Přejít na obsah

Candino


erikson77

Doporučené příspěvky

Pred týždňom som si zakúpil tieto Candina (C 4477/3) tak som zvedavý na či sú hodné označenia "swiss made" :) Chcel som niečo do 500 eur a vyberal som medzi značkami tissot,certina,seculuss,swiss military,wenger,swiss eagle a citizen... :DD ten posledný japonec ani neviem prečo,asi kvôli vymakaným funkciám,ale nakoniec som sa rozhodol pre swiss made. Dlho som sa rozhodoval nad jednými tissotami 200m ale nakoniec zvítazil hlavne vzhlad a masívnosť týchto hodiniek a samozrejme to že ukazujú mesiac,deň a dátum ktorý ukazuje štvrtá ručička . Samozrejmosťou je zafírové sklo,stopky merajú do 30min a po pol minute sa desatinkova ručička zastavý (asi kvôli úspore batérie) . červená sekundovka ide presne nad ryskami,hodinová,minútová a dátumová je napustená luminescenčnou vrstvou a svieti na zeleno. hodinové ryski nesvietia ale sú brúsené a leštené v troch uhloch takže stačí slabé vzdialené svetlo večer na ulici a čas je dobre čitatelní. Výberom hodiniek som sa zaoberal asi 3 mesiace...priatelka tvrdí že aj pol roka :D , ale oplatilo sa ,zmestil som sa aj do ceny (430 eur, na internete 417, tak som ich zobral hned z obchodu) Inak bez toho že si ich človek pozrie naživo by nemal kupovat hodinky nikto. Asi som to mal robiť opačne,najprv pozrieť v predajni a potom vyhladať dobrú cenu na e-shopoch. Nevadí na budúce. Dám si pauzu a potom snád budú nejaké automaty. Priložím aj foto ked prídem na spôsob. Pekný "čas" prajem všetkým hodinkárom.

Upraveno uživatelem erikson77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak gratulace k hodinkám užij si je a co nejdřív se poohlédni po automatech ona ta baterka neni uplně ono Posted Image

 

Díky. práve som si objednal casio G shok do práce tak že automaty ešte chvílu počkajú a možno to bude rovnaká značka http://www.ichrono.sk/detail/12038-candino-c44793

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...