Přejít na obsah

Steinhart Nav B chrono 47mm


nirvikalpa

Doporučené příspěvky

Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali má někdo konkrétní zkušenost s tímto modelem.Uvažuji o koupi, ale nepodařilo se mi na ně najít dostatečné množství informací od jejich majitelů.Budu vděčen za každou zkušenost, radu, názor.Díky moc.

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to velký talíře a musíš mít na to ruku,já je chtěl,zkusil,ale par cm na obvod chybi. Doporučuju vyzkoušet, než se rozhodneš

 

Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali má někdo konkrétní zkušenost s tímto modelem.Uvažuji o koupi, ale nepodařilo se mi na ně najít dostatečné množství informací od jejich majitelů.Budu vděčen za každou zkušenost, radu, názor.Díky moc.

 

Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď.Hodinky jsem na ruce měl a padnou mi.Spíš než jak se nosí, mě ale zajímá kvalita, přesnost a případné nedostatky a poruchy.Je mi trochu záhadou, že většina lidí řeší na forech koupi všemožných jiných pilotek, jen ne těchto.A nebo jsem nic nenašel...druhá možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kvalitě většinou žádnej problém nebude.Většina novodobých hodinek využívá strojky od externích dodavatelů které jsou prověřené a kvalitní v tomto případě od Ety (Valjoux 7750) není se vůbec čeho bát a pokud by se vyskyt problém všichni ti tady potvrdí že provozovatel Chronoshopu má tady ty nejlepší reference.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobré odpoledne, v brzké době si budu pořizovat hodinky a jsem rozhodnut pro chronografy Steinhart. Zajímá mne jakou mají hodinky vodotěsnost. Spíš jsem rozhodnut pro Nav B chrono II 44mm, jelikož mám zápěstí 17 az 18cm. Na chronoshopu je u 44mm uvedeno 3ATM a u 47mm už 5ATM. Je to tak nebo se jedná o chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj ve spolek, najde se zde nějaký šťastlivec, který vlastní tyto chrono skvosty ve velikosti 47mm? Pořád uvažuji o pořízení (jsem již majitelem Stenhart Nav B-Uhr 44mm) a jediné co mě trápí je si vyzkoušet hodinky na ruce než je objednám. Takže pokud je nějaká dobrá duše v Praze nebo v Ústí nad Labem, kterou mohu pozvat na kafe a přitom si ty hodinky prohlédnout budu moc rád:-)

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pripojuju se s dotazem zda je nekdo ma v Brne. Hodne me zaujali a rad bych je videl hlavne kvuli velikosti nazivo (obvod mam 20cm). Najde se nekdo? :huh:

 

Soráč, za OT, mám od Steinu Apollony Chrono, mejí "jen" 45mm v průměru, ale jsou vysoké a celkově působí "mastodontím" dojmem. Obvod mám 19 a řekl bych, že jsou akurát.

Můžem se sejít a vyzkoušíš a uvidíš, jak sedne 45mm, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripojuju se s dotazem zda je nekdo ma v Brne. Hodne me zaujali a rad bych je videl hlavne kvuli velikosti nazivo (obvod mam 20cm). Najde se nekdo? :huh:

 

 

Obcas jsem v Brne, az pojedu priste dam vedet, pokud chces. Obvod zapesti mam cca 19 a je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Urcite bych si je pred koupi osahal rad, takze az v Brne budes dej vedet treba sem a nejak se domluvime (doufam ze bude cas :) ).

Diky.

Zdarec. Tak jak jsi dopadl, koupils? Napiš dojmy, vystav foto, rád se pokochám tou nádherou. Já jsem si je ke své čtyřicítce předevčírem přes Chronoshop objednal taky, ale bohužel musím na ně čekat několik týdnů( info od Chronoshopu), než dorazí od výrobce, to jediné mně fakt štve, ale chápu to. Pokud jsi koupil, tak velká gratulace ke koupi. Robert :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsi změřit denní odchylku? Docela by mne zajímalo, kolik v průměru za 1 den udělají sek..d. Různě na fórech udávají zhruba mezi 2 - 7, dokonce někomu dělali až 10 sek..d, ale vše se ustálilo na 2 sek..dy. Už se nemůžu dočkat, až je poprvé natáhnu a uslyším strojek, fakt těším( kubsone já to nevydržím ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...