Přejít na obsah

Steinhart dostupnost


kubson

Doporučené příspěvky

V nejbližší době bohužel nedojde ke zlepšení situace v dodávkách zboží od Steinhartu - podle toho, co dneska Cyril zjistil u Güntera, za první kvartál prodali tolik hodinek, kolik byla jejich celá loňská produkce. Nestíhají a nejsou strojky - ty se objednávají 1-2 roky dopředu a odhadnout takový nárůst zájmu se prostě nedá?

Prosíme tedy všechny, kteří na své Steinhart čekají, o trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tušil jsem to a jsem rád že jsem to odhadl správně a svou objednávku zrušil, možná by bylo fér to u této značky uvádět. Ne každý chodí na Chronomag a čekat na objednané hodinky půl roku s nejistým výsledkem je celkem otrava.

Upraveno uživatelem Qvido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tušil jsem to a jsem rád že jsem to odhadl správně a svou objednávku zrušil, možná by bylo fér to u této značky uvádět. Ne každý chodí na Chronomag a čekat na objednané hodinky půl roku s nejistým výsledkem je celkem otrava.

 

zákazníky, kteří si objednají hodinky, které nemáme skladem a kde je dodání nejisté v tomto smyslu informujeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zákazníky, kteří si objednají hodinky, které nemáme skladem a kde je dodání nejisté v tomto smyslu informujeme

 

To já vím, jenom mě napadá situace kdy zákazník (jako před časem i já) několik dní stráví výběrem z několika kandidátů a nakonec se rozhodne pro Steinhart, natěšenej pošle objednávku a ouha ! vůbec se neví kdy hodinky budou budou-li vůbec :-) to zamrzí ne?

Pokud by měl tuto informaci o nedostupnosti od začátku mohl volit jinak bez dalších nepříjemných překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qvido, jeste bys mohl chtit informace o procentu reklamaci od kazde znacky, o marzi obchodnika, o barve pleti hodinaru...

Je fajn, ze je kubson s nama, ale je blbost po nem chtit, aby tyhle veci uvadel na webu pro zakazniky z venku, mimo forum. On je v prvni rade obchodnik.A jako obchodnik muze aktivne resit objednavky nabidkou nahradniho reseni treba od archimedu a ne odradit zakazniky hned v uvodu... Chce to premyslet v souvislostech.

Diky kubsonovi, ze to rekl uprimne tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možná trochu jiný případ, ale napíšu ho. Na všechny nové Panerai, které jsem kdy kupoval jsem čekal. A rád....i když jsem jinak docela nedočkavý typ. Nikdo z prodejců mi nikdy nebyl schopen s určitostí říci, kdy vlastně budou. Přesto jsem složil 30% zálohu a čekal. A rád....

Jedny jsem měl po 3 měsících, další po dvou a 048 pro ženu k Vánocům jsem dostal po 4 měsících těsně před štedrým dnem. Jestli je čekání rajcovní nebo ne, je vedlejší. Každopádně na něj v dobrém vzpomínám.

Dnešní vysvětlení situace se strojky, které mi Günter Steinhart seriózně podal beru jako známku posunu jeho firmy k "lepším" značkám. Jeho hodinky, mající v mnoha případech i osvědčení COSC se stávají cílem nákupů po celém světě a tudíž se samozřejmě začíná projevovat i nedostatek vyrobených strojků. Kdo chce mit zajímavé hodinky se švýcarským strojkem za rozumné peníze, veřím, že si rád počká.

P.S. Teď na to koukám....na PAM382 bronzo jsem čekal 5 měsíců....a přesto si nemyslím, že Panerai jsou horší obchodníci/výrobci/marketingoví gauneři než Steinhart.... :oneeyed02:

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

No nevím, než abych čekal měsíce na Steinhart, tak si vezmu hned Archimede ;) Já bych si je vlastně vzal rovnou :)

A čekání na hodinky za mě tedy žádná slast není...

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme doma dvoje Steiny z řady Aviation a přiznám že bych místo nich těžko hledal náhradu. To není jen o typu nebo tvaru, ve hře je mnoho detailů, mnohdy jen pocitů, které dělají dané hodinky jedinečnými. Každý to máme jinak - u někoho se priority vyvíjejí a co je aktuální dnes, za půl roku je jinak, jiný se bude o to víc těšit. Situace není pro zákazníka optimální ale stává se to a těžko z toho v tomto případě vinit dodavatele. Určitě bych na značku nezanevřel, spíš naopak, souhlasím s Cyrilem že je to známka posunu značky na vyšší úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V nejbližší době bohužel nedojde ke zlepšení situace v dodávkách zboží od Steinhartu - podle toho, co dneska Cyril zjistil u Güntera, za první kvartál prodali tolik hodinek, kolik byla jejich celá loňská produkce. Nestíhají a nejsou strojky - ty se objednávají 1-2 roky dopředu a odhadnout takový nárůst zájmu se prostě nedá?

Prosíme tedy všechny, kteří na své Steinhart čekají, o trpělivost.

 

 

Ahoj! Můžeš sem prosím tě dát něco o vzniku fy. Steinhart, nevím zda se úplně dá hovořit o historii? Nemůžu se ničeho dopátrat, pokud to tu někde už je tak sorry... Jinak díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono se o historii nedá moc mluvit, když je to v podstatě současnost? letos je to 10let, co se architekt z německého Augsburgu - Günter Steinhart rozhodl, že bude dělat svoje hodinky?

 

 

Heezkyyy! Klidně pokračuj.... :smile_anim: ať nemusím jet k ukojení své zvědavosti do Augsburgu... ale dělá to hezky! Hlavně Nav B chrono II...můj favorit a ty s tím průhledem-nádhera, škoda že nemají aspoń WR 50 m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...