Přejít na obsah

Hodinářské pivo


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no já si zase myslím, že by tam mělo správně bejt RVHP..... Jinak na hodinkách je vodvedená hromada parádní zlatnický práce. Posuzovat design, nebo jestli je to kýč a nebo není, z toho už jsem asi vyrostl. Můžu ale říct, že tydle hodinky bude nosit buď úplná guma, nebo někdo s vytříbeným vkusem pro absurdní dekadenci. Půjde vo to jak to dokáže ustát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Faktem je, že všechny Serynovy hodinky vypadají lépe naživo než na fotkách. Aspoň co jsem měl možnost vidět. Ale tyhle mě neoslovily vůbec. Asi nejsem ani jedna z kategorií zmiňovaných výše.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...protoze na to koukame z hodinarskyho pohledu omezenyho etalony diverek, fliegru a oblekovek.

Tohle je primarne sperk.

 

Přesně tak! Navíc, někdo láká kočičky na sbírku motýlů, druhý na IMPERÁTORA :-)

Hodinky jsou kus šperkařiny, navíc LS tam včera prezentoval i svůj kalibr. Takže kdo ví, třeba se jednou v Basileji dočkáme i českého ostrůvku mezi nezávislými hodináři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ten produkt nelíbí ani jako šperk ani jako hodinky.

A množství vynaloženého úsilí, práce, umu, času, enrgie a nevím čeho všeho jěště na jeho výrobu nemá

na rozhodování líbí x nelíbí žádný vliv.

Obdivuju každýho, kdo něco umí, takže LS má můj respekt za tu práci, čas, úsilí .....

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Spíš než Imperátory mě zaujal ten in-house strojek od pana Seryna, česká hodinařina jde správným směrem, máme se na co těšit. To, jestli se tyhle hodinky někomu líbí nebo nelíbí nemá moc cenu řešit, důležité je, že se líbí tomu, kdo je objednal, zaplatil a naspecifikoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

důležité je, že se líbí tomu, kdo je objednal, zaplatil a naspecifikoval...

 

Tím bych si nebyl úplně jistý :D. V tomto rozhovoru na XMAN je přímo p. Serynem uvedeno, že hodinky byly původně určeny na nošení, ale jelikož došlo k velikému množství designových úprav, tak se z nich stala trezorová žáležitost. Prý je to investice.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tím bych si nebyl úplně jistý :D. V tomto rozhovoru na XMAN je přímo p. Serynem uvedeno, že hodinky byly původně určeny na nošení, ale jelikož došlo k velikému množství designových úprav, tak se z nich stala trezorová žáležitost. Prý je to investice.

 

Tak nezbývá než přát, aby se dobře v trezoru zhodnocovaly :D Mě popravdě řečeno taky nějak neuchvátily, jsou prostě moc velké, ale strojek a ta práce, kterou do toho p. Seryn musel vložit, to je neuvěřitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Tak nezbývá než přát, aby se dobře v trezoru zhodnocovaly :D Mě popravdě řečeno taky nějak neuchvátily, jsou prostě moc velké, ale strojek a ta práce, kterou do toho p. Seryn musel vložit, to je neuvěřitelné.

 

souhlasím, je to neuvěřitelné - možná se na nich odrazil nedostatek spánku :D

 

Hodinky stojí skoro dva miliony korun. Nakolik by vyšla čistě jen práce, kdybychom odhlédli od materiálu?

To nejsem schopen vyčíslit. Pracoval jsem na nich čtyřiadvacet hodin denně, usínal a přemýšlel o tom, jak vyřešit ten či onen problém, a ráno se probudil a pořád měl ten oříšek na mysli. Byl to vlastně nepřetržitý rok práce, ty čtyři měsíce výroby plus řekněme půl roku předtím.Zdroj: http://xman.idnes.cz...7_xman-styl_fro

 

 

 

 

aneb jak hodinář ztrácí pojem o času - he he

 

 

*tak hlavně, že je zákazník spokojený ne ?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, jestli se budou zhodnocovat zalezi jen na dalsim vyvoji Mr. Seryna, kam se bude ubirat jeho jmeno a znacka.

Potoze hodnota materialu ani prace se nevrati, to cenu neurcuje.

 

edit, ja taky kdyz usinam, tak myslim na praci, jako prescasy to ale n.evnimam. Navic dneska tenle zpusob prezentace vlastniho vztahu k praci je prekonany, dneska se clovek za odpocinek nemusi stydet a nemusi golfik ci tenisek vydavat za pracovni jednani.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...