Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Dotaz na administrátora ohledně koupě a prodeje

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
119 odpovědí na toto téma

#41 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 378 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Konec zákazu předjíždění

Publikováno 18.prosinec.2016 - 21:45

A budes se mnou taky furt chodit na pivo?
  • 0

#42 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 903 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 18.prosinec.2016 - 21:46

Jo, s tebou jo :-)
  • 0

#43 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 378 příspěvků(y)
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Konec zákazu předjíždění

Publikováno 18.prosinec.2016 - 21:50

Neska mam kurewsky dobrej den!
  • 0

#44 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 903 příspěvků(y)

Publikováno 18.prosinec.2016 - 21:55

Jo :-)
  • 0

#45 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 497 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Seiko, Seiko, Seiko, Omega, Vratislavia, Suunto.

Publikováno 21.leden.2017 - 17:20

Achjo nebudu číst ty nesmysli co tu lidi psali předemnou :-D.Pravidlo 50 příspěvku mě prijde jako hloupost. OK je to dobré že lidi nemužou hned nakupovat ale i tak ,,,, Takže mam psat nesmyslné komentaře jako nteto jen abych mel 50 příspevku ? Spis čtu od moudrych lidí .. pak se nedívím že 100 lidi se 100X pta kor když je tu novy ... aspon ma přispevky ...než aby si našel již diskutovaná vlakna. Nejsem hodinař moc tomu nerozumím jen se mi hodinky libí a ctím tuto praci když je to opravdu hodinař a ne jen vyměnovač baterek. 

• 0

Seiko divers are like crack. You start out with monster or 007 and next thing you know you are selling your couch on Craigslist so that you can get a taste of a spring drive or marine master 

:whistling:

#46 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 039 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 21.leden.2017 - 17:22

Achjo nebudu číst ty nesmysli co tu lidi psali předemnou :-D.Pravidlo 50 příspěvku mě prijde jako hloupost. OK je to dobré že lidi nemužou hned nakupovat ale i tak ,,,, Takže mam psat nesmyslné komentaře jako nteto jen abych mel 50 příspevku ? Spis čtu od moudrych lidí .. pak se nedívím že 100 lidi se 100X pta kor když je tu novy ... aspon ma přispevky ...než aby si našel již diskutovaná vlakna. Nejsem hodinař moc tomu nerozumím jen se mi hodinky libí a ctím tuto praci když je to opravdu hodinař a ne jen vyměnovač baterek. 

na tejden pobytu zde celkem dobrý

• 0

Proběhlé obchody

#47 Hasič

Hasič

ďáblův tovaryš

• Member_50
  • 1 803 příspěvků(y)
  • Bydlí:jo, dobře
  • Fanoušek značky:už žádný

Publikováno 21.leden.2017 - 21:36

My tu ale hombre nejsme prvotne blesi trh. Kdyz se ti to nelibi, tak sem nelez. Jednoduchy ne? Fršten?
  • 0

Si Deus pro Nobis quis contra Nos?

#48 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 661 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2017 - 21:40

Jsem moc rád, že jsi se rozhodl tento server svými příspěvky neobohatit. Ono se to po Tobě totiž nedá číst.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#49 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 434 příspěvků(y)
  • Bydlí:Tábor
  • Fanoušek značky:Seiko
    What Else?

Publikováno 21.leden.2017 - 21:45

Jo hochu, a tos ještě opomněl, že kromě 50 příspěvků tady musíš být registrován 6 měsíců, abys mohl prodávat. A tak to tvé psaní příspěvků v podstatě pozbývá smysl. Ale na druhou stranu máš tím pádem dost času, abys zjistil, zda ti toto fórum stojí za to, abys to vydržel, nebo ne...
A tak čti, přemýšlej a utříď si myšlenky v hlavě, než budeš zase něco zbůhdarma plkat...
  • 0
<p>seikokot.jpg seikokot_reference.jpg ]|[ Sháníte pružinku a kuličku do lunety starých Seiko potápek? Napište si, pošlu vám zdarma 16x16_smiley-wink.gif

#50 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2017 - 22:37

Jo hochu, a tos ještě opomněl, že kromě 50 příspěvků tady musíš být registrován 6 měsíců, abys mohl prodávat. A tak to tvé psaní příspěvků v podstatě pozbývá smysl. Ale na druhou stranu máš tím pádem dost času, abys zjistil, zda ti toto fórum stojí za to, abys to vydržel, nebo ne...
A tak čti, přemýšlej a utříď si myšlenky v hlavě, než budeš zase něco zbůhdarma plkat...

