Přejít na obsah

Zkušenosti s USPS Global Priority Mail


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak jak to dopadlo? ...... už budou fotky ? ;)

YPO, Ceska posta rozhodne umi cloveka potesit, kdyz na to dojde! :suicide_anim:

Od rana reloaduji stranku s trackerem, a nic... Tak mi pred chvili dosla trpelivost a volam na linku CP, at mi daji cislo na vyclivaci postu - protoze jsou vsechna dostupna vecne obsazena. Slecna je mila, chce po me jeste cislo zasilky, ze se podiva osobne. Rezignovane diktuji, ale co od ni uslysim me zveda ze zidle, div mi nevypadava telefon z ruky! "Zasilka byla propustena dnes, uz je na ceste k vam". Zeby souhra nahod? Kdyz zrovna v ten moment se tam objevi info! Podekuji a schvalne se divam na tracker. Mela recht :thumbsup_anim:

taakze kdyz to dobre pujde, fotky budou ve stredu nebo ve ctvrtek :speak_cool:

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO, Ceska posta rozhodne umi cloveka potesit, kdyz na to dojde! :suicide_anim:

Od rana reloaduji stranku s trackerem, a nic... Tak mi pred chvili dosla trpelivost a volam na linku CP, at mi daji cislo na vyclivaci postu - protoze jsou vsechna dostupna vecne obsazena. Slecna je mila, chce po me jeste cislo zasilky, ze se podiva osobne. Rezignovane diktuji, ale co od ni uslysim me zveda ze zidle, div mi nevypadava telefon z ruky! "Zasilka byla propustena dnes, uz je na ceste k vam". Zeby souhra nahod? Kdyz zrovna v ten moment se tam objevi info! Podekuji a schvalne se divam na tracker. Mela recht :thumbsup_anim:

taakze kdyz to dobre pujde, fotky budou ve stredu nebo ve ctvrtek :speak_cool:

drzim pesti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
YPO, Ceska posta rozhodne umi cloveka potesit, kdyz na to dojde! :suicide_anim:

Od rana reloaduji stranku s trackerem, a nic... Tak mi pred chvili dosla trpelivost a volam na linku CP, at mi daji cislo na vyclivaci postu - protoze jsou vsechna dostupna vecne obsazena. Slecna je mila, chce po me jeste cislo zasilky, ze se podiva osobne. Rezignovane diktuji, ale co od ni uslysim me zveda ze zidle, div mi nevypadava telefon z ruky! "Zasilka byla propustena dnes, uz je na ceste k vam". Zeby souhra nahod? Kdyz zrovna v ten moment se tam objevi info! Podekuji a schvalne se divam na tracker. Mela recht :thumbsup_anim:

taakze kdyz to dobre pujde, fotky budou ve stredu nebo ve ctvrtek :speak_cool:

:guitar: tak vítej v klubu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde bych jen zacal...

Dnes mi balicek dorazil. Tak jsem si ho hned nateseny otevrel. Vykoukla na me krasna zluta krabicka Breitling. V ni jeste hezci cerna se zlatym napisem. No a v ni krasny, semisovy potah...

Ted jsem se vratil z posty, tam semnou zacinaji sepisovat protokol (aspon, ze jsou moc vstricni). Do zitrka se mam zkusit spojit s odesilatelem (tim je jeden clen watchuseek fora) a potom se prijit podivat na postu, ze to zacnou vysetrovat.

:axehead: :crybaby:

Nebudu psat, ja jsem nasr... to si asi kazdy dovedete predstavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jéje, teď se ono "Balik deklarovan jako "watch for repair" a cena uvedena $50" může ukázat jako dost průser :wacko: Bylo to originál zabalený?

No muj pruser to rozhodne nebude, ale jde o to, ze pri uspesne reklamaci bych dostal jen nejakych 65USD :suicide_anim: Zabalene to prave bylo original, zadna celni prelepka, ani poskozeny balik. Na vrchu normalne cedulka odesilatele pres ucha baliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě bych udeřil na prodávajícího. Prachy by šly zachránit přes PayPal. Důležité taky je, jaká byla uvedená váha a jaká byla skutečná - pokud to jde zjistit. Váhu při odeslání zjišťuje a potvrzuje pošta.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě bych udeřil na prodávajícího. Prachy by šly zachránit přes PayPal. Důležité taky je, jaká byla uvedená váha a jaká byla skutečná - pokud to jde zjistit. Váhu při odeslání zjišťuje a potvrzuje pošta.

