Přejít na obsah

zdrazovani


Návštěvník dlubix

Doporučené příspěvky

to bude záživné vlákno :smile_anim: - myslím, že v této politice je řádně předběhl Prim :D - wono je lepší prodat jedny hodinky za dvěstěštyrycet než troje za wosumdesát = je s tím míň práce :D:D:D

 

hlavně mě baví následná argumentace o levném Rolex servisu - možná by bylo levnější si je u Bechyněho nechat poskládat - he he - třeba by to vyšlo komplet na třicet :lol:

 

* aneb souhlasím s Františkem

 

jak servis? to je Rolex! :gora:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

to bude záživné vlákno :smile_anim: - myslím, že v této politice je řádně předběhl Prim :D - wono je lepší prodat jedny hodinky za dvěstěštyrycet než troje za wosumdesát = je s tím míň práce :D:D:D

 

hlavně mě baví následná argumentace o levném Rolex servisu - možná by bylo levnější si je u Bechyněho nechat poskládat - he he - třeba by to vyšlo komplet na třicet :lol:

 

* aneb souhlasím s Františkem

 

a to jsem chtěl jenom postnout nový ceny v US :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

vzhledem k tomu, ze jsem koupil jedny funglofky keramicky elvecka a jedny keramicky suby coby investici, tak me tahle informace naopak docela tesi :)

 

měl si rači koupit kus pole se studnou, oslíka a pluh :smile_anim: - rolexy se zanedlouho budou dost blbě žrát :D

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akcie Rolexu neseženeš vůbec. A akcie Eltonu nikdo asi nechce prodávat, viz moje vlákno

 

Bral jsem to zcela hypoteticky... Akcionarska struktura Rolexu a tudiz i forma jejich (ne)obchodovani je mi docela dobre znama (samozrejme v ramci verejnych informaci). Jenom jsem tim chtel rict, ze kdyz dva delaji totez, neni to totez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem se tolik nesek. Panedge by sebou v tom rozhodování měl hodit a nekupovat žádný MKKMII, Štajhárt bo podobný bazmeky na otestování ruky, nebo v tom roce 2015 nakráčí k AD a těch 200k vysolí :lol2:

 

No jak tak koukám,ty Steiny nebudou jen na zkousku,ale asi nafurt :D Nebo si taky říkám,proč si za dvě stě papírů nekoupit Speedmastery a nějaký pěkný Radiomíry.Za dvě kila už se toho dá vymyslet spousta.Tím nechci hanět Rolex,ale ty ceny už jsou fakt dost vysoko.Já chápu,že jim to vychází,ale jednou ten hrnec přeteče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak tak koukám,ty Steiny nebudou jen na zkousku,ale asi nafurt :D Nebo si taky říkám,proč si za dvě stě papírů nekoupit Speedmastery a nějaký pěkný Radiomíry.Za dvě kila už se toho dá vymyslet spousta.Tím nechci hanět Rolex,ale ty ceny už jsou fakt dost vysoko.Já chápu,že jim to vychází,ale jednou ten hrnec přeteče :)

 

Přesně tak. Za kilo nemely Rolady konkurenci. Za dvěstě je to nesmysl a málo muziky oproti konkurenci :-) Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze za kilo si mel jety SD, za dve kila se bavime o keramickejch subech. a dalsi vec je, ze to je vyhled, ted jeste dve kila stat nebudou. a omega taky zdrazuje, panerai taky, tak co. tedka kdosi rikal, ze cenikova cena 111 je snad 120.. za unitas..

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Panerai taky zdražuje.Ale chci říct,když se teď podívám do prodejního vlákna a vidím tam ty krásný nový PO s inhousem za 89 tisíc,tak se mi zdá ta cena za Suby fakt velká.Když se na to podívám z jiný stránky,tak jsem si na začátku kariéry tady říkal,jak může dát ňákej magor za hodinky kilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Za kilo nemely Rolady konkurenci. Za dvěstě je to nesmysl a málo muziky oproti konkurenci :-)

 

Tak dík za informáciu...práve dnes som začal premýšľať nad Deep Sea 116660...asi to prudko prehodnotím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Za kilo nemely Rolady konkurenci. Za dvěstě je to nesmysl a málo muziky oproti konkurenci :-)

 

S tim naprosto souhlasim. Taky mam pocit, ze pod kotlem zatapeji nejak moc hrr a nemuselo by se to vyplatit.

Sice je stavis ucelove / argumentativne do role 'hodinky za dve ste' uz ted, ale s timto vyvojem to nebude trvat tak dlouho.

Chapu vyvoj kurzu CHF, ale ten trh ve Svycarsku neni, takze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...