo vzít to vodrezovačem ..... tohle je nejzábavnější vlákno za poslední dobu . Já vím, jak to budeš rozumě vysvětlovat, a jak jsi to asi myslel, ale jak to myslím já, je prostě neodolatelná sranda..... já si nemůžu pomoct :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...