Přejít na obsah

Skrytá identita


Návštěvník Kamil

  

227 hlasů

  1. 1. Máte druhou identitu?

    • ano
      7
    • ne
      220

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Mám tady druhý nick starší, než je tento aktivní. Za necelých šest let je na něm necelých deset příspěvků. Používám ho občasně pro nákupy, takže přiznání "jména" nebude. Jinak mám čisté svědomí. Nějak mi nevadí, že dám najevo svůj názor a rád ho obhájím i v reálném světě. Pokud se někdo schovává i v tomto vitruálním světě, kde je již schovaný za nickem za další nick, tak je to ubohé :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 238
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja durazne protestuji proti te fotce v Kamilove prispevku - muj avatar je jen můj Posted Image

 

Jsem si poprskal monitor volové :lol2: Ale k tématu.Pokud dotyčný má dva nicky /třeba jako Snow a Thesis/ a žádný nepoužívá jen k prudění,tak proč ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tady druhý nick starší, než je tento aktivní. Za necelých šest let je na něm necelých deset příspěvků. Používám ho občasně pro nákupy, takže přiznání "jména" nebude. \Jinak mám čisté svědomí. Nějak mi nevadí, že dám najevo svůj názor a rád ho obhájím i v reálném světě. Pokud se někdo schovává i v tomto vitruálním světě, kde je již schovaný za nickem za další nick, tak je to ubohé :).

 

Tomu nějak nerozumím, k čemu je dobré mít separátní nick "pro občasné nákupy" ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Tomu nějak nerozumím, k čemu je dobré mít separátní nick "pro občasné nákupy" ?

 

"šéfe, dejte slevu, děcka nemají co jíst, máme hodně splátek..." :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wo co jako de ?

 

Já věděl, že se ozveš ... :D

Hele, nic osobního, jen jsme si v jednu dávnou dobu vyměňovali názory na různé věci a nějak jsme se nemohli v několika věcech výrazně shodnout ... B)

Chvíli jsem si pak připadal jako cigi ve vrcholném stádiu jeho PRIMáckého fanouškovství proti drtivému zbytku fóra ... :)

 

Tomu nějak nerozumím, k čemu je dobré mít separátní nick "pro občasné nákupy" ?

 

Jo, to by mě také zajímalo, co by tak mohlo člověka "nutit" nakupovat pod jinými nicky ... B) Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Já věděl, že se ozveš ... :D

Hele, nic osobního, jen jsme si v jednu dávnou dobu vyměňovali názory na různé věci a nějak jsme se nemohli v několika věcech výrazně shodnout ... B)

Chvíli jsem si pak připadal jako cigi ve vrcholném stádiu jeho PRIMáckého fanouškovství proti drtivému zbytku fóra ... :)

 

Jo, to by mě také zajímalo, co by tak mohlo člověka "nutit" nakupovat pod jinými nicky ... B)

 

uff - tak to sem si vodfouk - já myslel, že sem tě za něco chválil :D

 

jo a k těm identitám - já mám(měl) vždycky jenom jednu - protože na tu druhou sem měl BAN

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nějak nerozumím, k čemu je dobré mít separátní nick "pro občasné nákupy" ?

 

Jo, to by mě také zajímalo, co by tak mohlo člověka "nutit" nakupovat pod jinými nicky ... B)

 

Tady na Chronomagu je móda mít druhý nick a rýpat z něj do ostatních, psát chytré SZ, apod. To mě "bohužel" nikdy nebavilo, tak si alespoň z druhého nicku občas koupím nějaké digitálky a cítím se, že jsem taky tak nějak "IN".
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Já jsem "milosklikar", ale časem mi hrdinství přiznání vlastního jména začalo vadit a nechtěl jsem vláčet svoje jméno po netu a nechal sem ho zrušit. Nemám ani fejsbůk.

A vzpomněl jsem si na nick, který jsem založil paraleleně s tím prvním, protože se mi hned ten první nenačetl ( to bylo ještě staré , tuším zelené forum) a tak jsem si myslel, že sem udělal něco špatně a založil druhý nick. Ten jsem ale asi čtyři roky nepoužíval. Takže vlastně druhou identitu nemám... :oneeyed02:

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem "milosklikar", ale časem mi hrdinství přiznání vlastního jména začalo vadit a nechtěl jsem vláčet svoje jméno po netu a nechal sem ho zrušit. Nemám ani fejsbůk.

A vzpomněl jsem si na nick, který jsem založil paraleleně s tím prvním, protože se mi hned ten první nenačetl ( to bylo ještě staré , tuším zelené forum) a tak jsem si myslel, že sem udělal něco špatně a založil druhý nick. Ten jsem ale asi čtyři roky nepoužíval. Takže vlastně druhou identitu nemám... :oneeyed02:

 

ty jses takovej vul, ze te poznam po prvnim pismenku. BTW nemas bejt uz na ceste? za chvili jsem v hospode. jo, abych nebyl OT druhej nemam. mam problemy se svoji jednou identitou a pri te prilezitosti prosim ty z vas, ktere nemam rad, treba longa, at si nechaji jen jednu. kdyz se mnozi v identitach, ziskavam pocit, ze mi na svete skoro nikso nerozumi :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...