Přejít na obsah

Skrytá identita


Návštěvník Kamil

  

227 hlasů

  1. 1. Máte druhou identitu?

    • ano
      7
    • ne
      220

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, taky se přiznám, zřídil jsem druhou identitu ze stejného počítače (alespoň myslím), ale ne pro sebe, nýbrž pro svého otce, který se v těchto věcech vůbec neorientuje, ale na chronomagu chtěl za každou cenu být. Tak to se snad nepočítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Odpovědi 238
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník jan333

Asi takhle, forum je složitý systém a umožňuje ochranu slušných členů před podvody a podvodníky. Kdyby se rozkrylo jak co přesně funguje, můžou to Vaši ochránci (rozuměj modi) rovnou zabalit.

asi takhle vy modi mate presne akorat tu jednu moznost/bohudik/ a to sice podle IP  adresy , dalsi vec je styl psani + na zahranicnich/mezinarodnich/forech zeme z ktere je pristupovano.......

abych nebyl off topic zalozil sem si tu druhy ucet kdyz me tady pan "horliva hlava" dal ban za to ze sem nemel fotku u inzeratu bez jakehokoli varovani a to proto ze sem mel zaplaceny u jednoho clena penize za hodinky a nemel sem ho jak kontaktovat. ucet sem pak uz nikdy nepouzil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po letech...
Návštěvník Kamil

To je teda sviňárna par excelence, schovávat se za druhej nick!!!! Jdu blejt!

 

Já se za nic neschovávám, všichni to vědí. Teda aspon ti, co umí číst. Přečti si první příspěvek tohoto vlákna. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si o tom myslím myslím svoje. O tobě si myslím svoje. Proč jsi to vlákno nenapadal pod svým nickem Kamil, kterej tu má přes 12000 příspěvků a kazdej ho zná, ale pod nějakým jiným s pár desítkami postů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To je furt dokola. Nic jsem nenapadal, slušně jsem napsal VintageLoverovi o fotkách. On mi přes SZ napsal, že toho nechá, jenže pak ho podpořili další a začal mít ramena. To bylo pod mým druhým nickem.

 

A když to začínalo eskalovat, musel jsem reagovat a vrátil jsem si Root Admina. Opravdu jsem si chtěl dát pár měsíců přestávku, nevyšlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když to začínalo eskalovat, musel jsem reagovat a vrátil jsem si Root Admina. Opravdu jsem si chtěl dát pár měsíců přestávku, nevyšlo to.

A on tě někdo násilím nutil, se té pauzy vzdát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Kamile, tak jak jsi to napsal, mi vyznívá, že jsi jako tajnej agent, který to vyprovokoval...

 

Soubor s tvými nicky je dostupný? A když se hádám s tvým "falešným" nickem,tak se přece nehadam s root adminem. Pak by rootadmin neměl co řešit SZ, který neposlal rootadmin...

 

Komplikované? Jako sorry... Píšu za jízdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...