Přejít na obsah

zdrazovani


Návštěvník dlubix

Doporučené příspěvky

Návštěvník dlubix

Tak to vypadá, že tu máme další zdražení u Rolexu.

 

116610: $8550

116710: $8,450

116713: $13000

116613:$13400

116520: $ 12000

116660:$12,050

216570: $8100

214270: $6550

116400:$7650

116400gv $8200

114060$ 7500

116334: $9100

116300: $7150

116333: $11650

116515 $28800

116505: $37450

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je máš taky s papírama, bohužel už ne za Jarettovu cenu...

 

http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-ROLEX-RED-SUBMARINER-1680-2-9M-SERIAL-ca-1969-FULL-SET-ORIGINAL-PAPERS-/370559500231?pt=Wristwatches&hash=item5647113fc7#ht_6684wt_1013

 

16.600 USD ---> 345.000 ,- CZK

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

2015

 

To jsem se tolik nesek. Panedge by sebou v tom rozhodování měl hodit a nekupovat žádný MKKMII, Štajhárt bo podobný bazmeky na otestování ruky, nebo v tom roce 2015 nakráčí k AD a těch 200k vysolí :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem se tolik nesek. Panedge by sebou v tom rozhodování měl hodit a nekupovat žádný MKKMII, Štajhárt bo podobný bazmeky na otestování ruky, nebo v tom roce 2015 nakráčí k AD a těch 200k vysolí :lol2:

 

No třeba mu je za 180k v roce 2015 prodá někdo, kdo je letos za 160k koupí :)

Bohužel takhle to je posledních padesát let u Rolexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu nesmyslna politika zvyšování cen bez zjevneho důvodu. Chápu ze tím cili na top bohatou klientelu, ale je to skoda. Přichází o mnoho zákazníků střední třídy. Navíc takový každoroční narůst se neda moc racionálně obhájit značkou, kvalitou, inovacemi, apod. Rolex jsem fakt zral, moc jsem je chtěl a čas od času porad chci, ale tahle arogance uz se mi začíná hnusit :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu nesmyslna politika zvyšování cen bez zjevneho důvodu. Chápu ze tím cili na top bohatou klientelu, ale je to skoda. Přichází o mnoho zákazníků střední třídy. Navíc takový každoroční narůst se neda moc racionálně obhájit značkou, kvalitou, inovacemi, apod. Rolex jsem fakt zral, moc jsem je chtěl a čas od času porad chci, ale tahle arogance uz se mi začíná hnusit :-(

 

No nevim, co je na tom nesmyslneho. Cena je prostrednikem mezi nabidkou a poptavkou a Rolexu tato rovnice evidentne vychazi....

Upraveno uživatelem bradda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

No nevim, co je na tom nesmyslneho. Cena je prostrednikem mezi nabidkou a poptavkou a Rolexu tato rovnice evidentne vychazi....

 

 

Je to tak. Dobrej příklad jsou třeba Daytony v ocely a čekací doby... když přihoděj dalších 20 - 30k, fronta čekajících nadšenců bude stejná. Kvalita, inovace atd. v tom už žádnou roli nehrajou. Pouze trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu nesmyslna politika zvyšování cen bez zjevneho důvodu. Chápu ze tím cili na top bohatou klientelu, ale je to skoda. Přichází o mnoho zákazníků střední třídy. Navíc takový každoroční narůst se neda moc racionálně obhájit značkou, kvalitou, inovacemi, apod. Rolex jsem fakt zral, moc jsem je chtěl a čas od času porad chci, ale tahle arogance uz se mi začíná hnusit :-(

 

No obhajitelné to v některých letech asi nebylo, ale když se podíváš na kurs CHF a EURO v posledních pěti letech, tak kurs CHF pořád roste. Navíc Rolex je vnímán jako premiová značka, a pro střední třídu je určen TUDOR. Smysl to má i z hlediska vlastníků hodinek, protože cena jejich hodinek neklesne jako u ostatních zanček, ale naopak časem také roste. Stačí se podívat kolik stály v době uvedení třeba zlaté IWC s per.cal. DaVinci a kolik stály ocelové Rolexy, a kolik stojí na trhu pre-owned dnes. Není to žádná arogance, je právo každého si to nekoupit. Ale podle toho jak dlouho se třeba u některých ADv USA čeká na nové EXPLORERYII nebo SUBY LV, nemluvě o Daytonách, to je zřejmě správná prodejní politika. I když bych byl také mnohem raději, kdyby každoroční zvýšení cen bylo v pravidelném termínu a řekněmě třeba o 2%-3%. Ale taková je bohužel realita. Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

No nevim, co je na tom nesmyslneho. Cena je prostrednikem mezi nabidkou a poptavkou a Rolexu tato rovnice evidentne vychazi....

 

to bude záživné vlákno :smile_anim: - myslím, že v této politice je řádně předběhl Prim :D - wono je lepší prodat jedny hodinky za dvěstěštyrycet než troje za wosumdesát = je s tím míň práce :D:D:D

 

hlavně mě baví následná argumentace o levném Rolex servisu - možná by bylo levnější si je u Bechyněho nechat poskládat - he he - třeba by to vyšlo komplet na třicet :lol:

 

* aneb souhlasím s Františkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...