Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

Kvalitní vlákno pro nás metrouše. :D

 

Dlouhý roky jsem kombinoval tuhle dvojici:

 

Jaro/léto Givenchy Pour homme blue + podzim/zima Givenchy Xeryus Rouge

 

 

post-19967-089030300 1336768011.jpg post-19967-074105300 1336768025.jpg

 

 

Letos jsem poprvé vyzkoušel na začátku sezóny nahradit Blue Label novinkou ze stáje Givenchy jménem Play. A jsem fakt spokojenej. Oproti Blue malinko víc koření a o trochu slabší výdrž, ale celkově je Play o hodně zajímavější. A ženský se na to ptaj. :D

 

 

post-19967-081590000 1336768170.jpg

 

 

 

 

Jinak je asi celkem zřejmý, že jsem bezvýhradně věrnej Givenchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Metrousi vpred! Nesm.di v metru a to se ceni, pane Mara, ale kolik nas takovych je?

 

Ja dlouha leta YSL Jazz a pak Live Jazz, biker rozumi, pak to prestali delat, parchanti a od te doby hledam. Modry LRP, pak Cartier Roadster, ted Chanel Allure Homme. Dobry, ale asi ne definitiva.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesm.di v metru a to se ceni, pane Mara, ale kolik nas takovych je?

 

Jsi mně to vykutal z hlavy. :)

 

EDIT: Ještě by bylo možná zajímavý zmínit i antiperspiranty. Spousta lidí žije v omylu, že když se umejou, tak to stačí, ale bohužel tomu tak není. Bazální, každodenní hygiena je jenom základem.

Upraveno uživatelem Ludwig Wittgenstein
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi mně to vykutal z hlavy. :)

 

EDIT: Ještě by bylo možná zajímavý zmínit i antiperspiranty. Spousta lidí žije v omylu, že když se umejou, tak to stačí, ale bohužel tomu tak není. Bazální, každodenní hygiena je jenom základem.

 

 

Tohle musím podtrhnout a až mě děsí,kolik dnes ještě sm.dí...antiprerspirant beru jako povinnost!Ikdyž to já beru i parfém.A myslím,že nesm.dět nemá s metroušstvím nic společnéhoPosted Image

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, já v tom moc nefrčím:

 

Letní:

- Chanel Allure Sport

- Issey Myiake Intense

- CK Summer

- Givenchy pour Homme Blue Label

- Armani Code

- Molton Brown Black Pepper

- Davidoff Adventure

 

Zimní:

- Dunhill Desire (červený)

- Givenchy Very Irrestistible

- Lancome Hypnose

- Armani Attitude

- Dolce Gabbana (By nebo klasická modrá Homme)

- červený Givenchy pour Homme

- JPG pour Homme (bílý)

 

A pár dalších, už si to nepamatuju - dost často to vybírám podle nálady, dne a toho, kam jdu a co budu dělat :D. A nesnáším Fahrenheita od Dioru :).

A když už se tu nakously deo - Nivea Invisible a teď z nostalgie znova testuju Old Spice :D.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle musím podtrhnout a až mě děsí,kolik dnes ještě sm.dí...antiprerspirant beru jako povinnost!Ikdyž to já beru i parfém.A myslím,že nesm.dět nemá s metroušstvím nic společnéhoPosted Image

 

Tak ja antiperspiranty (mysleno p*cifuky) nesnasim. Pouzivam jedine deosticky ve stejny vuni, jako mam parfem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja antiperspiranty (mysleno p*cifuky) nesnasim. Pouzivam jedine deosticky ve stejny vuni, jako mam parfem.

 

To je to samé,ne?Tady ty názvosloví nemám úplně zmapované,ale prostě myslím,že povinnost je,jak se říká,podpažák:-).

 

Edit:tak už asi rozumím.Nemyslím spreje,ale myslím kuličky,nebo prostě né spreje,které taky nemám rád.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to samé,ne?Tady ty názvosloví nemám úplně zmapované,ale prostě myslím,že povinnost je,jak se říká,podpažák:-).

 

No, není to tak úplně stejný... antiperspirant by měl především plnit funkci omezovače samotnýho pocení. Pro organismus to není úplně ideální, ale pouze pokud aplikaci někdo neomezí na podpáždí. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta lidí žije v omylu, že když se umejou, tak to stačí, ale bohužel tomu tak není. Bazální, každodenní hygiena je jenom základem.

 

Já bych to řekl jinak. Spoustě lidí by stačilo, kdyby se častěji mylo a nemuseli by na sebe patlat voňafky za X-litrů. Lépe se častěji mýt a nevonět, než nemýt a používat parfémy, eau de toilette a antiperspiranty. Ona ta kombinace s eau du pot je někdy příšerná
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to řekl jinak. Spoustě lidí by stačilo, kdyby se častěji mylo a nemuseli by na sebe patlat voňafky za X-litrů. Lépe se častěji mýt a nevonět, než nemýt a používat parfémy, eau de toilette a antiperspiranty. Ona ta kombinace s eau du pot je někdy příšerná

 

Asi tak nějak tuším, co jsi tím chtěl říct, ale já psal opravdu o něčem jiným. Jedince, který se nemejou a svou situaci "řeší" tím, že na sebe nalijou voňavku, jsem fakt neměl namysli. To už je konečná stanice. Já mluvil o lidech, kteří si myslí, že se v dobrý víře ráno ráno osprchují, pak sedí celý den v kanclu nebo třeba opravujou silnice, no a večer jedou domů a myslí si, že to furt stačí. To je celý.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak nějak tuším, co jsi tím chtěl říct, ale já psal opravdu o něčem jiným. Jedince, který se nemejou a svou situaci "řeší" tím, že na sebe nalijou voňavku, jsem fakt neměl namysli. To už je konečná stanice. Já mluvil o lidech, kteří si myslí, že se v dobrý víře ráno ráno osprchují, pak sedí celý den v kanclu nebo třeba opravujou silnice, no a večer jedou domů a myslí si, že to furt stačí. To je celý.

 

Ano, máš pravdu. A já taky :cheers:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...