Přejít na obsah

- - - - -

Skrytá identita

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
238 odpovědí na toto téma

Anketa: Skrytá identita (227 uživatel(ů) vložilo hlas)

Máte druhou identitu?

1. Již jste hlasovali ano (7 hlasy [3.08%])

Procento hlasů: 3.08%

2. Již jste hlasovali ne (220 hlasy [96.92%])

Procento hlasů: 96.92%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#1 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 8.květen.2012 - 13:56

Diskuze v jiném vlákně mě vyprovokovala k založení nového.

Jsou tu členové s více identitami. Důvody mohou být různé. Některé více, jiné méně košer. Dokonce jsem s některými váženými členy otázku diskutoval a nehodlají zveřejnit další identitu z důvodu nějakých předchozích prodejů a nákupů o okolností kolem toho, apod. Když už celou diskuzi rozpoutal long, měl by svou druhou identitu zveřejnit jako první a jít příkladem ostatním. :)

Vlastně příkladem ostatním by měl jít administrátor fóra. Tak začnu a doufám, že budou následovat další. Já osobně jsem si v počátcích Chronomagu založil také dvě identity. Zapomněl jsem původní heslo a jednodušší bylo založit nový ůčet s jiným nickem a mailem, protože do stejného mailu vás systém nepustí (jak se mnozí přesvědčili). Časem jsem si na staré heslo vzpomněl a druhou identitu používal výjimečně, hlavně při občasném přihlašování mimo vlastní počítač, zpočátku v internetových kavárnách při cestách po republice nebo v cizině. Prostě se mi nechce psát heslo s administrátorským přístupem k celému serveru kdekoliv jinde, než na vlastním počítači.

Mnoho starších i novějších členů můj druhý nick zná, nijak se s ním netajím a je "buroucek".

• 0

#2 NIGHTinGALE

NIGHTinGALE

ETERNAL

• Member_50
  • 7 455 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:země Oz ;o)

Publikováno 8.květen.2012 - 14:07

Chybí ti tady anketa, Broučku :)

Já žádnou druhou identitu nemám, akorát jsem kdysi zakládal nick mladé a už nevím nejen heslo, ale ani název toho nicku.
Tak ho klidně zveřejnéte, pochybu, že se z něj někdy vůbec něco napsalo.

Pokud má někdo druhej nick pro nákupy, tak to asi celkem i chápu, ale pokud je jen na provokování a pruzení, tak ať je zveřejněnej.
  • 0
Dickens si prohlížel záhyby černého pláště, který halil Poeovy ruce. Poe z nich s úsměvem vytáhl černou kočku.
„Pro jednoho z našich hostů.“
„A pro ty ostatní?“
Poe se opět rozkošnicky usmál. „Předčasný pohřeb?“

#3 Chorche

Chorche

Megazávislák

• Member_50
  • 4 765 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 8.květen.2012 - 14:20

Osobně existenci dalšího nicku nechápu. Ale pravda je, že nevím, co se tady stalo v minulosti a co třeba některé vážené členy vedlo k jeho vytvoření. Mně osobně stačí nick jeden, za tím jak se tady prezentuji a co prezentuji si stojím, tím pádem nemá k žádné další identitě důvod. To snad jedině, že bych zapomněl heslo, nebo se sám sobě tak zprotivil, že bych sem vstoupil jako někdo jiný :D
Ohledně zveřejnění - asi bych byl pro.

Tento příspěvek byl upraven od Chorche: 8.květen.2012 - 14:21

• 0

Současnost: Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic, Omega Genéve vintage
Minulost:
Edox Class 1 Automatic Diver, Tag Heuer Formula 1 Chronograph, Edox Les Vauberts Retrogade Chronograph, Suunto M5+, Oris Artelier Date, Eterna Kontiki Chrono Quartz PVD, Suunto t4d, Archimede Arcadia,Casio G-Shock Mudman, Hamilton Khaki Field Automatic, Seiko SKX007, Fortis B-42 Flieger Day-Date, Glycine Combat SUB Automatic 3863.196N, Hamilton Valiant, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Arctos Nato Felduhr, Seiko SKX007, Hamilton Khaki Navy GMT, Seiko Alpinist SARB059, Doxa Aquaman, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Eterna Airforce II, Seiko SRP234 Limited Edition (Tuna Monster), Oris Frank Sinatra Date, Certina DS First Titanium, Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H326160, Tag Heuer Aquaracer Automatic 300m (WAB2010.BA0804), Fortis Flieger 595.11.46.3, Oris Classic Date, Seiko Baby Monster, Seiko Spirit SCVS003, Fortis Flieger 595.10.46, Stowa Antea Creme, Fortis Professional Pilot, Hamilton Khaki King, Seiko SKX007

#4 rorda

rorda

Megazávislák

• Member_50
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2012 - 14:20

Pokud si někdo založí druhý nick jen proto, aby neutrpělo jeho "dobré jméno" při vyjádření invektivního názoru k různým věcem, aby tak vlastně uchránil gentlemanství k jeho "renomované a vážené identitě", není hoden toho vůbec požívat ...

