Přejít na obsah

VintageLover


Doporučené příspěvky

Ač dle pravidel bych měl nyní užít pouze "nickname", musím Karlovi poděkovat. Koupil jsem od něj "vintážní" hodinky, které jsou v bezvadném stavu, přišly ukázkově zabalené a vše proběhlo na 130%. Poskytl mi spoustu informací kolem a celá komunikace byla na královské úrovni. Dvojnásobná radost z obchodu.

Děkuji, hluboce se klaním a všem doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rád bych touhle cestou znovu Karlovi poděkoval. Díky němu jsem rozšířil sbírku. Něco mi přímo prodal u dalších poradil, doporučil prostě správně nasměroval. Takže díky, snad se budu moct revanšovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Po delší době jsem opět Karlovi ulevil z jeho hodinkové kabely, nebo spíše z nákupní tašky :lol2: . Nevím, kam na to chodí, ale má samé parádní kousky. Tak díky a doufám, že se třeba někdy potkáme na pokec. Ideálně třeba na 2.ročníku vintage chrono srazu. :) Jaro by mohlo být vhodný termín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Po delší době jsme s Karlem provedli hodinkový obchod a tentokrát i osobně. Všechno proběhlo perfektně podle dohody. V našem případě to bylo spíš přátelské setkání, ale co bych to sem nenapsal, když se s ním rád vidím. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...