Aha.. zajímavé. Taky dobrý vědět, zatím nic prodávat neplanuji takže spiš jen čtu koukam co kde se děje. Spiš mě štve že když člověka neco zaujme v prodejní sekci nemuže zareagovat a vše se musí řešit přes sz. Ale je dobře že prodej je takto nastavený alespon mohou prodavat jen časem ověření členové.

• 0

Seiko divers are like crack. You start out with monster or 007 and next thing you know you are selling your couch on Craigslist so that you can get a taste of a spring drive or marine master 

#51 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 434 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 21.leden.2017 - 22:43

Jsem tady už nějaký pátek a udělal jsem pár obchodů jako prodejce i kupující. A v podstatě asi všechny přes SZ. Nevidím v tomto pravidle vůbec žádné omezení.
  • 0
<p>seikokot.jpg seikokot_reference.jpg ]|[ Sháníte pružinku a kuličku do lunety starých Seiko potápek? Napište si, pošlu vám zdarma 16x16_smiley-wink.gif

#52 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2017 - 22:43

My tu ale hombre nejsme prvotne blesi trh. Kdyz se ti to nelibi, tak sem nelez. Jednoduchy ne? Fršten?

ano, ano pane.

• 0

#53 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 103 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 21.leden.2017 - 22:44

Kupovať môžeš a primárne sa obchody riešia cez SZ, nie v predajnom vlákne.

• 0

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#54 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2017 - 22:45

Jsem tady už nějaký pátek a udělal jsem pár obchodů jako prodejce i kupující. A v podstatě asi všechny přes SZ. Nevidím v tomto pravidle vůbec žádné omezení.

J, tak děkuji za tvuj čas. Z dlouhé chvile se kolikrat štaram ve věcech po kterych je mi vlastně ho***. Jen mě to zarazilo v některych vlaknech že jsem nemohl přispívat tak mě zajímalo jak to je. 

• 0

#55 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 434 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 21.leden.2017 - 22:57

V pohodě, ptej se a najdeš odpovědi. Některé mírné, jiné trochu od rány, ale tak je to asi všude. Časem tady poznáš lidi a budeš vědět, co od koho čekat. Tak ať tě to baví a ať máš v peněžence vždy dost bankovek na nákup toho, co se ti bude líbit ;)
  • 0

#56 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 16 745 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2017 - 23:06

Omezení se týká pouze prodeje. A je tu o tom dost oddiskutováno. stačí si pohledat a počíst. <_<

• 0

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#57 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2017 - 23:06

V pohodě, ptej se a najdeš odpovědi. Některé mírné, jiné trochu od rány, ale tak je to asi všude. Časem tady poznáš lidi a budeš vědět, co od koho čekat. Tak ať tě to baví a ať máš v peněžence vždy dost bankovek na nákup toho, co se ti bude líbit ;)

Děkuju, vlastně až tady po tom "tydením badání" jsem si tak nejak zamilovat Igeny takže doufejme muj první ulovek budou pravě ony.  A k těm odpovědem, někdy bych asi taky měl popřemyšlet co pišu ale ruce jsou hold kolikrat rychlejší než hlava a pak si o  trošku ostřejší odpověd vlastně i řeknu.

• 0

#58 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2017 - 23:09

Omezení se týká pouze prodeje. A je tu o tom dost oddiskutováno. stačí si pohledat a počíst. <_<

Jj vím četl jsem to. Spíše jsem reagoval na tu situaci :-). 

• 0

#59 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 434 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 21.leden.2017 - 23:14

...někdy bych asi taky měl popřemyšlet co pišu ale ruce jsou hold kolikrat rychlejší než hlava a pak si o trošku ostřejší odpověd vlastně i řeknu.

Jo, to tady známe občas všichni. Z toho bych si nic nedělal. Maximálně se poučil. A ostřejší odpovědi? Pár krát jsem se tady s někým i chytl, pak jsme se potkali u pivka a za 3 minuty jsme si už tykali :D

Tento příspěvek byl upraven od JaRooN: 21.leden.2017 - 23:15

• 0

#60 Tittus

Tittus

No Future, No Hope

• Member_50
  • 1 365 příspěvků(y)

Publikováno 26.leden.2017 - 10:27

A k těm odpovědem, někdy bych asi taky měl popřemyšlet co pišu ale ruce jsou hold kolikrat rychlejší než hlava a pak si o  trošku ostřejší odpověd vlastně i řeknu.

Hele a to si ještě počkej, až ti na fóru začnou opravovat gramatiku, to bude teprve zábava... :D

• 0

"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." - Jack Lemmon