Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pridam muj typ, ktery kupuju uz par let. Po tom co jsem uz nesehnal Antonio Banderase Spirit, ktery byl fantasticky koreneny, ale ne trpky, placam na sebe Terminatora od LR. Ten je svezi a koreneny akorat pro mladeho elegana. Stridam to s Guess Seductive homme blue. Supr volba s trochou dreva.

Upraveno uživatelem Simon Alexander
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jak vám voní to Azzaro Legend, je to spíš svěží vůně?

Je to spis klasika, dle me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jak vám voní to Azzaro Legend, je to spíš svěží vůně?

Je to spis klasika, dle me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leebauer: kterou z nich máš na myslí?

Koukal jsem že Davidoff pro ženy má těch toaletek vice.

https://www.notino.cz/davidoff/cool-water-woman-toaletni-voda-pro-zeny/

 

Sry, já si toho tvého dotazu všiml až teď. Před deseti lety jsem za to dával dvojku. A dneska takhle. A voní fakt super. Tedy alespoň mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

U mňa je to s parfémom ako s hodinkami, furt niečo nové čo ?nutne potrebujem?....nová Prada L?homme voní fakt dobre, teda hlavne ženám sa lúbi a chcel by som Creed Aventus, ale dat 300 Eur za parfém mi príde fakt že dosť. Za tú cenu mám celú moju zbierku, ktorá momentálne vypadá asi takto

6931e207717c21be52245190729c05a8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Aktuálně těžce ujíždím na Killianovi a Amouage. Na podzim/zimu mám Killian - Intoxicated, na střídačku s Memoir Man od Amouage. Jaro/léto potom Killian - Bamboo harmony s Epic Man od Amouage.

A ženě jsem koupil k narozkám Killian - Moonlight in heaven a to je úplně nejvíc vůně, co jsem pro holku objevil .. naprostá dokonalost. A voní ještě v pět odpoledne, když se tím cákne ráno. Fakt spokojenost.

 

A jako s hodinkama musím říct, že od chvíle, kdy jsem objevil tyhle "niché" parfumérky, je můj život o dost těžší, protože mě mainstream vůně vůbec nebaví :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako s hodinkama musím říct, že od chvíle, kdy jsem objevil tyhle "niché" parfumérky, je můj život o dost těžší, protože mě mainstream vůně vůbec nebaví :D.

Tak to gratuluji a jsem rád, že v  tom nejsem sám. Dovezl jsem si z Emirátů pár kousků niché arabských vůní a zbytek domácí parfumérky (kdsi tak oblíbené a okolím obdivované), jaksi leží ladem a vůbec mě ničím neoslovuje....ach jo, jako s hodinkama, autama...jen ta žena se stále (zaplaťpánbůh) drží jedna nejlepší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Vzhledem k tomu, že mi všechny toaletky došly a pod stromeček jsem od nikoho z rodiny žádnou vůni nedostal, koupil jsem si novou vůni včera sám. Protože jsem ale po Vánocích celkem vydojený a nechtělo se mi dávat 2,5 talíře za můj jinak oblíbený Chanel, koupil jsem si za pětiklíště z Notina klasiku všech klasik - Davidoff Cool Water (kdysi ho měl táta a pak jeden bývalý kolega z práce a pamatuju si, že mi to vždycky vonělo).

 

Jinak jak se tu řešila kvalita a cena u nákupů z kamenné prodejny vs. eshop.... schválně jsem přes internet projel batch code z té včera koupené krabičky (jestli to není nějaký starý ležák) a vyjelo mi, že to sjelo z linky 10/2017 a je to 2 měsíce a 29 dní starý. Zároveň tam je poznámka: "the codes are repeated every 10 years" takže je klidně možný, že mám archivní kousek :D jinak tu vůni znám a vše voní jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davidoff Cool Water, dobra volba. Sem tam si ho koupim uz cela leta a spokojenost.

Ja ted toto:

Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel mam srovnani kamenny obchod (Sephora,Fann) a El Nino drive nebo europarfemy a musim rict ze rozdil cca 800 az 900,-Kc se rozhodne nevyplati. Ty levny parfemy jsou tak zvane "redeny sračky" co bud nevydrzi na tele nebo casem zmeni i barvu. Bohuzel ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nema nekdo zkušenost s:

 

Versace Pour Homme

Hugo Boss Scent?

 

Na Armani Acqua Homme se asi ptát ani nemusím, toho sem měl a dobrý, akorát ho znali skoro všichni, ženský aj chlapi... Tak zvažuji jestli nekoupit zas a nešpekulovat, jít na jistotu, voněl mi...

 

Teď mám Bvlgari Aqva Homme a Davidoff Cool Water, tam taky nemám moc výhrad

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...