Přejít na obsah

Damasko DK12/13


Skipi

Doporučené příspěvky

Inac neviem preco nerobia viacere rozmery. Teraz myslim aj generalne na vsetkych vyrobcov. Ved ak sa mi pacia nejake hodinky a mam vacsiu/mensiu ruku, tak mam smolu ak dany vyrobca robi dane hodinky len male/velke. Je to skoda.

 

Zrovna u Damaska mě to taky štve. Takové DA46, kdyby měly 44mm, tak je beru všemi deseti a mám na dlouhou dobu vystaráno. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...

Na oficiálních stránkách Damasko jsou nyní tyto hodinky v přehledu modelů označeny jako DK100 / DK101 a to jak v německé tak anglické verzi stránek. 

Po otevření technických specifikací jsou označeny postaru DK12 / DK13. Chystá se je Damasko opravdu přeznačit, nebo je to jen chyba na stránkách. 

I když před časem to bylo podle mě i v přehledu modelů jako DK12 / DK13 a vypadá to na záměrnou změnu a nikoliv chybu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na oficiálních stránkách Damasko jsou nyní tyto hodinky v přehledu modelů označeny jako DK100 / DK101 a to jak v německé tak anglické verzi stránek.

Po otevření technických specifikací jsou označeny postaru DK12 / DK13. Chystá se je Damasko opravdu přeznačit, nebo je to jen chyba na stránkách.

I když před časem to bylo podle mě i v přehledu modelů jako DK12 / DK13 a vypadá to na záměrnou změnu a nikoliv chybu.

Jestli se tim oznacenim nebudou snazit odlisit kalibr s manualnim natahem. Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...