 

Napsal jsem mu, jeste nez jsem navstivil postu. Vaha me take napadla. Udana na protokolu je 2lb 2,2oz (=0,96Kg). Vaha po rozbaleni 1kg. Takze jsou dve moznosti, bud ty hodinky neposlal nebo ten, kdo balik rozdelal, nahradil jejich hmotnost kartonem, ktery byl take uvnitr baliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

to je přesně ten důvod proč si kupuju drahé hodinky u nás - sice za nesmyslné peníze,ale je to v pohodě

 

 

Jakubisko držím Ti palce ať to dobře dopadne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
to je přesně ten důvod proč si kupuju drahé hodinky u nás - sice za nesmyslné peníze,ale je to v pohodě

Ono se vyplatí, si do států pro drahé hodinky zaletět. Zpáteční letenka do NY se dá pořídit něco přes deset tisíc, hodinky koupíš skoro za půlku a ještě si uděláš výlet.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ono se vyplatí, si do států pro drahé hodinky zaletět. Zpáteční letenka do NY se dá pořídit něco přes deset tisíc, hodinky koupíš skoro za půlku a ještě si uděláš výlet.:)

Kamile to je dobrá úvaha,ale při mých rozměrech sedět 10 hodin v turistické třídě :crying_anim02: = smrt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, mame tu odpoved!

 

Hello Jakub, I just got up as I was up late working and this is a total surprise to me as I picked up the strap at brown jewelers put it in the box with the watch and shipped it off to you. I have had probably over 25 transactions in watch deals without a hitch. This has never happened to me. I know for 100% certainty that the watch with the papers and the new strap was in the box when it was shipped. I don?t know what you are talking about as far as weights go but the watch was in the box. I have an impeccable record on WUS and Time Zone as a trusted seller and I can assure you that I did exactly what I said ? you paid and I shipped the watch.

 

Daniel~

 

Muj mail byl

 

Hello my friend,

I´m very confused. Today the package has arrived, but when I opened. It was empty. There was only a Breitling box, no watch, no strap. It is a great disappointment for me. I can only speculate about yr confidence - the package weight is declared 2.2lb. When I weigh here without watch, it´s the same 2.2lb.

Please write me promptly yr point of view to this regretful thing.

 

Jakub Geier

 

Nevim, co si o tom mam myslet. Na jednu stranu na watchuseek foru se pohybuje ten clovek pul roku a obchoduje tam docela vesele. Na druhou ho vubec neznam a jak rika Dr. House "everybody lies"

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se vyplatí, si do států pro drahé hodinky zaletět. Zpáteční letenka do NY se dá pořídit něco přes deset tisíc, hodinky koupíš skoro za půlku a ještě si uděláš výlet.:)

Jenom malinké upřesnění. "cesta na otočku do NYC" : min. letenka vč.poplatků s ČSA - přímý let - 12.565,- ( musí se objednat dlouho dopředu, mimo sezonu, a většinou podmínka sobotní noci v NYC ) cesta taxikem z JFK -manhattan - 55 USD + 15% povinny tip, + 55 USD + 15% povinný tip nazpátek, slušný ale levný hotel na Manhattanu cca 150,- USD + 5 USD tip, jídlo něco málo v restauraci 50 USD + tip, cesta na letiště z centra Prahy a zpět cca 800,- Kč. Suma sumárum kolem dvacky, ale pořád ještě levnější než všichni DušáciHanáci dohromady :-) ale člověk v letadle, na letišti, a cestou z a na letiště zabije skoro dva dny :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, mame tu odpoved!

Muj mail byl

Nevim, co si o tom mam myslet. Na jednu stranu na watchuseek foru se pohybuje ten clovek pul roku a obchoduje tam docela vesele. Na druhou ho vubec neznam a jak rika Dr. House "everybody lies"

Tak to je mazec...držím palce, ať Ti to dobře dopadne....zkusil jsi nějaké reference od lidí z Watchuseek, co od něho něco kupovali ?

Jaký máš plán co s tím dál? Kolik ty Brejle stály?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mazec...držím palce, ať Ti to dobře dopadne....zkusil jsi nějaké reference od lidí z Watchuseek, co od něho něco kupovali ?

Jaký máš plán co s tím dál? Kolik ty Brejle stály?

Plan je takovy, ze zitra dostanu zapis od posty a budu mit aspon neco v ruce. Potom jak pise Foundryman, bychom asi zkusili PayPal. Reference jsem nezkousel, ale prodejni thready vypadaly duveryhodne. Cena byla $1825 za 3 mesice stare Superoceany. Prave jsem sesmolil dalsi mail pro nej a budu stale vyckavat...

 

I´am as shocked as you. Because I really want to trust you send it as well. Please could you tell me, what exactly was in the package except the Breitling box? Any board or stuffing. And how the package looks outside? Bcs when I was opening the delivery, it seems perfectly packed and unbroken.

Few hours ago I was at the post office to make a objection and report. They said, there is a quite chance to find out whether the watch were in the package when they came to Europe. If I can ask you, please do the same think, maybe you would be more successful at US side.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...