Přejít na obsah

Prosba o pomoc s identifikací hodinek Certina


budman13

Doporučené příspěvky

V pozůstalosti jsem narazil na tyto hodinky Certina, ale ani po dlouhých chvílích stravených u Googlu jsem je nedokázal identifikovat - nevěděl by někdo náhodou co je to zač?

na ciferníku je pouze nápis "Certina", na zadním víčku je vyraženo "860 3501 25", dle nápisů je originální jak krabička tak i řemínek.

 

Za každou pomoc nebo radu předem děkuji

post-22698-062866200 1336257038.jpg

Upraveno uživatelem budman13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ja mam skoro podobne. Myslim tvar a farbu puzdra. Cifernik mam zlaty, s datumovkou a na ciferniku je napis Club 2000. Hodinky su po dedovi a predpokladam ze boli kupene v Tuzexe v sedemdesiatych rokoch. A nie su to automaty ale manualny natah.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam skoro podobne. Myslim tvar a farbu puzdra. Cifernik mam zlaty, s datumovkou a na ciferniku je napis Club 2000. Hodinky su po dedovi a predpokladam ze boli kupene v Tuzexe v sedemdesiatych rokoch. A nie su to automaty ale manualny natah.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

 

Taky mám ten pocit, že jsem podobné viděl s nápisem Club 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak dnes mi dorazil z Certiny mail s následující odpovědí:

 

"The watch is a Certina Newport ? manufactured between 1976 and 1982. The watch is gold plated and its price was CHF 225.00"

jsem teda aspoň o něco chytřejší, i když ani podle tohohle nejsem ty hodinky na netu nějak schopnej najít :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...