Přejít na obsah

Hodinářské pivo


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hm, tak jsem tam byl. Já nevím, ale ty hodinky mi připadly jako meganevkus. Posted Image

Jestli mě mělo šokovat, že je na nich 80g zlata a diamanty?

 

Sorry za mizernou kvalitu fotky mobilem, ale ona se určitě časem někde najde lepší.

 

post-21942-074199400 1339104947.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou teda pěkně těžký, dobrého čtvrt kila. Mají přes 50mm v průměru, Seryn je dělal 4 měsíce a všechno sám. Strojek je z kapesních hodinek z roku 1860, dovezený z USA. Mají otočnou lunetu a minutovou repetici. Rezerva nátahu je asi 30 hodin. Pouzdro je ze 14ct zlata, všechno ve tvaru lístečků, a to včetně spony. Na bílém ciferníku jsou diamanty. Řemen je made by Šíma, etuje z intarzovaného dřeva od jednoho kluka z čech a cetrifikát je na ručním papíře psaný ručně nějakou grafomankou. Hodinky nejsou určeny na nošení. Cena pro média a bulvár (aby je to zaujalo) byla stanovena na 1 900 000,- Kč.

 

post-5465-058679900 1339106125.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva

No to je teda masakr (teď nemyslím ty 2m hoďky).

Ale vlastně i k nim - bude na stránkách klubu přátel hodinek nějaká (šlohnutá) recenze?

 

A třeba se taky příště na "Exclusive Top Class" pozvánku strefí do správného napsání prosby o odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je teda masakr (teď nemyslím ty 2m hoďky).

Ale vlastně i k nim - bude na stránkách klubu přátel hodinek nějaká (šlohnutá) recenze?

 

A třeba se taky příště na "Exclusive Top Class" pozvánku strefí do správného napsání prosby o odpověď.

 

z tvého příspěvku cítím lehkou ukřivděnost, že by tě nedali na guest list? ale chápu, že když někdo musí večery trávit v pochybné společnosti zhrzelých opilců v putykách pochybné pověsti, namísto mondénních VIP klubů, zanechá to své následky na duši?

měl bys jít do sebe, určitě nejsi v jádru zlý chlapec (jako Kalifx) :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja niesom clovek, ktory by musel silou mocou nieco ohundrat, ale 4 mesiace travit vyrobou tohoto povazujem za stratu casu + skoda toho strojceka s repeticiou.

 

To by mne zajímalo proč jako. Můžeš to rozvést? Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý na tomhle božím světě má zaplaťpánbů jiný vkus a to je dobře. Jinak by byla na světě dost nuda. Fotky těmhle hodinkám sice právě moc neprospěly, ale na vlastní oči může mít případný fanda zcela jiné pocity. Osobně jsem však u hodinek fascinován spíš mechanikou a tvary, než použitím brilantů a zlatého pouzdra. Ale svého zákazníka si časem určitě najdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mne zajímalo proč jako. Můžeš to rozvést?

 

Kludne to rozvediem. Keby neviem kto tie hodinky vyrobil, tak by som podla prilozenej fotky a celkoveho dojmu usudil, ze ide o model z kolekcie MPM.

 

Kazdy ma svoj vkus, to nikomu neberiem. Tito hodinky su ale na uplne najsamopacnejsom pole mojho vkusu, ba priam urazaju moje oci :) Proti L. Serynovi nic nemam, videl som od neho kusky ktore sa mi pacia, ale tieto by som daroval na 60 narodeniny Norike Mojsejovej...

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kludne to rozvediem. Keby neviem kto tie hodinky vyrobil, tak by som podla prilozenej fotky a celkoveho dojmu usudil, ze ide o model z kolekcie MPM.

 

Kazdy ma svoj vkus, to nikomu neberiem. Tito hodinky su ale na uplne najsamopacnejsom pole mojho vkusu, ba priam urazaju moje oci :) Proti L. Serynovi nic nemam, videl som od neho kusky ktore sa mi pacia, ale tieto by som daroval na 60 narodeniny Norike Mojsejovej...

 

Tys je viděl? Nebo jenom na těchto fotkách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono ani tak o vzhled nejde,je vidět i z těchto fotek pořádny kus práce,ale chtít za to skoro 2míče a napsat že nejsou určené k nošení,to z toho rovnou mohli udělat stolní hodiny,ve světě se,,nosí"daleko dražší kousky,dát za to ranec abych to schoval před světem,to nemá logiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys je viděl? Nebo jenom na těchto fotkách?

 

Ano videl som ich len na tychto fotkach. Ale trufam si povedat, ze nazivo by ma neoslovili o nic viacej. Pohlad zozadu mozno ano, no co z toho ked z predu vyzeraju hrozne (podla mojej mienky).

 

Neviem preco mas potrebu ma presviedcat o opaku alebo rozvadzat moj nazor. Ak sa ti nepaci, kludne ho mozes ignorovat a uz teraz mi je luto, ze som sa opovazil negativne reagovat. Zrejme to v tomto vlakne neni povolene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Respektuju množství práce, která za tím jistě je, ale PODLE FOTEK ty hodinky vypadají jako naprosto příšerný kýč. Trochu jako výsledek spolupráce mezi Moskvou a Pekingem, přičemž každý z partnerů dal do projektu to nejlepší ze svýho já. :) Realita je možná jiná, ale to podstatný, co mě na nich vadí, nebudou "zásluhou" špatný nebo zkreslující fotografie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...