Přejít na obsah

Damasko DK12/13


Skipi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A jaka bude cena? Me se taky celkem libi, i kdyz vyhrady bych mel. Ale inhaus je pecka, handaufzug je moje krevni skupina!

 

EDIT: Je fajn, ze pouzdro je z normalni oceli, aspon bude umet skrabance. A co korunka, je sroubovaci?

 

fakt nevím.

 

ale ocel bude tvrzená, je to napsané na dýnku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze som to pochopil zo spravnej strany, ze budu voci skrabancom odolne jo? :)

Najprv mi to prislo jasne, ale cim viac som si to cital, tym viac som tusil nejaku zapeklitost... :)

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu změny v tomto případě bude jen k dobru,otázka velikosti:Damasko Uhrenmanufaktur Yes, it is ice-hardenend. The case size is 42mm. i am afraid to tell you that i am not able to give further information at the moment,a otázka ceny?Asi se musíme nechat překvapit,ale jsou jenom dohady,nic podloženého,počítám že kolem 4000eur,tak nevím jestli je to moc nebo málo,kdo však chce hodinky technicky vyspělé tak je to myslím dobrá cena.Za mně :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Tag já nevím :sad01_anim:

 

ten stroj se mi líbí víc než lícová strana - vteřinovka měla být centrální nebo na šestce, dyž už - ale dobře no :smile_anim: - stroj je ovšem bomba

 

 

tohle je taky pěkná wopičárna pokud to není nějaký prototyp čehosi :eek: je f tom snad asi i stejný stroj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten stroj se mi líbí víc než lícová strana - vteřinovka měla být centrální nebo na šestce, dyž už - ale dobře no :smile_anim: - stroj je ovšem bomba

 

I automat maji ve verzi s mimostrednou i centralni vterinovkou, tak treba se k tomu postupne propracuji i u manualu.

 

Skoda, ze to neni 40 mm a sroubovaci korunku bych ocenil i u manualu, protoze pocitam s Damasko kvalitou. Mel jsem ji u (kazdodenne) rucne natahovanych vintage rolad starych pres 40 let a nebyl s ni jediny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když DK14/15 stojí 2800, nechápu proč by tyhle měly být dražší?

 

jsou to samozřejmě jenom dohady,je dost možné že se ceny ani lišit nebudou,ale ty máš k těmto informacím asi nejblíž,jestli cenu ovlivní další technická inovace a podobně(třeba rezerva nátahu),u ručního nátahu by se s tím asi dalo počítat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa pacia vsetky :) napriklad moje da37 su naoko neskutocne nudne no na ruke su fakt zaujimave. cifernik ma krasnu texturu a farbu, puzdro ma pohodlny tvar a povrchova uprava je velmi zaujimava. korunka je tiez akorat :)

 

no a panedge hovori, ze za 4 litre si ich mozu nechat.. ja by som si kupil radsej damasko s inhouse za 4 litre ako panerai alebo omegu. ale samozrejme proti gustu ziaden disputat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu :smile_anim: I kdyby stály 4000 ojro, nic lepšího za ty prachy prostě nekoupíš ;)

 

damasko je velmi zvlastna firma. ponuka par modelov. dizajnovo nic nove ani prevratne. strohy vyzor, niekto by nevahal povedat ze az oplzlo nudny. ziadna reklama ani marketing. to co ponukaju je zamaskovane do nenapadneho puzdra a ficury ktore ponuka sa daju ako tak uhadnut az po podrobnom prestudovani dna. leto sa strieda so zimou a po par cykloch odrazu bum, bude inhouse. v nenapadnej bielej unimobunke vyrobia paradu ktora by uz snad aj zniesla oznacenie HH :) je to firma ktora v sucasnej dobe hodinarinu posuva dalej a to vela firiem o sebe tvrdit nemoze..

 

zdaleka niesom fanboy damasko, ale maju moje sympatie..

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inac neviem preco nerobia viacere rozmery. Teraz myslim aj generalne na vsetkych vyrobcov. Ved ak sa mi pacia nejake hodinky a mam vacsiu/mensiu ruku, tak mam smolu ak dany vyrobca robi dane hodinky len male/velke. Je to skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...