Přejít na obsah

Skrytá identita


Návštěvník Kamil

  

227 hlasů

  1. 1. Máte druhou identitu?

    • ano
      7
    • ne
      220

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Diskuze v jiném vlákně mě vyprovokovala k založení nového.

Jsou tu členové s více identitami. Důvody mohou být různé. Některé více, jiné méně košer. Dokonce jsem s některými váženými členy otázku diskutoval a nehodlají zveřejnit další identitu z důvodu nějakých předchozích prodejů a nákupů o okolností kolem toho, apod. Když už celou diskuzi rozpoutal long, měl by svou druhou identitu zveřejnit jako první a jít příkladem ostatním. :)

Vlastně příkladem ostatním by měl jít administrátor fóra. Tak začnu a doufám, že budou následovat další. Já osobně jsem si v počátcích Chronomagu založil také dvě identity. Zapomněl jsem původní heslo a jednodušší bylo založit nový ůčet s jiným nickem a mailem, protože do stejného mailu vás systém nepustí (jak se mnozí přesvědčili). Časem jsem si na staré heslo vzpomněl a druhou identitu používal výjimečně, hlavně při občasném přihlašování mimo vlastní počítač, zpočátku v internetových kavárnách při cestách po republice nebo v cizině. Prostě se mi nechce psát heslo s administrátorským přístupem k celému serveru kdekoliv jinde, než na vlastním počítači.

Mnoho starších i novějších členů můj druhý nick zná, nijak se s ním netajím a je "buroucek".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 238
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chybí ti tady anketa, Broučku :)

 

Já žádnou druhou identitu nemám, akorát jsem kdysi zakládal nick mladé a už nevím nejen heslo, ale ani název toho nicku.

Tak ho klidně zveřejnéte, pochybu, že se z něj někdy vůbec něco napsalo.

 

Pokud má někdo druhej nick pro nákupy, tak to asi celkem i chápu, ale pokud je jen na provokování a pruzení, tak ať je zveřejněnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně existenci dalšího nicku nechápu. Ale pravda je, že nevím, co se tady stalo v minulosti a co třeba některé vážené členy vedlo k jeho vytvoření. Mně osobně stačí nick jeden, za tím jak se tady prezentuji a co prezentuji si stojím, tím pádem nemá k žádné další identitě důvod. To snad jedině, že bych zapomněl heslo, nebo se sám sobě tak zprotivil, že bych sem vstoupil jako někdo jiný :D

Ohledně zveřejnění - asi bych byl pro.

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si někdo založí druhý nick jen proto, aby neutrpělo jeho "dobré jméno" při vyjádření invektivního názoru k různým věcem, aby tak vlastně uchránil gentlemanství k jeho "renomované a vážené identitě", není hoden toho vůbec požívat ...

 

Negativní názory se dají publikovat bez toho, abych byl nutně invektivní, já tu vyjadřuji od počátku svého působení různé názory, občas kontroverzní, ale vždy jsem si za nimi stál, bez ohledu na to, komu se líbily či nelíbily (viď YPO?!? ;) ) , asi pak ale nebudu až tak oblíbený a na pivo se mnou nebudou chtít vyrazit všichni ... :)

Toho jsem si ale vědom a nic na tom měnit nehodlám ... B)

 

Jsem pro, aby se odkryly všechny dvojí identity, které na fóru působí ...

Pokud tu má ještě většina lidí nějakou čest a chtějí být za ty proklamované gentlemany, nechť to sami rozkryjí a uvedou, co je k tomu vedlo ...

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si někdo založí druhý nick jen proto, aby neutrpělo jeho "dobré jméno" při vyjádření invektivního názoru k různým věcem, aby tak vlastně uchránil gentlemanství k jeho "renomované a vážené identitě", není hoden toho vůbec požívat ...

 

Negativní názory se dají publikovat bez toho, abych byl nutně invektivní, já tu vyjadřuji od počátku svého působení různé názory, občas kontroverzní, ale vždy jsem si za nimi stál, bez ohledu na to, komu se líbily či nelíbily (viď YPO?!? ;) ) , asi pak ale nebudu až tak oblíbený a na pivo se mnou nebudou chtít vyrazit všichni ... :)

Toho jsem si ale vědom a nic na tom měnit nehodlám ... B)

 

Jsem pro, aby se odkryly všechny dvojí identity, které na fóru působí ...

Pokud tu má ještě většina lidí nějakou čest a chtějí být za ty gentlemany, nechť to sami rozkryjí a uvedou, co je k tomu vedlo ...

 

Pravdu máš, pod to bych se podepsal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

kdo se boji verejne priznat, at mne posle SZ, mam s tim zkusenosti a zdarma problem vyresim za nej ;)

 

Pár bych ti jich poslal...:)

 

Ja durazne protestuji proti te fotce v Kamilove prispevku - muj avatar je jen můj Posted Image

 

Já ho měl dřív.:P A musíš uznat, že jsem mu víc podobnej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdo dalsi, ma to obrovsky ocistny ucinek ;)

 

Tak třeba já :D

 

Mám druhý nick, který jsem si založil před více než třemi lety. To jsem tu s YPEm psali o koupi nějakých Omeg u Dušáka a někdo napsal, že jsme jak ta dvojice z "Vesničko má středisková", tak jsem si založil nick Turek, abych napsal Otíkovi, že po žních půjde ke mně. Pokud si pamatuju, tak to byl jediný příspěvek z tohoto nicku.

 

Uf, konečně jsem mohl ulevit své duši a přiznat se!

 

Jinak je mi jedno, jestli se odkryjí nějaké druhé nicky (či identity), úplně jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som baba klebetnica a je tu dost uhorkova sezona. urcite by som privital nejaku akciu tak to kludne zverejnite :) ja mam asi len jednu identitu, nepamatam sa ze by som si zakladal inu. to ze si niekto vytvori druhy nick a vystupuje na fore pod oboma (neratam pripady ako zabudnute heslo atd..) mi pride nekonecne komicke a infantilne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Negativní názory se dají publikovat bez toho, abych byl nutně invektivní, já tu vyjadřuji od počátku svého působení různé názory, občas kontroverzní, ale vždy jsem si za nimi stál, bez ohledu na to, komu se líbily či nelíbily (viď YPO?!? ;) ) , asi pak ale nebudu až tak oblíbený a na pivo se mnou nebudou chtít vyrazit všichni ... :)

 

wo co jako de ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky přiznám. Žádnou druhou identitu nemám a nikdy jsem neměl.

Nevidím pro to jediný důvod. A když jsem se chtěl podívat na forum na dovolené z internetové kavárny, odolal jsem a byl jsem tu nepřihlášen, tedy jako guest. Holt ty obrázky jsem nějak oželel, kvůli bezpečnosti.

 

Jako mod tady docela vidím do identit členů a nikdy bych si nedovolil je zveřejňovat. Podle mne pro to mají lidé nějaký důvod, který prostě akceptuji. Maximálně si o nich myslím své.

Výjimkou je situace kdy nový člen, který honí příspěvky, si udělá rovnou dva nicky, a pak se baví sám se sebou. Tam jsem to už párkrát zveřejnil a oba nicky dostaly ban.

Jinak zveřejňování má i své technické aspekty, které nechci rozkrývat, ale bavíme se o statistických pravděpodobnostech a nikoliv o jasných ANO/NE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...