Negativní názory se dají publikovat bez toho, abych byl nutně invektivní, já tu vyjadřuji od počátku svého působení různé názory, občas kontroverzní, ale vždy jsem si za nimi stál, bez ohledu na to, komu se líbily či nelíbily (viď YPO?!? ;) ) , asi pak ale nebudu až tak oblíbený a na pivo se mnou nebudou chtít vyrazit všichni ... :)
Toho jsem si ale vědom a nic na tom měnit nehodlám ... B)

Jsem pro, aby se odkryly všechny dvojí identity, které na fóru působí ...
Pokud tu má ještě většina lidí nějakou čest a chtějí být za ty proklamované gentlemany, nechť to sami rozkryjí a uvedou, co je k tomu vedlo ...

Tento příspěvek byl upraven od rorda: 8.květen.2012 - 14:22

• 0

... Chronomag není obyčejné fórum, být jeho členem zavazuje ... nechovat se jako vůl, i když tím volem jsem ...

Stowa Antea / Rolex Datejust II 116334 / TAGHeuer Link WJ201B.BA0591

#5 Chorche

Chorche

Megazávislák

• Member_50
  • 4 765 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2012 - 14:22

Pokud si někdo založí druhý nick jen proto, aby neutrpělo jeho "dobré jméno" při vyjádření invektivního názoru k různým věcem, aby tak vlastně uchránil gentlemanství k jeho "renomované a vážené identitě", není hoden toho vůbec požívat ...

Negativní názory se dají publikovat bez toho, abych byl nutně invektivní, já tu vyjadřuji od počátku svého působení různé názory, občas kontroverzní, ale vždy jsem si za nimi stál, bez ohledu na to, komu se líbily či nelíbily (viď YPO?!? ;) ) , asi pak ale nebudu až tak oblíbený a na pivo se mnou nebudou chtít vyrazit všichni ... :)
Toho jsem si ale vědom a nic na tom měnit nehodlám ... B)

Jsem pro, aby se odkryly všechny dvojí identity, které na fóru působí ...
Pokud tu má ještě většina lidí nějakou čest a chtějí být za ty gentlemany, nechť to sami rozkryjí a uvedou, co je k tomu vedlo ...

Pravdu máš, pod to bych se podepsal.
  • 0

Současnost: Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic, Omega Genéve vintage
Minulost:
Edox Class 1 Automatic Diver, Tag Heuer Formula 1 Chronograph, Edox Les Vauberts Retrogade Chronograph, Suunto M5+, Oris Artelier Date, Eterna Kontiki Chrono Quartz PVD, Suunto t4d, Archimede Arcadia,Casio G-Shock Mudman, Hamilton Khaki Field Automatic, Seiko SKX007, Fortis B-42 Flieger Day-Date, Glycine Combat SUB Automatic 3863.196N, Hamilton Valiant, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Arctos Nato Felduhr, Seiko SKX007, Hamilton Khaki Navy GMT, Seiko Alpinist SARB059, Doxa Aquaman, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Eterna Airforce II, Seiko SRP234 Limited Edition (Tuna Monster), Oris Frank Sinatra Date, Certina DS First Titanium, Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H326160, Tag Heuer Aquaracer Automatic 300m (WAB2010.BA0804), Fortis Flieger 595.11.46.3, Oris Classic Date, Seiko Baby Monster, Seiko Spirit SCVS003, Fortis Flieger 595.10.46, Stowa Antea Creme, Fortis Professional Pilot, Hamilton Khaki King, Seiko SKX007

#6 gas

gas

Megazávislák

• Member_50
  • 4 360 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2012 - 14:24

tak kdo dalsi, ma to obrovsky ocistny ucinek ;)
  • 0
Fake_Watches1.jpg

#7 fermuello

fermuello

il Padrino

• Member_50
  • 1 654 příspěvků(y)
  • Bydlí:Košice

Publikováno 8.květen.2012 - 14:25

Keby som to povedal musel by som vás všetkých :rifle: :clap: :clap: :clap:
  • 0

#8 Peta-Biker

Peta-Biker

ŠTAJGR

• Member_50
  • 4 487 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 8.květen.2012 - 14:26

Spousta lidí má v normálním životě více identit, počítá se to?
  • 0

ฅʕ•̫͡ᴥ•ʔ       

_______

Na konci cesty...

#9 rorda

rorda

Megazávislák

• Member_50
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2012 - 14:30

Doma manželku, děti a pak ještě něco bokem?!? B)

Tento příspěvek byl upraven od rorda: 8.květen.2012 - 14:31

• 0

... Chronomag není obyčejné fórum, být jeho členem zavazuje ... nechovat se jako vůl, i když tím volem jsem ...

