Přejít na obsah

Fotka

Doxa SUB

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#121 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 092 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 11.červenec.2018 - 20:02

Tak daj se sehnat i za normální peníze v rozumnym stavu, ale je pravda, že cifr a ručky na těch Michalovejch jsou hodně dobrý...a k těm na ebayi- cena není lidová, ale zase Aqualungy jsou holt sběratelsky zajímavější, takže i ceny tomu odpovídaj...mně by se z vintage líbily klasický původní tříkila s vypouklým plastem, ale ty už jsou úplně někde jinde

#122 michalval

michalval

Megazávislák

• Member_50
  • 2 682 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 11.červenec.2018 - 21:22

Tak daj se sehnat i za normální peníze v rozumnym stavu, ale je pravda, že cifr a ručky na těch Michalovejch jsou hodně dobrý...a k těm na ebayi- cena není lidová, ale zase Aqualungy jsou holt sběratelsky zajímavější, takže i ceny tomu odpovídaj...mně by se z vintage líbily klasický původní tříkila s vypouklým plastem, ale ty už jsou úplně někde jinde

Díky všem. Ještě že jsi se rozhodl si pořídit nové, asi bych teď trochu naříkal  :D

Jinak na ebay chodí Suby (Aqualungy) za hrozný rakety.

Tady jedny skoro za čtvrt míče funglovky Sharkhuntery

a tady jedny oranžový skoro za půl míče  :death:

#123 michalval

michalval

Megazávislák

• Member_50
  • 2 682 příspěvků(y)

Publikováno 11.červenec.2018 - 21:24

Double post. 

Tento příspěvek byl upraven od michalval: 11.červenec.2018 - 21:29

#124 Delawer

Delawer

Megazávislák

• Member_50
  • 1 385 příspěvků(y)

Publikováno 11.červenec.2018 - 22:09

Michale, na to jak jsou staré vypadají super, ta lumi na ručce je prasklá opravdu stářím, ale není to nic hrozného a pokud svítí, tak bych výplň neměnil. A pouzdro sice přeleštěné, ale.... jsou to prostě Doxa Sub, jedny z původních :-). A pokud budeš moc chtít, tak Jarek dokáže vážně divy, měl v rukou mé Hamilton Riva a ta změna je neuvěřitelná. Mám tu k nim i vlákno. Teď jsem mu dal do parády své "nové" Doxa ultraspeed, tak se na ně těším. 

A fakt se mi na nich líbí ten tah! Nová korunka je šroubovací? Co sklíčko, materiál je co?

#125 michalval

michalval

Megazávislák

• Member_50
  • 2 682 příspěvků(y)

Publikováno 11.červenec.2018 - 22:16

Michale, na to jak jsou staré vypadají super, ta lumi na ručce je prasklá opravdu stářím, ale není to nic hrozného a pokud svítí, tak bych výplň neměnil. A pouzdro sice přeleštěné, ale.... jsou to prostě Doxa Sub, jedny z původních :-). A pokud budeš moc chtít, tak Jarek dokáže vážně divy, měl v rukou mé Hamilton Riva a ta změna je neuvěřitelná. Mám tu k nim i vlákno. Teď jsem mu dal do parády své "nové" Doxa ultraspeed, tak se na ně těším.

A fakt se mi na nich líbí ten tah! Nová korunka je šroubovací? Co sklíčko, materiál je co?

Lumi sviti, ale chvili a malo, ale ja davam prednost puvodnimu stavu, takze o relumi neuvazuju.
Nova korunka je sroubovaci, je hodne podobna originalu, je nepatrne nizsi a pochopitelne neni signovana.
A sklicko, popravde, nevim. Musim nastudovat. Safir to nebude, tipuju nejaky mineral.

#126 farkyostrava

farkyostrava

chronoholic

• Member_50
  • 2 245 příspěvků(y)
  • Bydlí:!!!

Publikováno 11.červenec.2018 - 22:34

serete me vseci s tema doxama...uz jsem je dvakrat koupil a dvakrat prodal...kurafajafixnamol

moje hodnocení
bylo:

Seiko: 5 SNZH65, monstra 1 black, monstra 2 vampir, monstrtuny SRP637 2x, 5 SRP481 sněženky 2x, sdgm003 grand coctail 2x, darth tunySBBN 013, SPB015 ananty katany,MM 300 2x, MM 600, emperor tuna SBDX011 MM 1000, SRP 653 Special limited,

NeSeiko: Omega SMP modré bondovky 2x, Omega SMP černé bondovky, PO 45, DOXA 5000 orange, DOXA 5000 blue, Crepas Cayman 3000 2x, Alpina Yacht Timer Tactitical planner, Revue Thommen Diver, Deep Blue Pro Aqua 1500 black, Steinhart Aviation Chrono, Casio Gshock Rangemany 2x, Cititizen Orca, Citizen Ecozilla 2x, Buran Sibir LE, Dormex DS 2000 GMT 2x <p>