Přejít na obsah

Nové přírůstky do kapsy


kutilprim

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 490
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hezké počítám tak rok 1930, stroj parádní s ne zcela běžnou mikroregulací a číselník papírový s mapami ? Blbě se to leskne

Gratuluji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Netuším čo je toto za kaliber, nejaké navrhy? Inak pozornému oku neuniklo, že na obidvoch hodinkách chýbaju sklíčka. Chce sa niekto realizovať? Finančná odmena ho neminie :helpsmilie:

No narozdil od Evropy jsou ty Amici na strojcich celkem ukecani, taze je tam napsano vse co potrebujes vedet. Model Illinois Autocrat, 17j, prumer 12p.

Vyrobce pouzdra byva tez vyrazen... staci umet cist s psk pouzit google.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No narozdil od Evropy jsou ty Amici na strojcich celkem ukecani, taze je tam napsano vse co potrebujes vedet. Model Illinois Autocrat, 17j, prumer 12p.

Vyrobce pouzdra byva tez vyrazen... staci umet cist s psk pouzit google.

 Ten autocrat mi problémy nerobí, to už mám preštudované. Skôr som myslel ten kaliber v oktagonálnom púzdre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se pochlubil hodinkami po pradědovi, které jsem po nalezení "v kredenci" dostal do opatrování. Čerstvě od hodináře po výměně skla, zlomené hodinové ručky a hlavě po zprovoznění chronografu, který nechtěl spustit. Pan hodinář si povzdechl, že si při opravě ještě tak nezapotil. 

 

I po dekádách stále fungují jako nové, nyní už i se stopkami.

 

 

post-63726-0-61519600-1534686635_thumb.jpeg

post-63726-0-65346000-1534686641_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...