Stowa Antea / Rolex Datejust II 116334 / TAGHeuer Link WJ201B.BA0591

#10 gas

gas

Megazávislák

• Member_50
  • 4 360 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2012 - 14:31

kdo se boji verejne priznat, at mne posle SZ, mam s tim zkusenosti a zdarma problem vyresim za nej ;)
  • 0
Fake_Watches1.jpg

#11 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 909 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2012 - 14:35

Ja durazne protestuji proti te fotce v Kamilove prispevku - muj avatar je jen můj Posted Image
  • 0

#12 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 8.květen.2012 - 14:35

kdo se boji verejne priznat, at mne posle SZ, mam s tim zkusenosti a zdarma problem vyresim za nej ;)

Pár bych ti jich poslal...:)

Ja durazne protestuji proti te fotce v Kamilove prispevku - muj avatar je jen můj Posted Image

Já ho měl dřív.:P A musíš uznat, že jsem mu víc podobnej.
  • 0

#13 lolohh

lolohh

• Member_50
  • 3 320 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2012 - 14:36

tak kdo dalsi, ma to obrovsky ocistny ucinek ;)

Tak třeba já :D

Mám druhý nick, který jsem si založil před více než třemi lety. To jsem tu s YPEm psali o koupi nějakých Omeg u Dušáka a někdo napsal, že jsme jak ta dvojice z "Vesničko má středisková", tak jsem si založil nick Turek, abych napsal Otíkovi, že po žních půjde ke mně. Pokud si pamatuju, tak to byl jediný příspěvek z tohoto nicku.

Uf, konečně jsem mohl ulevit své duši a přiznat se!

Jinak je mi jedno, jestli se odkryjí nějaké druhé nicky (či identity), úplně jedno.
  • 0

#14 Almi

Almi

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 466 příspěvků(y)
  • Bydlí:Košice, Slovensko

Publikováno 8.květen.2012 - 14:40

nemám a nepotrebujem, vystacim si s jednym ;)
nevidim v tom ziadny zmysel. pokial sa chcem k nejakej teme vyjadrit, tak to urobim aj s jednym nickom ;)
  • 0

#15 zekon7302

zekon7302

Megazávislák

• Member_50
  • 4 042 příspěvků(y)
  • Bydlí:Frýdek-Místek

Publikováno 8.květen.2012 - 14:44

asi je to chyba,ale všude používám stejný nick,kromě banky,a to se asi dá omluvit :D
  • 0

Fakt Magor

Elton Sport LE 2012, FOIS, Marathon GSAR medium, Benarus Moray 38mm, Laco flieger 36mm

#16 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 7 885 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 8.květen.2012 - 14:56

ja som baba klebetnica a je tu dost uhorkova sezona. urcite by som privital nejaku akciu tak to kludne zverejnite :) ja mam asi len jednu identitu, nepamatam sa ze by som si zakladal inu. to ze si niekto vytvori druhy nick a vystupuje na fore pod oboma (neratam pripady ako zabudnute heslo atd..) mi pride nekonecne komicke a infantilne
  • 0

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#17 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 8.květen.2012 - 14:59

wo co jako de ?
  • 0

#18 funf5

funf5

Headless Knight

• Member_50
  • 2 055 příspěvků(y)
  • Bydlí:Rýmařov
  • Fanoušek značky:Sinn, Seiko

Publikováno 8.květen.2012 - 15:28

Hned je tu veseleji :smile_anim:
  • 0

#19 montemar

montemar

...

• Member_50
  • 4 596 příspěvků(y)
  • Bydlí:doma

Publikováno 8.květen.2012 - 15:35

tak to jsem zvědavej, kdo to přizná... tipuju, že nikdo :-))
  • 0

#20 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 8.květen.2012 - 15:36

Tak já se taky přiznám. Žádnou druhou identitu nemám a nikdy jsem neměl.
Nevidím pro to jediný důvod. A když jsem se chtěl podívat na forum na dovolené z internetové kavárny, odolal jsem a byl jsem tu nepřihlášen, tedy jako guest. Holt ty obrázky jsem nějak oželel, kvůli bezpečnosti.

Jako mod tady docela vidím do identit členů a nikdy bych si nedovolil je zveřejňovat. Podle mne pro to mají lidé nějaký důvod, který prostě akceptuji. Maximálně si o nich myslím své.
Výjimkou je situace kdy nový člen, který honí příspěvky, si udělá rovnou dva nicky, a pak se baví sám se sebou. Tam jsem to už párkrát zveřejnil a oba nicky dostaly ban.
Jinak zveřejňování má i své technické aspekty, které nechci rozkrývat, ale bavíme se o statistických pravděpodobnostech a nikoliv o jasných ANO/NE
  • 0