Přejít na obsah

Nové přírůstky do kapsy


kutilprim

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 490
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdar kolegové kapsáři,

 

tak jsem pořídil už 5. kousek kapesních IWCéček a tentokrát málo vídaný calibr 63 z roku 1912. Jedná se o kalibr kterýho se nevyrobilo mnoho a navíc byl vzhledem ke své velikosti (průměr hodinek je 33mm) často zkonvertován do náramkových hodinek, takže se jich v netknutým původním stavu dochovalo opravdu málo. Popravdě na gůglu jsem ani žádné cal. 63 signované IWC ve zlatě nikde nenašel.

Fotos:

Moc pěkný, jsem ještě neviděl IWC jeptišky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem na jedné zahraniční aukci :-) Je fakt že jeptišky IWC jsem na živo taky nikdy neviděl a ani nikde prodávat. Existuje podobný a rozšířenější kalibr 64, který se předělával na náramkové ještě víc, protože byl svou konstrukcí na tento účel vhodnější než 63. No ještě mi zbývá pár kalibrů ale už teď vím, že např. Pallweber v dobrým stavu za solidní peníze bude dost problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Ahoj tak už se snad můžu zapojit i sem.teda aspoň doufám... Vůbec nic o nich nevim.,takže když mi dá někdo info budu rád.jinak jsou po dědovi,dostal je jako dárek na sklonku života.Ja na Quartz vůbec nejsem ale jsem za ně rád.

post-67078-0-65705000-1561838904_thumb.jpeg

post-67078-0-85893900-1561838918_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Zdravím, dlouho sem nic nepřidal, tak zkusím jedny Ameriky, tady na fóru jsem o nich nic nenašel. Jsou opravené od Jirky, čímž mu ještě jednou moc děkuji :notworthy: . Škoda toho cifru, na Ebay byl jeden na náhradní díly za 20 USD, bohužel to pán nechtěl ze Států poslat, tak snad se někdy povede sehnat náhradní.

post-49477-0-97959000-1565511796_thumb.jpg

post-49477-0-83023500-1565511804_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...