Přejít na obsah

POZVÁNKA: Hodinky Junghans na vlastní oči


MarvinX

Doporučené příspěvky

Ahoj kolegové chronomaniaci :)

Rád bych Vás pozval na výjimečnou akci, kterou pořádáme právě pro vás nadšence do hodinek.

 

1. Co to bude za akci?

Představení současné kompletní kolekce hodinek Junghans a zejména předpremiéra novinek roku 2012. Podařilo se nám přímo z Německa získat na prezentaci i modely, které budou zařazeny do prodeje až ve druhé polovině roku a zatím byly vystavovány jen na veletrhu Inhorgenta v Mnichově a nikde jinde! Akce nebude typu "sedni si a zírej na projektor a poslouchej přednášku", ale naopak typu živá výuka. Budete mít možnost si hodinky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a samozřejmě rádi s vámi prohodíme nějaké to vlídné slovo a zodpovíme i případné dotazy.

 

2. Co vše bude na akci k vidění a vyzkoušení?

Kompletní současná kolekce mechanických hodinek Junghans

Řady Junghans Meister, Junghans Meister Attaché a max bill by Junghans.

 

Kompletní současná kolekce quartzových a rádiem řízených hodinek Junghans

Řady Aura, Force, Spektrum, Mega 1000, Mega Futura, Voyager, Milano, Munchen, Diplomat, Aviator....

A hlavně předpremiéra novinek roku 2012

- mechanické hodinky řady Junghans Meister Handaufzug http://www.hodinky-j....cz/503-meister

- kolekce luxusních mechanických hodinek Bogner by Junghans http://www.junghans....er-watches.html

- první dámské hodinky řady max bill Damen http://www.hodinky-j...ns.cz/604-damen

A jak už jsem zmínil, všechny hodinky si budete moci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet!!!

 

 

3. Co na akci k vidění nebude?

Řada Junghans 1972, která zatím existuje jen v předvýrobních vzorcích, které není možné prezentovat.

Na prezentaci nebudou ani hodinky Erhard Junghans. Ale už teď vám mohu předběžně slíbit, že se ještě letos u nás v ČR objeví.:)

 

 

4. Místo, termín a čas konání

15.5.2012 (úterý) od 16:00 do 20:00 hodin, v případě velkého zájmu i déle.

Java Café a Restaurant

Římská 33

Praha 2

(hned za Divadlem Na Vinohradech, metro A stanice nám. Míru)

http://www.javarestaurant.cz/

 

Prosba

Vzhledem k omezené kapacitě místa konání i nás organizátorů :) prosím zájemce o návštěvu této akce, pošlete mi, prosím, soukromou zprávu s Vaším jménem a předpokládanou hodinou Vaší návštěvy. Budete tak mít zajištěno, že se Vám budeme moci věnovat.

 

Děkuji a těším se na Vás

 

MarvinX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou jsou všechny zajímavé počiny ve všední den :(

 

přesně tak, taky nemám šanci se tam dostat a to bych se zrovna na Junghans rád mrknul. Budu muset holt navštívit jindy prodejnu v Olomouci.

 

MarvinX: Doufám, že budou pořízeny alespoň nějaké fotografie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, taky nemám šanci se tam dostat a to bych se zrovna na Junghans rád mrknul. Budu muset holt navštívit jindy prodejnu v Olomouci.

 

MarvinX: Doufám, že budou pořízeny alespoň nějaké fotografie :)

 

Já zase mám problém s tím, že už nějaku dobu chci bráchovi Junghansy koupit, ale žádné se mi na fotkách nelíbí (nebo nejsou rádiem řízené, nebo nemají multifrekvenci, což je priorita) a tak potřebuji reálnou živou radu a pohled.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi líto, že nemůžeme vyhovět všem, ale akci jsme nuceni uspořádat v týdnu, o víkendu by to nebylo z technických důvodů možné.

Chtěli jsme ukázat maximum z nabídky Junghansu, v tom je celá akce ojedinělá, a speciálně novinky, které ještě nejsou v prodeji, jsou výrobcem velice přísně hlídané. Například kolekci Bogner by Junghans máme z Německa zapůjčenou jen na 24 hodin a pak se vrací zpět do Schrambergu. Přes víkend by nám tyto modely vůbec nemohly být zapůjčeny. Takže proto akce v pracovní den.

 

gougy: Hodinky pro bráchu, rádiem řízené s multifrekvencí? Jednoznačně doporučuji řadu Spektrum, hodinky naživo působí mnohem lepším dojmem než na fotkách :) Určitě bude i jiná příležitost se na ně naživo podívat, stačí když mi napíšeš zprávu a můžeme se domluvit na individuální termín. Do Prahy jezdím často, mohu je vzít sebou.

Kazaam: Přijeď se mrknout do Olomouce, není problém :) Fotky určitě někdo pořídí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včera byl den D :)

 

Děkuji všem, kteří si našli čas a přišli se na nás a hodinky Junghans podívat. Doufám, že i pro vás bylo toto setkání příjemné a užitečné.

 

Ještě jednou vám všem děkuji a určitě si to ještě někdy zopakujeme :)

 

MarvinX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gougy: Hodinky pro bráchu, rádiem řízené s multifrekvencí? Jednoznačně doporučuji řadu Spektrum, hodinky naživo působí mnohem lepším dojmem než na fotkách :) Určitě bude i jiná příležitost se na ně naživo podívat, stačí když mi napíšeš zprávu a můžeme se domluvit na individuální termín. Do Prahy jezdím často, mohu je vzít sebou.

Kazaam: Přijeď se mrknout do Olomouce, není problém :) Fotky určitě někdo pořídí.

 

Děkuji mnohokrát za nabídku a tip, je poměrně velmi pravděpodobné, že toho využiju. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Oloušek

MarvinX:

 

Ahoj,

 

ještě jednou moc děkujeme za pozvání na dnešní akci. Hodinky byly nádherné, perfektní místo a také jsem si skvěle pochutnala!

Fotky i první díl článku jsou hotové, fotografie jsou i ke stažení.

 

Olie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...