Přejít na obsah

...Snídaňové zátiší...


Street Glide

Doporučené příspěvky

Nechcete si tuhle debatu nechat někam jinam? Proč Glajdovi zasíráte vlákno? To že nemáte na snídani, ani balík peněz, ani hodinky, ani bouchačku, ani na golfový míček, ani na M.B. neznamená, že to tady někoho netěší fotit a že to jiným nedělá radost. Fakt vám nerozumím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcete si tuhle debatu nechat někam jinam? Proč Glajdovi zasíráte vlákno? To že nemáte na snídani, ani balík peněz, ani hodinky, ani bouchačku, ani na golfový míček, ani na M.B. neznamená, že to tady někoho netěší fotit a že to jiným nedělá radost. Fakt vám nerozumím

 

glajd ma buchacku, nech si to tu precisti sam :gunsmilie:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznamená, že to tady někoho netěší fotit a že to jiným nedělá radost.

 

Tak sa ospravedlnujem a ked mi to StreetGlide dovolil tak sa skusim pridat. Mozno ma to potesi a mozno inym spravim radost.

Dnes som sa zobudil s krcmi v crevach a predtuchou chripky, tak moje ranajky su skromne. A do jablka sa mozno ani nepustim...

 

post-21258-057897000 1337662881.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....no pěkně kluci,....dobře se nám to tady rozjelo,................i bačové by mohli přihodit nějaká fota z rána s kozím sýrem,fajfkou,tolary a čaganem.......do toho :-)))......jinak na slovači se mi moc líbí,úplný ráj na cestování na motocyklu.

 

.....to. Sibiř :.....no vidíš že Ti to stím zlatem jde,ale neboj se toho,...... chtělo by to k tomu Day-Date,.........pak no komment :-))) D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...