Přejít na obsah

Prim Brusel /fotky+fanclub/


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

For straspol, ty tvoje řadím spíš do pavouků.A u těch dalších postni fotku,v jakém jsou pouzdře?

:eek: nechápu- myslíš ty na fotce? Co je na tom zlaceném pouzdře pavoučitého? Takové jsem u PRIMu ještě neviděl.

Jak píšu, ostatní jsou v běžných dámských pouzdrech v chromu, něco jsem viděl i v pavoučích- tohle byla výjimka, proto jsem je sem plácnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:eek: nechápu- myslíš ty na fotce? Co je na tom zlaceném pouzdře pavoučitého? Takové jsem u PRIMu ještě neviděl.

Jak píšu, ostatní jsou v běžných dámských pouzdrech v chromu, něco jsem viděl i v pavoučích- tohle byla výjimka, proto jsem je sem plácnul.

Právě že jsem je nejdřív viděl v pavoucích,tak je řadím spíš do pavouků,proto.Je mi jasné,že pouzdro je jiné. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tohleto je taky brusel? :)

 

A komu tím docente prospěješ sem dávat takové fotky :D :D .

 

Co to vlastně je? Je pravda, že u posledních kal.50 se už vyskytuje tiskací font nápisu PRIM i stejné ručky. Ale je k tomu vždy označení počtu rubínů a zemi původu. To je nějaký prototyp nebo je to jen setřelé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeee, tak to se omlouvam, ze jsem vam vnesl neklid do stojatych vod :) pristi uz nic neukazu ;)

 

abyste nerekli, tak ty moje maji cislo 1158302, strojek je typ0111

 

staniku - netusim, co to je zac :worried_anim:

 

Vtipných ani rejpavých poznámek si nevšímej, vždyť tu nejsi poprvé :) .

 

Kousek je to velmi zajímavý, nikdy jsem to neviděl a asi nebudu sám. Číslo dýnka by odpovídalo jedněm z prvních bruselských.

Mimo chybějícího počtu rubínů a místa původu je na nich jedna jedna velká odlišnost - na vteřinovkovém "číselníku" kombinace reliéfního kruhu s prostým křížem. To se nikde jinde nevyskytuje - reliéfní vteřinový "číselník" bývá s indexy na pozici 1,2,3,4 atd, prostý kříž bývá u hladkého vteřinového "číselníku".

 

Celé to na mě budí dojem nějakého prototypu, těch výjimek je až moc, ale to je jen moje doměnka, snad nám pomůže Accutron.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...