Přejít na obsah

...Snídaňové zátiší...


Street Glide

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Já to naopak naprosto chápu a oceňuju - zkusils někdy třebas dobrej teplej párek s jahodovým džemem namísto hořčice...? Kamarádi sice říkali, že jsem prase, ale mně to chutná! Nebo niva s medem... Tohle propojení chutí je boží, jen to zkusit...  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příklad si z nikoho brát nebudu, sto lidí sto chutí. Navíc na tom nevidim nic divnýho - hlavní chod (talíř vpravo), dezert (talíř vlevo). Vše zalito kafem. Dobrota. Chleba nejim

 

Nivu s medem taky můžu Výbornej je kozí sýr s medem.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam obecně rád spojení slaného a sladkého. Když jsme chodili s našima na jídlo jako malej, v jednom kuse jsem si dávál dobroty stylu kuřecí na medu s nivou. Prostě bašta!

 

Amíci to dovedli ještě dál, tam si na palačinky s javorovym sirupem daj klidně vypečenou slaninu. Nebo fiknou donut podélně a naplní to jako burger. Kurník, to musim oboje zkusit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušně se to rozjelo.

Já si dával před lety v jedné hospodě tak při pátém, šestém pivu rakvičku...a když nebyly, tak aspoň Tatranku.

Jinak...to je jasný...na mísení chutí (slaná/sladká, sladká/kyselá...) stojí spousta světových kuchyní. ;-)

A nejraději ze sladkostí mám mléčnou čokoládu s mořskou solí.

Ježíšmarjá, zase jsem dostal hlad. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...