Přejít na obsah

Doxa SUB


Návštěvník km.kmk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 293
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky Ondro. Koule mají, ale taky bohužel trochu necitlivě přeleštěné pouzdro a neoriginál korunku. Jinak je tam všechno, jak má být - luneta je na tom hodně dobře, ciferník úžasný (takový jsem jinde neviděl, a jako reprint to rozhodně nevypadá) a ten tah - no to už jsem se rozplýval.

Korunky je škoda, s ní by byly dokonalý. Ale nejdůležitější je, že dělaj radost, kterou tyhle drobnosti nekazí. Hlavně s nima někde nebouchni a nebo moc netleskej, ať ti nevypadne lumi z hodinovky, ty by byla taky škoda ;)

 

A k Sahaře a pětilitrům- myslim, že je to klasickej marketingovej tah, kdy Doxa využila spolupráci na filmu a ke všem oranžovejm SUBům dala podobnou informaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korunky je škoda, s ní by byly dokonalý. Ale nejdůležitější je, že dělaj radost, kterou tyhle drobnosti nekazí. Hlavně s nima někde nebouchni a nebo moc netleskej, ať ti nevypadne lumi z hodinovky, ty by byla taky škoda ;)

 

A k Sahaře a pětilitrům- myslim, že je to klasickej marketingovej tah, kdy Doxa využila spolupráci na filmu a ke všem oranžovejm SUBům dala podobnou informaci

Díky. Radost mi dělají velkou. Řekl bych, že na to, jak byly slavné před 50 lety, jsou dnes přehlížené.

Ale ne všemi, ne všude - my už víme, že to nejsou jen podivné hodinky s mrňavým sklíčkem a křiklavou oranžovou barvou na cifru  :D

Korunky je škoda, ale sehnat ji je asi bez šance.

A co se týče opatrnosti, tak tyhle hodinky jsou hodně odolné, o  ně se vážně nebojím. Doufám, že prasklá lumi na minutové ručce ještě pár let vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ještě potvrzení toho, že se jedná o Sub 600t.

V téhle aukci se tvrdí, že byly na prodej přímo hodinky, které měl na ruce Matthew McConaughey při natáčení. Pravost aukce nebo těch certifikátů neumím posoudit.

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď koukám, že Dirk Pitt je na fotkách hned v prvním příspěvku tohoto vlákna. Teď jsem to zkouknul zase od začátku. Budiž mi polehčující okolností, že to je příspěvek 8 let starý.

 

Tak tady jedno foto, které tady snad nebylo (některé fotky se po upgradu serveru nezobrazují):

asi zbytečné psát, ale pro jistotu - otec moderního přístrojového potápění Jaques-Yves Cousteau a jeho Conquistadory, čili první hodinky s héliovým ventilem z roku 1967. HRV vyvinula  Doxa s Rolexem.

Rolex ho dal do Submarinerů 5514 a 5513 a do Sew Dwellerů 1665 a Doxa do Sub 300t Conquistador a později dalších modelů.

 

post-20760-0-60480300-1585578903_thumb.jpg

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja jsem rad, ze se to tu trosku rozjelo :)

 

Tu Saharu jsem nejak prehlizel, musim na ni mrknout. Vite jeste o nejakych zfilmovanych Pittovkach?

 

Premyslim, kde jeste hraly SUBy a napada me akorat Tri dny kondora a 300T Sharkhunter...

02e1d9743a0280382e425f2aba7bb32a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Máš je v moc pěknym stavu. Několikrát jsem přemejšlel, že si taky pořídím vintage Doxy, ale na tenhle segment mám Seiko a to stačí. Navíc ty moderní reinkarnace, co mám/měl jsem se jim taky povedly a aspoň si je budu moct pořadně omlátit sám.

 

před 29 minutami, Hasňa napsal:

Legenda. Super! Ještě se samostatnýma beadama.

Naštěstí se Doxa k samostatným "beadům" zase vrátila, ty slepence byla velká slabina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvar pouzdra je myslím super, lumi je taky v dobrém stavu, já myslím že Doxy jsou asi dobrej entry level do tohodle 70s diving segmentu, vzhledem k cenám vintage Subu a Seamasteru, i když samozřejmě Seiko je furt nejlevnější. Uvidíme jak to bude s těsněníma, rád bych je vzal aspoň jednou potápět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Exiztence napsal:

Tvar pouzdra je myslím super, lumi je taky v dobrém stavu, já myslím že Doxy jsou asi dobrej entry level do tohodle 70s diving segmentu, vzhledem k cenám vintage Subu a Seamasteru, i když samozřejmě Seiko je furt nejlevnější. Uvidíme jak to bude s těsněníma, rád bych je vzal aspoň jednou potápět ;)

No tak ještě jednou velká gratulace!

Já Ti radím v jiném vláknu, abys sem hodil fotky dýnka a Ty už jsi sem vzorně naházel parádní fotky :rolleyes: Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...